Dolar 17,9565
Euro 18,4043
Altın 1.036,29
BİST 2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Sal 31°C
Çar 31°C
Per 31°C
Cum 32°C

Süper Amatör Lig 25 Kasım 2018 Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
25.11.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde 13. hafta karşılaşmaları bugün oynanan maçlarla son bulacak. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımlarının canlı skorları bu sayfamızda yer alacaktır.

Canlı skor desteği vermek için 0532 790 17 35 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.




Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
1. Grup

11.00 Çekmeköy Bld. Alemdağ 4-0 Ataşehir Çamoluk (Alemdağ)
14.00 Çakmak 2-1 Beylikdüzü (Çakmak)
14.30 Tuna 2-0 Paşabahçe (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Ortaköy 3-2 Bulvar (Beyoğlu)
14.30 Çeliktepe 1-1 Ayazağa (Zara Ekinli)
14.30 Maltepe Yıldız 0-2 Büyükçekmece Bld. (Gülsuyu Asım Kara)

3. Grup
11.30 Gazi Mahallesi 0-0 Sütlüce (Gazi Mahallesi)
14.00 Kuştepe 1-1 İstanbul Güngören (Feriköy)
14.00 Üsküdar Anadolu 2-3 İstanbul Siirtgücü (Selimiye)
14.30 Kağıthane 3-1 Pazariçi Köprülü (Hasbahçe)
14.30 Mahmutbey 2-3 Yeniköy (İSTOÇ)
15.00 Rami 0-4 İstanbul Sahil (Rami)


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
5. Grup

14.00 Karabekir 0-7 Arnavutköy Bld. (Ümraniye Suni Çim)
14.30 Başakşehir 0-1 Soğuksu (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Albayrak 1-1 Levent (Albayrak Çim)
14.30 Reşitpaşa 0-1 Davutpaşa (Bahçeköy Orman Fakultesi)
14.30 Merkezefendi 0-1 Dolayoba (Merkezefendi)
16.30 Avcılar Bld. 2-2 İFA (Avcılar Atatürk)

7. Grup
13.00 Bakırköy 3-3 Kartaltepe (İBB Şenlikköy)
14.30 Hamidiye 1-2 Kurtköy (Nurtepe)
14.30 Dudullu 1-1 Piyalepaşa (Dudullu)
15.30 1453 Fatih Gençlik 0-1 Şafak (İBB Şenlikköy)
Silivri Alibey 0-3 hükmen İstanbul Türk Telekom

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!