DOLAR 12,4808
EURO 14,0694
ALTIN 719,56
BIST 1.776
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 14°C
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 16°C

Süper Amatör Ligde 20. hafta maç bülteni

17.01.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig’de 19. hafta maç programı açıklandı. 2, 4, 6 ve 8. Grup maçları 20 Ocak 2018 Cumartesi günü 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup maçları 21 Ocak 2018 Pazar günü oynanacak.

20 Ocak 2018 Cumartesi programı

2. Grup

14.30 Ayazağa – Kuştepe (Ayazağa Atatürk)
14.30 Yeşil Esenyurt – Zeytinburnu 1957 (Esenyurt Bld.)
14.30 Topkapı – Sekbanlar (Mimarsinan)
16.00 Sultanbeyli – Dikilitaş (Sultanbeyli 75. Yıl)

4. Grup
14.30 Başakşehir Kartal – Büyükçekmece Belediyespor (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Beykoz 1908 – Küçükköy (Avcılar Atatürk) – Seyircisiz
14.30 Nişantaşı – İstanbulspor Kulübü (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14.30 Küçükyalı Yelken – Rami (Çavuşbaşı)
14.30 Karabekirspor – Barbaros (Ümraniye Bld. Suni Çim)

6. Grup
15.00 Çeliktepe – Osmaniye İstiklal (Seyrantepe)
14.30 Yıldıztabya – Kadırga (Yıldıztabya)
14.30 İstanbul Mesudiye – Tunaspor (Paşabahçe)

8. Grup
14.30 Kağıthane – Ataşehir Çamoluk (Nurtepe)
14.30 Yedikule – Irmakspor (Namık Sevik)
14.30 Cevizli Anadolu – Kartaltepe (Bulvar)


21 Ocak 2018 Pazar programı
1. Grup
14.30 Başakşehir – Yenibosna (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Esentepe Adıyaman – Davutpaşa (Cebeci)
14.30 Gültepe – Albayrak (Yahya Kemal)
14.30 Çubuklu – Levent (Çavuşbaşı)

3. Grup
14.30 Yıldırım Bosna – Arnavutköy Belediyespor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Beyoğlu Yeniçarşı – Ortaköy (Bayrampaşa İBB)
14.30 Çapa – Beşyüzevler (Namık Sevik)
14.30 Soğuksu – Dolayoba (Paşabahçe)

5. Grup
14.30 Mahmutbey – Bostancı (Mahmutbey)
14.30 İstanbul Siirtspor – Kanarya (Mimarsinan)
14.30 Merkezefendi – Kavacık (Merkezefendi)
14.30 Sultanbeyli Uzundere – Kilyos (Sultanbeyli 75. Yıl)

7. Grup
12.30 Ortaçeşme – Avcılar Belediye (Bayramapaşa İBB)
12.30 Gazi Mahallesi – Yahya Kemal (Gazi Mahallesi)
12.30 Vefa – Şafakspor (Namık Sevik)
12.30 Kartal Belediyespor – Hasköy (Kartal Yunus)

9. Grup
12.30 Başakşehir İkitelli – Araphan (Başakşehir Şehit Erdem)
12.30 Altıntepsi – İstanbul Malatya (Bayrampaşa Bld.)
12.30 Zara Ekinli – Pazariçi Köprülü (Zara Ekinli)
12.30 Fikirtepe Dumlupınar – Bakırköyspor (Yenisahra Suni Çim)




ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!