Dolar 33,0515
Euro 36,0452
Altın 2.562,47
BİST 11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
32°C
Parçalı Bulutlu
Sal 33°C
Çar 34°C
Per 33°C
Cum 32°C

Süper Amatör Lig 21 Ocak Cumartesi Canlı Maç Skorları

A+
A-
21.01.2017

İstanbul Süper Amatör Lig 17. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarla başlıyor.

2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımlarının oynayacağı maçların sonuçları haberin devamındadır.

Not: Maçlar biter bitmez puan durumları eklenecektir.

Skor bildirmek isterseniz 0532 574 3379’a SMS ya da WhatsApp’tan mesaj yollayablirsiniz.

21 Ocak 2017 Cumartesi maç programı

2. Grup
15.00 Mahmutbey 6-0 Ortaçeşme (Mahmutbey)
15.00 Dolayobaspor 1-4 Bostancı (Kaynarca)
15.00 Küçükçekmece 0-2 Selimiye (K.Metin Oktay)
15.00 Küçükköyspor 1-0 Sultanbeyli (Küçükköy Ramazan Süt)
15.00 Ömerli Köyüspor 0-1 Bakırköyspor (Hadımköy)

 

 

4. Grup
15.00 Büyükçekmece Belediye 4-0 Batı Trakya (Büyükçekmece)
15.00 İstanbul Güngören 1-0 Çıksalınspor (Güngören)
15.00 Dudullu 2-2 Çubuklu (Dudullu)
15.00 Esenyurt 0-0 Zara Ekinlispor (Esenyurt)
— . —  Dikilitaşspor 3-0 İzzettinspor (Hükmen)

6. Grup
15.00 İFA 3-2 Sultanbeyli Uzundere (İFA)
15.00 1877 Alemdağspor 0-3 Şafakspor (Alemdağ)
15.00 Şile Yıldız 8-1 Taksim (Şile)
15.00 İstanbul Bafra 1-2 Çamlıcaspor (Bayrampaşa Belediye)
15.00 İstanbulspor Kulübü 8-1 Gülsuyuspor (Vefa)

Ebu Medya Halı Saha Turnuvası

8. Grup
15.00 İstanbul Konyaspor 1-2 Bayrampaşa Altıntepsi (Namık Sevik)
15.00 Feriköy 12-0 Bahçelievler Gümüşhane (Feriköy)
15.00 Bağlarbaşıspor 10-3  K. Yeşilova Esnafspor (Yenisahra)
15.00 Beykozspor 1908 1-0 İstanbul Siirt Yavuz Selim İÖO (Sultanbeyli 75. Yıl) Seyircisiz
15.00 Çatalca Öznakkaşspor 0-3 Avcılar Belediyespor (Hükmen)

10. Grup
15.00 Sekbanlarspor 0-0 Alibeyköyspor (Bayrampaşa İBB)
15.00 Yeşilköyspor 1-0 İstanbul Sinop (Bakırköy 1 No’lu)
15.00 İstanbul Mesudiye 0-1 Leventspor (Paşabahçe)
15.00 Arnavutköy Belediye 5-0 Gürpınarspor (Bolluca)
15.00 Beyoğlu Yeniçarşı 4-0 Yeniköyspor (Beyoğlu)

AmatorLig.Net

Ebu Medya Halı Saha Turnuvası

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!