Dolar 16,8075
Euro 17,5517
Altın 976,15
BİST 2.405,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C
Cum 25°C

Süper Amatör Lig 23 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
23.10.2016

İstanbul Süper Amatör Ligde 7. hafta karşılaşmaları bugün sona erdi.  2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımlarının oynadığı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.

Not: Maçların tamamlanmasının ardından puan durumları da eklenecektir.

23 Ekim 2016 Pazar maç programı

2. Grup
13.00 Bakırköyspor 2-2 Sultanbeylispor (Bakırköy 1 No’lu)
15.00 Vardarspor 1-0 Selimiyespor (Namık Sevik)
15.00 Ömerli Köyüspor 2-1 Bostancıspor (Hadımköy Seyfettin Selim)
15.00 Küçükköyspor 6-2 Ortaçeşmespor (Küçükköy Ramazan Süt)
15.00 Küçükçekmecespor 1-2 Mahmutbeyspor (K. Metin Oktay)
15.00 Dolayobaspor (BAY)

sal2

4. Grup
14.00 Dikilitaşspor 1-2 Çıksalınspor (Çilekli)
14.00 İstanbul Güngörenspor 6-1 Batı Trakyaspor (Mimar Yahya Baş)
15.00 Esenyurtspor 0-1 Büyükçekmece Belediyespor (Esenyurt)
15.00 Zara Ekinlispor 1-1 Çubukluspor (Zara Ekinli)
15.30 Dudulluspor 4-1 İzzettinspor (Dudullu)

sal4

6. Grup
12.00 İstanbulspor Kulübü 6-0 İFA (Vefa)
13.00 1877 Alemdağspor 1-1 Sultanbeyli Uzunderespor (Alemdağ)
14.00 Şile Yıldızspor 3-1 Şafakspor (Şile)
15.00 İstanbul Bafraspor 3-1 Taksimspor (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Gülsuyuspor 1-1 Çamlıcaspor (Maltepe Başıbüyük)

sal6


8. Grup
14.00 Bağlarbaşıspor 2-1 Avcılar Belediyespor (Yenisahra)
14.00 Feriköyspor 1-0 Bayrampaşa Altıntepsi (Feriköy)
15.00 İstanbul Siirtspor 6-0 K. Yeşilova Esnafspor (Fatih Mimarsinan)
15.00 Beykozspor 1908 2-1 İstanbul Konyaspor (Paşabahçe)
— . — Çatalca Öznakkaşspor 0-3 Bahçelievler Gümüşhanespor (Hükmen)

sal8

10. Grup
13.00 İstanbul Mesudiyespor 1-0 İstanbul Sinopspor (Paşabahçe)
15.00 Yeniköyspor 1-3 Gürpınarspor (Çayırbaşı)
15.00 Arnavutköy Belediyespor 4-0 Leventspor (Bolluca)
15.00 Yeşilköyspor 2-0 Alibeyköyspor (Bakırköy 1 No’lu)
15.00 Beyoğlu Yeniçarşıspor 3-0 Sekbanlarspor (Beyoğlu)

sal10

AmatorLig.Net



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!