Dolar 15,5988
Euro 16,3665
Altın 916,26
BİST 2.390,79
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
22°C
Parçalı Bulutlu
Çar 17°C
Per 18°C
Cum 19°C
Cts 20°C

Süper Amatör Lig 24 Kasım 2018 Cumartesi Canlı Maç Skorları

A+
A-
24.11.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde 13. hafta karşılaşmaları bugün oynanan maçlarla başlayacak. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının canlı skorları bu sayfamızda yer alacaktır.

Canlı skor desteği vermek için 0532 790 17 35 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.


Güncel skorları görmek için TIKLAYINIZ
2. Grup
12.30 İstanbul Siirtspor 5-1 Kestanelik (Mimarsinan)
14.30 Muratbey 1-1 Gümüşsuyu (Büyükçekmece)
14.30 Bayrampaşa Altıntepsi 0-3 Dikilitaş (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Beyoğlu Yeniçarşı 5-0 Yenibosna (Beyoğlu)
14.30 Batı Trakya 3-0 Yahya Kemal (Merkezefendi)
Araphan 0-3 hükmen Nişantaşı

4. Grup
12.30 İstanbul Bafra 2-1 İstanbul Bulancak (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Feriköy 2-0 Bağlarbaşı (Feriköy)
14.30 Küçükçekemce İdmanyurdu 2-1 Hasköy (İFA)
14.30 Cevizli Anadolu 1-3 Sultanbeyli (Bulvar Mimar Kubilay Köse)
14.30 Kaynarca 0-2 Irmak (Kaynarca)
14.30 Beykoz 1908 2-3 Atlas (Paşabahçe)




Güncel skorları görmek için TIKLAYINIZ
6. Grup

12.30 Kartalgücü 2-1 İstanbul Mesudiye (Bulvar Mimar Kubilay)
14.30 İstanbul Kayaşehir 2-1 Mecidiyeköy (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Denizköşkler 1-2 Küçükköy (Avcılar Atatürk)
16.30 Kulaksız Ok 1-2 Yıldırım Bosna (Beyoğlu)
14.30 Çantaköy-İstanbul Sinop (Silivri) (Salı)
Şirintepe 3-0 hükmen Barbaros

8. Grup
14.00 Çamlıca 5-0 Osmaniye İstikal (Selimiye)
14.30 Kadırga 1-5 Kocasinan (Mimarsinan)
14.30 Yıldıztabya 0-2 İstinye (Yıldıztabya)
14.30 Tuzla Şifa 1-4 Çıksalın (Orhanlı)
15.00 Kanarya 2-3 İstanbul Ağrı (Kanarya)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!