DOLAR 7,5774
EURO 8,9903
ALTIN 477,02
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
28°C
Parçalı Bulutlu
Cts 25°C
Paz 24°C
Pts 26°C
Sal 26°C

Süper Amatör Lig 20. Hafta Maç Bülteni

Süper Amatör Lig 20. Hafta Maç Bülteni
06.02.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 20. hafta maç programı açıklandı. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 8 Şubat 2020 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 9 Şubat 2020 Pazar günü oynayacak.

8 Şubat 2020 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14:30 Dolayobaspor – Bağlarbaşıspor (Dolayoba)
14:30 İstinyespor – Kartalspor ( Çayırbaşı)
14:30 Kavacıkspor – Bakırköyspor (15 Temmuz Şehitler)
14:30 Söğütlüçeşmespor – Çıksalınspor (İFA)
— . — Karadolapspor 0-3 h Bayrampaşa Tunaspor
— . — Fatih 1453 Spor 0-3 h Yeşil Esenyurtspor

3. Grup
12:30 Kuştepespor – İstanbul Sinopspor (Nurtepe)
14:30 İstanbul Güngörenspor – Yücespor (Yahya Baş)
14:30 Gaziosmanpaşa – Cevizli Anadoluspor (Küçükköy)
14:30 Çapaspor – Selimiyespor (Namık Sevik)
14:30 Batı Trakya Türkleri – Büyükçekmece Mimarobaspor (Merkezefendi)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor – Beykoz Çavuşbaşıspor (Büyükçekmece)

5. Grup
14:30 İstanbul Kayaşehirspor – Ortaçeşme (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Küçükçekmecespor – Yedikulespor (K. Metin Oktay)
14:30 Feriköy – Tunusbağı (Feriköy)
14:30 İstanbul Bayburtspor – İstanbul Bafraspor (Nurtepe)
14:30 Yenibosnaspor – Albayrakspor (Bahçelievler İÖİ)
— . — İstanbul Bulancakspor 3-0 h Kestanelikspor

7. Grup
12:30 Irmakspor – Muratbeyspor (Merkezefendi)
12:30 Pazariçi Köprülü – Kağıthanespor (Rami)
12:30 Balatspor – Kulaksız Okspor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Küçükçekmece İdman Yurdu – Şafakspor (Halkalı Etap)
12:30 Çamlıcaspor – Dudulluspor (Selimiye)


9 Şubat 2020 Pazar Maç Programı

2. Grup
12:30 Nişantaşıspor – Paşabahçe (Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Osmaniye İstiklalspor – Ferahevler (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 İstanbul Siirtgücü – Bayrampaşa Altıntepsispor (Esenyurt)
14:30 İFA – Başakşehirspor (İFA)
— . — Valide Tayfunspor 0-3 h Yahya Kemalspor
— . — Leventspor 3-0 h Sütlücespor

4. Grup
14:30 Bayrampaşa Teknikspor – Şehzadebaşı (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Küçükköyspor – Beylikdüzüspor (Küçükköy)
14:30 TED İstanbul Koleji – Kurtköyspor (Paşabahçe)
14:30 Gülsuyuspor – Gazi Mahallesi (Yusuf Tunaoğlu)
16:30 Sancaktepespor – Avcılar Belediye Gençlikspor (Sarıgazi)
— . — Esenler Tokatspor 0-3 h Kocasinanspor

6. Grup
14:30 Piyalepaşa – Kuruçeşmespor (Beyoğlu)
14:30 Kanaryaspor – İstanbul Esenyurt Orduspor (Kanarya)
14:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi – İstanbul Mesudiyespor (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Şirintepe – Beylerbeyi (Yahya Kemal)
— . — Sekbanlarspor 0-3 h Kartalgücü

8. Grup
14:30 Kumburgazspor – Ataşehir Çamolukspor (Baba Hakkı)
14:30 Dikilitaşspor – Çekmeköy Bld.Alemdağspor (İsmet İnönü)
14:30 Çakmakspor – Kartaltepe (Çakmak)
14:30 Taşolukspor – Beykozspor 1908 (Taşoluk)
— . — Kartal Bulvarspor 3-0 h Rumeli Kavağıspor

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!