DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
ALTIN 474,05
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Rüzgarlı
İstanbul
23°C
Rüzgarlı
Pts 25°C
Sal 27°C
Çar 27°C
Per 27°C

Süper Amatör Lig 22. Hafta Maç Bülteni

Süper Amatör Lig 22. Hafta Maç Bülteni
19.02.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör’de 22. hafta maç bülteni yayınlandı. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 22 Şubat 2020 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 23 Şubat 2020 Pazar günü oynayacak.

22 Şubat 2020 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14:30 Tunaspor – Bağlarbaşıspor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 İstinyespor – Yeşil Esenyurtspor (Çayırbaşı)
14:30 Dolayoba – Bakırköyspor (Dolayoba)
14:30 Kavacıkspor – Çıksalınspor (Kavacık 15 Temmuz)
— . — Fatih 1453 Spor 0-3 h Söğütlüçeşmespor
— . — Karadolapspor 0-3 h Kartalspor

3. Grup
14:30 Yücespor – Cevizli Anadoluspor (BAkırköy 1 Nolu)
12:30 Kuştepespor – Büyükçekmece Mimarobaspor (Nurtepe)
16:30 Batı Trakyaspor – Büyükçekmece Belediyespor (Merkezefendi)
16:30 Çapaspor – Beykoz Çavuşbaşıspor (Nanımk Sevik)
14:30 Gaziosmanpaşaspor – Selimiyespor (Zara Ekinlispor)
— . — İstanbul Güngörenspor 0-3 h İstanbul Sinopspor

5. Grup
14:30 İstanbul Kayaşehirspor – Tunusbağı (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 İstanbul Bulancakspor – Yedikulespor (Mahmutbey)
14:30 Feriköyspor – Albayrakspor (Feriköy)
14:30 Küçükçekmecespor – İstanbul Bafraspor (K. Metin Oktay)
14:30 İstanbul Bayburtspor – Yenibosnaspor (Kaynarca)
— . — Kestanelikspor 0-3 h Ortaçeşmespor

7. Grup
14:30 Muratbeyspor – Kağıthanespor (Çatalca)
14:30 Pazariçi Köprülüspor – Şafakspor (Rami)
14:30 Balatspor – Dudulluspor (F. Mimarsinan)
14:30 Küçükçekmece İY – Soğuksuspor (Halkalı Etap)
14:30 Irmakspor – Okspor (Merkezefendi)


23 Şubat 2020 Pazar Maç Bülteni

2. Grup
12:30 Nişantaşıspor – Ferahevlerspor (Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Osmaniye İstiklalspor – Başakşehirspor (Bakırköy 1 Nolu)
10:45 Leventspor – Bayrampaşa Altıntepsispor (İsmet İnönü)
14:30 Yahya Kemalspor – Paşabahçespor (Yahya Kemal)
— . — Sütlücespor – h Valide Tayfunspor (İki takım da hükmen mağlup)

4. Grup
14:30 Avcılar BElediyespor – Şehzadebaşıspor (Avcılar Atatürk)
14:30 Bayrampaşa Teknikspor – Kurtköyspor (Bayrampaşa Belediye)
14:00 Küçükköyspor – Gazi Mahallesispor (Küçükköy)
14:30 TED İstanbul Koleji – Kocacinanspor (Paşabahçe)
16:30 Sancaktepespor – Beylikdüzüspor (Sarıgazi)
— . — Gülsuyuspor 3-0 h Esenler Tokatspor

6. Grup
16:30 Başakşehir İkitelli Köyiçispor – Beylerbeyispor (Şehir Erdem Özçelik)
16:30 Kuruçeşmespor – Esenyurt Orduspor (İsmet İnönü)
14:30 Piyalepaşaspor – İstanbul Mesudiyespor (Beyoğlu)
16:30 Kanarya – Kartalgücüspor (Kanarya)
— . — Sekbanlarspor 0-3 h Yeniköyspor
— . — Şirintepespor (BAY)

8. Grup
14:30 Dikilitaşspor – Beykozspor 1908 (İsmet İnönü)
14:30 Çakmakspor – Mecidiyeköyspor (Çakmak)
— . — Rumeli Kavağıspor 0-3 h Ataşehir Çamolukspor
— . — Kartal Bulvarspor 3-0 h ÇB Alemdağspor
— . — Kumburgazspor 3-0 h Kartaltepespor

AmatörLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!