Dolar 16,6778
Euro 17,5020
Altın 974,26
BİST 2.401,96
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Açık
İstanbul
28°C
Açık
Cum 28°C
Cts 27°C
Paz 27°C
Pts 28°C

Süper Amatör Lig 26 Kasım Cumartesi Canlı Maç Skorları

A+
A-
26.11.2016

İstanbul Süper Amatör Ligde 12. hafta maçları bugün başlıyor.  2, 4, 6, 8 ve 10.  Grup takımlarının oynayacağı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.

Not: Maçların tamamlanmasının ardından puan durumları hemen eklenecektir.

26 Kasım 2016 Cumartesi maç programı

2. Grup
15.00 Bakırköyspor 2-1 Dolayoba (Bakırköy 1 No’lu)
15.00 Vardarspor 4-1 Küçükçekmecespor (Namık Sevik)
15.00 Sultanbeylispor 2-2 Mahmutbeyspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
15.30 Ömerli Köyüspor 0-2 Küçükköyspor (Hadımköy)
15.30 Selimiyespor 1-1 Ortaçeşmespor (Selimiye)

2

4. Grup
15.00 Zara Ekinlispor 1-2 İstanbul Güngörenspor (Zara Ekinli)
15.00 Çıksalınspor 3-1 Esenyurtspor (Beyoğlu)
15.00 Çubukluspor 1-5 Büyükçekmece Belediyespor (Paşabahçe)
15.00 Dudulluspor 2-0 Dikilitaşspor (Dudullu)
15.00 İzzettinspor 1-1 Batı Trakyaspor (İzzettin)
4

6. Grup
15.00 Taksimspor 4-1 Sultanbeyli Uzundere (Feriköy)
15.00 Çamlıcaspor 1-2 İFA (Alemdağ)
15.00 Şafakspor 0-1 İstanbulspor Kulübü (Rami)
15.30 Gülsuyuspor 1-3 1877 Alemdağspor (Asım Kara)
16.00 İstanbul Bafraspor 0-4 Şile Yıldızspor (Bayrampaşa Belediye)
6





8. Grup
15.00 Küçükçekmece Yeşilova Esnaf 1-1 İstanbul Konya (K. Aktaş)
15.00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-5 Beykoz 1908 (Kocasinan)
15.30 İstanbul Siirtspor 1-2 Feriköyspor (F. Mimarsinan)
16.00 Avcılar Belediyespor 1-0 Bayrampaşa Altıntepsi (Firuzköy)
— . — Bağlarbaşıspor 3-0 Çatalca Öznakkaşspor (Hükmen)
8

10. Grup
14.00 Leventspor 0-0 Alibeyköyspor (Çilekli)
15.00 İstanbul Sinopspor 0-2 Beyoğlu Yeniçarşı (Albayrak)
15.00 Yeniköyspor 1-1 Yeşilköyspor (Çayırbaşı)
15.00 Arnavutköy Belediyespor 2-2 İstanbul Mesudiyespor (Bolluca)
15.00 Gürpınarspor- Sekbanlar (Gürpınar) (30 Kasım Çarşamba)
ekran-alintisi

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!