DOLAR 8,4396
EURO 10,0747
ALTIN 492,32
BIST 1.393
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 35°C
Sıcak
İstanbul
35°C
Sıcak
Pts 36°C
Sal 37°C
Çar 35°C
Per 36°C

Süper Amatör Lig 30 Eylül Cumartesi Canlı Maç Skorları

30.09.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 4. hafta bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 2, 4, 6 ve 8. grup takımlarının maçların canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona WhatsApp ve SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar bittiğinde puan durumu eklenecektir.

30 Eylül 2017 Cumartesi maç programı

2. Grup
15.30 Kuştepespor 4-0 Dikilitaş (Nurtepe)
15.30 Sekbanlar 3-2 Kartalgücü (İBB Bayrampaşa)
15.30 Yeşil Esenyurtspor 0-7 1877 Alemdağspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
15.30 Topkapıspor 0-1 Sultanbeylispor (F. Mimar Sinan)
15.30 Ayazağaspor 3-0 Kulaksız Okspor (Ayazağa)
— . — Zeytinburnu 1957  (BAY)

4. Grup
15.30 Ramispor 3-2 Küçükköyspor (Rami)
15.30 Büyükçekmece Belediyespor 1-0 Barbarosspor (Büyükçekmece)
15.30 Nişantaşıspor 1-1 Karabekirspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15.30 Başakşehir Kartalspor 3-3 Beykozspor 1908 (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
15.30 Küçükyalı Yelkenspor 3-1 GOP Yeniköyspor (Başıbüyük)
— . — İstanbulspor Kulübü (BAY)





6. Grup
13.30 İstanbul Mesudiyespor 1-0 Pendik Kavakpınarspor (Paşabahçe)
15.30 Bayrampaşa Tunaspor 3-1 Osmaniye İstiklalspor (Bayrampaşa Belediye)
15.30 Yıldıztabyaspor 1-1 Mustafakemalpaşa (Yıldıztabya)
15.30 Bağcılar Güneşlispor 1-6 Çeliktepespor (Mahmutbey)
15.30 İstanbul Güngörenspor 3-0 Topçularspor (Hükmen)
— . — Kadırgaspor (BAY)

 

8. Grup
15.30 Ömerli Köyü 1-1 Kartaltepespor (Hadımköy)
15.30 Kestanelikspor 1-4 Ataşehir Çamolukspor (İzzettin)
15.30 Yedikulespor 1-3 Kağıthanespor (Namık Sevik)
15.30 Çayırbaşıspor 2-5 Cevizli Anadolu (Çayırbaşı)
15.30 Paşabahçespor 0-0 Küçükçekmece İY (Beyoğlu)
— . — Irmakspor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!