Dolar 32,2452
Euro 34,9522
Altın 2.428,74
BİST 10.723,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Az Bulutlu
İstanbul
23°C
Az Bulutlu
Cts 23°C
Paz 22°C
Pts 23°C
Sal 24°C

Süper Amatör Lig 23 Eylül Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
23.09.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde 3. hafta bugün sona eriyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarını bugün oynayacak.

Maç skoru desteği vermek isterseniz 0530 038 1981 numaralı telefona WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Sayfayı yenilemek için TIKLAYINIZ


23 Eylül 2018 Pazar Maç Programı

2. Grup
13.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-0 Yahya Kemalspor (Beyoğlu)
15.30 Muratbeyspor 5-1 Araphanspor (Çatalca)
15.30 Batı Trakyaspor 1-0 Gümüşsuyuspor (Merkezefendi)
15.30 İstanbul Siirtspor 2-3 Yenibosnaspor (F. Mimarsinan)
15.30 Altıntepsispor 1-2 Kestanelikspor (Bayrampaşa Belediye)
15.30 Dikilitaşspor 3-1 Nişantaşıspor (İsmet İnönü)

4. Grup
13.30 İstanbul Bafraspor 2-0 Sultanbeylispor (Bayrampaşa Belediye)
14.00 Küçükçekmece İY 0-2 Beykoz 1908 (Halkalı Etap)
15.30 Kaynarcaspor 3-2 Hasköyspor (Kaynarca)
15.30 Feriköyspor 1-2 Irmakspor (Feriköy)
15.30 Cevizli Anadolu 0-1 Bağlarbaşıspor (Kubilay Köse)
16.00 İstanbul Bulancakspor 0-2 Atlasspor (Mahmutbey)





6. Grup
15.30 Şirintepespor 1-2 Kartalgücüspor (Yahya Kemal)
15.30 Okspor 3-1 Barbarosspor (Beyoğlu)
15.30 İstanbul Kayaşehirspor 3-2 Yıldırımbosnaspor (Şehit Erdem Özçelik)
15.30 Denizköşklerspor 2-0 Mecidiyeköyspor (Avcılar Atatürk)
15.30 Çantaköyspor 1-2 Küçükköyspor (Silivri)
15.30 İstanbul Sinopspor 0-0 İstanbul Mesudiyespor (İFA)

8. Grup
15.30 Kanaryaspor 1-2 Sekbanlarspor (Kanarya)
15.30 Çamlıcaspor 3-1 İstanbul Ağrıspor (Selimiye)
15.30 Yıldıztabyaspor 0-0 Çıksalınspor (Yıldıztabya)
15.30 Kadırgaspor 4-7 İstinyespor (Namık Sevik)
16.00 Tuzla Şifaspor 2-2 Osmaniye İstiklalspor (Orhanlı)
–.– Kocasinanspor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!