DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

Süper Amatör Lig 30 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları

30.12.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 18. Hafta maçları bugün sona eriyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının oynayacağı maçların canlı skorları alt bölümde.

Siz de skor bildirmek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefon WhatsApp ya da SMS yoluyla mesaj gönderiniz.

Not: Puan durumları maçlar bittiğinde eklenecektir.

Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ


Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ

30 Aralık 2018 Pazar

2. Grup
14.30 Muratbeyspor 2-1 İstanbul Siirtspor (Çatalca)
14.30 Nişantaşıspor 1-0 Yenibosnaspor (Yusuf Tunoğlu)
14.30 Yahya Kemalspor 1-0 Kestanelikspor (Yahya Kemal)
14.30 Batı Trakyaspor 0-4 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Merkezefendi)
14.30 Gümüşsuyuspor 3-2 Dikilitaşspor (Paşabahçe)
–.– Araphanspor 0-3 Altıntepsispor (Hükmen)

4. Grup
12.30 Irmakspor 2-1 Sutanbeylispor (Merkezefendi)
12.30 Atlasspor 4-2 Bağlarbaşıspor (Bulvar Kubilay Köse)
14.30 Beykoz 1908 1-4 İstanbul Bafra (Avcılar Atatürk)
14.30 Hasköyspor 2-2 İstanbul Bulancak (Beyoğlu)
14.30 Kaynarcaspor 0-3 Feriköyspor (Kaynarca)
16.00 Küçükçekmece İY 2-3 Cevizli Anadolu (Halkalı Etap)
Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ


Skorların güncel halini görebilmek için TIKLAYINIZ
6. Grup
12.30 Okspor 1-0 İstanbul Kayaşehirspor (Beyoğlu)
12.30 Şirintepespor 2-1 Denizköşklerspor (Yahya Kemal)
12.30 İstanbul Mesudiye 4-0 Mecidiyeköy (Paşabahçe)
14.30 Yıldırımbosna 1-1 Küçükköy (İBB Bayrampaşa) Küçükköysporlu taraftarın vefatı dolayısıyla Küçükköy takımı sahadan çekildi.
14.30 Kartalgücü 0-1 Çantaköy (Bulvar Kubilay Köse)

8. Grup
12.30 Sekbanlarspor 3-0 Kadırga (İBB Bayrampaşa)
12.30 İstanbul Ağrıspor 3-1 Kocasinan (Kaynarca)
14.30 Osmaniye İstiklal 4-0 İstinye (Bakırköy 1 Nolu)
14.30 Kanarya 1-0 Yıldıztabya (Kanarya) Konuk takım 9 kişi geldiği maçta sayı 6'ya düşünce maç tatil edildi.
14.30 Çamlıca 10-2 Tuzla Şifa (Selimiye)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!