DOLAR 7,8512
EURO 9,4724
ALTIN 458,18
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Yağışlı
İstanbul
9°C
Yağışlı
Çar 9°C
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C

Süper Amatör Lig 2.Hafta Hakemleri açıklandı

11.09.2015
A+
A-

Süper Amatör Lig ‘de ikinci haftanın karşılaşmaları 12 Eylül ve 13 Eylül 2015 tarihlerinde oynanacak. Karşılaşmaları yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1. Grup
Güngören-Erokspor: Barış Esa
Ortaköy-Pazariçi Köprülü: Tolga Akbaba
Çubuklu-Çeliktepe Ümit: Cem Boratay Ala
Merkezefendi-Sultanbeyli: Oğuz Kaan Işık

2. Grup
Altınova-Ortaçeşme: Gökmen Dağ
Şile Yıldız-Nişantaşı: Turabi Karadağ
İstanbul Kastamonu-Esenler: Recep Buğra Çetin
Çayırbaşı-Çeliktepe: Serhat Ateş
Öz Trabzonlular-Bakırköy: Mehmet Murat Kurt

3.  Grup
Yücespor-Nurtepe: Kadir Cengiz
Vardar-Kurtköy: Berkay Erdemir
Altıntepsi Makel-Ataşehir Çamoluk: Veysel Karapatan
Öz Alibeyköy –Yeşilova Esnaf: Serhat Tan
Bağlarbaşı-Ayazağa: İsmail Şen
Bağcılar-Esenyurt İncirtepe: Tayfun Yardakul

4. Grup
Gürpınar-Irmakspor: Ercan Olgun
İstanbul Sinop- Alibeyköy: Sezer Yalçın
İstanbulspor Kulübü-Albayrak: Ali Sarısoy
İstanbul Bayburt-Osmaniye İstiklal: Süleyman Yavaşoğlu
Kavacık-Poligon Fethiye: Melih Ortakçı
Kartal Belediyespor-Beyoğlu Yeniçarşı: Aykut Sergin

5. Grup
Soğuksuspor-Kadırga: Çağrı Kaya
Silivri Alibey-Avcılar Belediyespor:  Sinan Ertingü
Bahçelievler Gümüşhane-Hasköy: Volkan Karataş
Damlaspor-Yeşilpınar: Volkan Aktan
Kuştepe-Pendikgücü: Cem Doğan Gizep
Karabekirspor-Gülsuyu: Kağan Kanbur

6. Grup
İstanbul Gümüşhane-Beykoz 1908 A.Ş.: Yalçın Taşkınfurat
Kocasinan-Kaynarca: Samet Tükenmez
Kocamustafapaşa-Şafak 76: Caner Erbil
Küçükköy-Batı Trakya: Fatih  Çalışkan
Selimiye-Çıksalın: Selamet Yılmaz
Modafen-Şafakspor: Erkoç Doğan

7. Grup
Günyamaç-Selimpaşa: Oktay Koçak
Okspor-Esentepe Adıyaman: Özer Bektaş
Mecidiyeköy-Allibeyköy Parseller: Serdar Karagöz
Kartal Bulvar-İstinye: Atakan Kozik
Dudullu-Çekmeköy: Feviz Erdem Akbaş
Kestanelik-Zeytinburnu: Cihan Ataş

8. Grup
Beylikdüzü-Yeniköy: Cihan Ataş
Yeşilköy-Topkapı: İsa Koçman
Selvispor-Ömerli Köyü: Mustafa Salih Erol
Zara Ekinli-Feriköy: İlker Yasin Avcı
Kağıthane-Yenibosna: Fahri Var
İzzettin-Galata: Erhan Sargın

Kaynak: İstanbul İl Hakem Kurulu Resmi Sitesi

Derleyen: Erhan Harput

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!