DOLAR 7,3023
EURO 8,7892
ALTIN 402,30
BIST 1.527
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Yağışlı
İstanbul
8°C
Yağışlı
Çar 11°C
Per 10°C
Cum 13°C
Cts 14°C

Süper Amatör Lig 4 Ocak 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorlar

Süper Amatör Lig 4 Ocak 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorlar
04.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 15. hafta bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.


4 Ocak 2020 Cumartesi Maç Programı

2. Grup
12:30 Sütlücespor 0-5 Ferahevler (Beyoğlu)
14:00 Valide Tayfunspor 0-6 İstanbul Siirtgücü (Selimiye)
14:30 Nişantaşıspor 2-1 Osmaniye İstiklal (Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Paşabahçe 0-0 Bayrampaşa Altıntepsi (Paşabahçe)
14:30 Yahya Kemalspor 2-2 Başakşehirspor (Yahya Kemal)
16:30 Leventspor 2-0 İFA (Beşiktaş İsmet İnönü)

4. Grup
12:30 Bayrampaşa Teknikspor 0-3 TED İstanbul Koleji (İBB Bayrampaşa)
12:30 Şehzadebaşı 0-5 Gazi Mahallesi (İBB Şenlikköy)
14:00 Sancaktepespor 0-0 Gülsuyuspor (Sarıgazi)
14:30 Beylikdüzüspor 2-1 Kurtköyspor (Kavaklı Hasan Doğan)
14:30 Avcılarspor 3-2 Kocasinan (Avcılar Atatürk)
— . — Küçükköyspor 3-0 h Esenler Tokatspor




6. Grup
12:30 İstanbul Mesudiyespor 1-0 Kartalgücü (Paşabahçe)
14:30 Kanaryaspor 4-0 Sekbanlarspor (Kanarya)
14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 2-3 Beylerbeyi (Esenyurt Turgut Özal)
14:30 Kuruçeşmespor 0-3 Yeniköyspor (Beşiktaş İsmet İnönü)
16:30 Piyalepaşa 0-4 Şirintepespor (Beyoğlu)

8. Grup
12:30 Rumeli Kavağı 2-2 Mecidiyeköyspor (Çayırbaşı)
14:30 Kartal Bulvarspor 0-0 Taşolukspor (Bulvar Kubilay Köse)
14:30 Kumburgazspor 4-1 Çakmakspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 ÇB Alemdağspor 2-1 Kartaltepe (Alemdağ)
14:30 Ataşehir Çamolukspor 4-0 Beykozspor 1908 (Başıbüyük Tuncay Karartı)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!