Dolar 18,6312
Euro 19,5051
Altın 1.053,58
BİST 4.949,64
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Çok Bulutlu
İstanbul
15°C
Çok Bulutlu
Sal 16°C
Çar 15°C
Per 15°C
Cum 14°C

Süper Amatör Lig 2. Hafta Maç Bülteni

A+
A-
02.10.2019

İstanbul Süper Amatör Ligde 2. hafta bülteni açıklandı. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 5 Ekim 2019 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 6 Ekim 2019 Pazar günü oynayacak.


5 Ekim 2019 Cumartesi Maç Programı
1. Grup

12:00 Bakırköyspor   –   Bayrampaşa Tunaspor (Şenlikköy Stadı)
15:00 Kartalspor   –   Bağlarbaşıspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı)
15:00 Yeşil Esenyurtspor   –   Karadolapspor (Esenyurt Belediye Stadı)
15:00 Çıksalınspor   –   Dolayobaspor (Beyoğlu İlçe Stadı)
15:00 Söğütlüçeşmespor   –   Kavacıkspor (İFA Sahası)
— . — 1453 Fatih Gençlikspor 0 – 3* İstinyespor

3. Grup
13:00 İstanbul Sinopspor   –   Cevizli Anadoluspor (İFA Sahası)
15:00 Batı Trakya Türkleri   –   Kuştepespor (Merkezefendi Stadı)
15:00 Büyükçekmece Mimarobaspor   –   İstanbul Güngörenspor (Tepecik Şenol Güneş Stadı)
15:00 Beykoz Çavuşbaşıspor   –   Gaziosmanpaşa (Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası)
15:00 Büyükçekmece Belediyespor   –   Çapaspor (Büyükçekmece Stadı)
16:00 Selimiyespor   –   Yücespor (Selimiye Stadı)

5. Grup
14:00 Yedikulespor   –   Ortaçeşme (Namık Sevik Stadı)
14:00 Tunusbağı   –   Kestanelikspor (Selimiye Stadı)
15:00 İstanbul Bayburtspor   –   Küçükçekmecespor (Kağıthane Bld.Nurtepe Suni Çim Stadı)
15:00 Albayrakspor   –   İstanbul Kayaşehirspor (Albayrak Çim Stadı)
16:00 İstanbul Bafraspor   –   İstanbul Bulancakspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
17:00 Yenibosnaspor   –   Feriköy (Bahçelievler İl Özel İdare Stadı)

7. Grup
14:00 Üsküdar Çamlıcaspor   –   Balatspor (Yenisahra Suni Çim Stadı)
15:00 Şafakspor   –   Muratbeyspor (Eyüp Belediyesi Rami Stadı)
15:00 Soğuksuspor   –   Pazariçi Köprülü (Paşabahçe Stadı)
16:00 Dudulluspor   –   Irmakspor (Dudullu Stadı)
17:00 Kulaksız Okspor   –   Kağıthanespor (Beyoğlu İlçe Stadı)


6 Ekim 2019 Pazar Maç Programı
2. Grup

13:00 Ferahevler   –   Yahya Kemalspor (Sarıyer Çayırbaşı Stadı)
15:00 İstanbul Siirtgücü   –   Leventspor (Esenyurt Belediye Stadı)
15:00 Sütlücespor   –   Paşabahçe (Beyoğlu İlçe Stadı)
15:30 Başakşehirspor   –   Nişantaşıspor (Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası)
15:30 İFA   –   Osmaniye İstiklalspor (İFA Sahası)
16:30 Bayrampaşa Altıntepsispor   –   Valide Tayfunspor (İBB Bayrampaşa Stadı)

4. Grup
15:00 Beylikdüzüspor   –   Şehzadebaşı (Kavaklı Hasan Doğan Stadı)
15:00 Gazi Mahallesi   –   Sancaktepespor (Gazi Mahallesi Sahası)
15:00 İstanbul Esenler Tokatspor   –   TED İstanbul Koleji (İBB Esenler Stadı)
16:00 Gülsuyuspor   –   Küçükköyspor (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
16:30 Kurtköyspor   –   Avcılar Belediyespor (Pendik Bld.Çamlık Stadı)
16:30 Kocasinanspor   –   Bayrampaşa Teknikspor (Şenlikköy Stadı)

6. Grup
12:00 Kartalgücüspor   –   Kuruçeşmespor (Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı)
15:00 İstanbul Mesudiyespor   –   İstanbul Esenyurt Orduspor (Paşabahçe Stadı)
15:00 Beylerbeyi   –   Piyalepaşa (Beylerbeyi 75.Yıl Stadı)
15:00 Yeniköyspor   –   Kanaryaspor (Sarıyer Çayırbaşı Stadı)
16:00 Şirintepe   –   Başakşehir İkitelli Köyiçi (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)

8. Grup
15:00 Taşolukspor   –   Dikilitaşspor (Taşoluk Stadı)
15:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor   –   Ataşehir Çamolukspor (Alemdağ Stadyumu)
15:00 Kartaltepe   –   Rumeli Kavağıspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
15:00 Beykoz 1908 Spor   –   Kartal Bulvarspor (Beykoz İlçe Stadı)
15:00 Mecidiyeköyspor   –   Kumburgazspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!