Süper Amatör Lig 3. hafta maç programı
İstanbul Süper Amatör Ligde 3. hafta maçları 24 Eylül Cumartesi ve 25 Eylül Pazar günleri oynanacak. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları maçlarını 24 Eylül 2016 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımları 25 Eylül 2016 Pazar günü oynayacak.
24 Eylül 2016 Cumartesi maç programı
1. Grup
14.00 Okspor – Irmakspor (Beyoğlu)
16.00 Nişantaşıspor – Yücespor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16.00 Topçularspor – Kanlıcaspor (Alibeyköy)
16.00 Esentepe Adıyamanspor – Davutpaşaspor (Zara Ekinli)
–.– Kartal Belediyespor 3-0 İstinyespor (HÜKMEN)
— — Mustafa Kemal Paşaspor (BAY)
3. Grup
14.00 Kuruçeşmespor – Kuştepespor (Çilekli)
16.00 Paşabahçespor – Kadırgaspor (Paşabahçe)
16.00 Gazi Mahallesispor – Galataspor (Gazi Mahallesi)
16.00 GOP Yeniköyspor – Kestanelikspor (Bolluca)
16.00 Yeşilpınarspor – Merkezefendispor (Yıldıztabya)
5. Grup
14.00 Alibeyköy Parsellerspor – Bağcılar Güneşlispor (Alibeyköy)
16.00 Kaynarcaspor – Kocasinanspor (Kaynarca)
16.00 İstanbul Beylikdüzüspor – Çayırbaşıspor (Gürpınar)
16.00 Yahya Kemalspor – Mecidiyeköyspor (Kağıthane Yahya Kemal)
16.00 Osmaniye İstiklalspor – Tuzla Şifa (Bakırköy 1 Nolu)
7. Grup
14.00 Soğuksuspor – Çatalca İhsaniyespor (Paşabahçe)
16.00 Ramispor – Albayrakspor (Rami)
16.00 Yeldeğirmenispor – Kurtköyspor (Selimiye)
16.00 Ortaköyspor – Yıldırım Bosnaspor (Çilekli)
16.00 Sütlücespor – Yenibosnaspor (Beyoğlu)
9. Grup
14.00 Pazariçi Köprülüspor – Hasköyspor (Gaziosmanpaşa)
16.00 Esenler Tokatspor – Ayazağaspor (Albayrak)
16.00 Çeliktepespor – Karabekirspor (Seyrantepe)
16.00 İstanbul Malatyaspor – Başakşehir Kartalspor (Vefa)
16.00 İkitellispor – Anadolu Hisarı İY (İFA)
25 Eylül 2016 Pazar maç programı
2. Grup
16.00 Selimiyespor – Bostancıspor (Selimiye)
16.00 Sultanbeylispor – Ortaçeşmespor (Sultanbeyli 75. Yıl)
16.00 Bakırköyspor – Mahmutbeyspor (Bakırköy 1 No’lu)
16.00 Vardarspor – Dolayobaspor (Namık Sevik)
16.00 Ömerli Köyüspor – Küçükçekmecespor (Hadımköy)
–.– Küçükköyspor (BAY)
4. Grup
14.00 Dikilitaşspor – Esenyurtspor (Beşiktaş Çilekli)
14.00 Çubukluspor – Batı Trakya Türklerispor (Paşabahçe)
16.00 Zara Ekinlispor – Büyükçekmece Belediyespor (Zara Ekinli)
16.00 Dudulluspor – İstanbul Güngörenspor (Dudullu)
16.00 İzzettinspor – Çıksalınspor (İzzettin)
6. Grup
14.00 Taksimspor – Şafakspor (Beyoğlu)
14.00 Çamlıcaspor – Sultanbeyli Uzunderespor (Yeni Sahra)
15.00 Şile Yıldızspor – İstanbulspor Kulübü (Şile)
16.00 Gülsuyuspor – İFA (Başıbüyük)
16.00 İstanbul Bafraspor – 1877 Alemdağspor (Ortaçeşme)
8. Grup
14.00 Çatalca Öznakkaşspor – Beykoz 1908 (İzzettin)
16.00 Avcılar Belediyespor – Bahçelievler Gümüşhanespor (Firuzköy)
16.00 K. Yeşilova Esnafspor – Bayrampaşa Altıntepsispor (K. Çekmece Kemal Aktaş)
16.00 İstanbul Siirtspor – İstanbul Konyaspor (Alibeyköy)
16.00 Bağlarbaşıspor – Feriköyspor (Yeni Sahra)
10. Grup
16.00 Leventspor – İstanbul Sinopspor (Beşiktaş Çilekli)
16.00 Gürpınarspor – Alibeyköyspor (Gürpınar)
16.00 Yeniköyspor – Sekbanlarspor (Çayırbaşı)
16.00 İstanbul Mesudiyespor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Paşabahçe)
17.00 Arnavutköy Belediyespor – Yeşilköyspor (Bolluca)
AmatorLig.Net