DOLAR 8,6693
EURO 10,3507
ALTIN 495,78
BIST 1.410
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Gök Gürültülü
İstanbul
27°C
Gök Gürültülü
Per 27°C
Cum 28°C
Cts 29°C
Paz 29°C

Süper Amatör Lig 29 Eylül Cumartesi Canlı Maç Skorları

29.09.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 4. hafta bugün başlıyor.

Maç skoru desteği vermek isterseniz 0530 038 1981 numaralı telefona WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Sayfayı yenilemek için TIKLAYINIZ

29 Eylül Cumartesi Maç Programı

2. Grup
13.00 Nişantaşıspor 3-2 Muratbeyspor (Yusuf Tunaoğlu)
14.00 Gümüşsuyuspor 1-4 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Paşabahçe)
15.00 Kestanelikspor 1-2 Dikilitaşspor (İzzettin)
15.00 Yenibosnaspor 2-3 Altıntepsispor (Bahçelievler İÖİ)
15.00 Yahya Kemalspor 3-1 İstanbul Siirtspor (Yahya Kemal)
15.00 Araphanspor 1-3 Batı Trakyaspor (Şehit Osman Yumuk)

4. Grup
12.30 Bağlarbaşıspor 0-0 İstanbul Bafraspor (Yeni Sahra)
13.00 Hasköyspor 3-2 Feriköyspor (Beyoğlu)
15.00 Sultanbeylispor 1-2 İstanbul Bulancakspor (75. Yıl)
15.00 Irmakspor 2-1 Cevizli Anadoluspor (Merkezefendi)
16.00 Beykoz 1908 3-1 Kaynarca (Paşabahçe)
16.00 Atlasspor 0-0 Küçükçekmece İY (Asım Kara)



6. Grup
12.00 İstanbul Mesudiyespor 3-0 Şirintepespor (Paşabahçe)
15.00 Mecidiyeköyspor 1-1 Çantaköyspor (Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Yıldırımbosnaspor 1-0 Denizköşklerspor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Küçüköyspor 0-0 İstanbul Sinopspor (Küçükköy)
15.00 Kartalgücüspor 2-0 Okspor (Kubilay Köse)
16.00 Barbarosspor 0-2 İstanbul Kayaşehirspor (Selimiye)

8. Grup
15.00 Osmaniye İstiklalspor 3-0  Yıldıztabyaspor (Bakırköy 1 Nolu)
15.00 Çıksalınspor 4-0 Kadırgaspor (Beyoğlu)
15.00 İstinyespor 3-1Kocasinanspor (Yıldıztabya)
15.00 İstanbul Ağrıspor 2-0 Tuzla Şifaspor (Kaynarca)
16.00 Sekbanlarspor 3-1 Çamlıcaspor (İBB Bayrampaşa)



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!