DOLAR 9,5092
EURO 11,0559
ALTIN 549,97
BIST 1.519
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
16°C
Parçalı Bulutlu
Cum 17°C
Cts 17°C
Paz 18°C
Pts 17°C

Süper Amatör Lig 5. Hafta Bülteni

03.10.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 5. haftanın maç programı belli oldu.

1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 6 Ekim 2018 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarını 7 Ekim 2018 Pazar günü oynayacak.

6 Ekim 2018 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
15.00 Ayazağaspor – Paşabahçespor (Ayazaya Atatürk)
15.00 Ortaköyspor – Beylikdüzüspor (İsmet İnönü)
15.00 Çeliktepespor – Büyükçekmece Belediyespor (Seyrantepe)
15.00 Bulvarspor – Ataşehir Çamolukspor (Kubilay Köse)
15.00 Çakmakspor – Maltepe Yıldızspor (Çakmak)

3. Grup
14.00 Üsküdar Anadoluspor – Gazi Mahallesispor (Selimiye)
15.00 Kuştepespor – Mahmutbeyspor (Nurtepe)
15.00 Kağıthanespor – Sütlücespor (Hasbahçe)
15.20 Ramispor – Siirtgücüspor (Rami)



5. Grup
13.00 Leventspor – Arnavutköy Belediyespor (İsmet İnönü)
14.00 Başakşehirspor – Dolayobaspor (İBB Bayrampaşa)
15.00 Soğuksuspor – İFA (Çayırbaşı)
15:00 Avcılar Belediyespor – Karabekirspor (Avcılar Atatürk)
15.00 Albayrakspor – Davutpaşaspor (Albayrak Çim)
16.00 Merkezefendispor – Reşitpaşaspor (Merkezefendi)

7. Grup
13.00 Hamidiyespor – Kartaltepespor (Nurtepe)
15.00 Kurtköyspor – Piyalepaşaspor (Pendik Çamlık)
15.00 Bakırköyspor – Silivri Alibeyspor (Bakırköy 1 No’lu)
15.00 1453 Fatih Gençlikspor – Türk Telekomspor (Fatih Mimarsinan)
16.30 Dudulluspor – Kavacıkspor (Dudullu)
–.– Şafakspor (BAY)


7 Ekim 2018 Pazar Maç Programı

2. Grup
13:00 Altıntepsispor – Yahya Kemalspor (Bayrampaşa Belediye)
15.00 Kestanelikspor – Nişantaşıspor (Çatalca)
15.00 Dikilitaşspor – Yenibosnaspor (İsmet İnönü)
15.00 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Araphanspor (Beyoğlu)
15.00 İstanbul Siirtspor – Gümüşsuyuspor (Fatih Mimarsinan)
15.00 Batı Trakyaspor – Muratbeyspor (Merkezefendi)

4. Grup
15.00 İstanbul Bulancakspor – Bağlarbaşıspor (İSTOÇ)
15.00 İstanbul Bafraspor – Irmakspor (Bayrampaşa Belediye)
15.00 Feriköyspor – Beykoz 1908 (Feriköy)
15.00 Cevizli Anadoluspor – Hasköyspor (Kubilay Köse)
16.00 Kaynarcaspor – Küçükçekmece İY (Kaynarca)
16.00 Sultanbeylispor – Atlasspor (Sultanbeyli 75. Yıl)


6. Grup
13.00 Okspor – Şirintepespor (Beyoğlu)
15.00 İstanbul Kayaşehirspor – Kartalgücüspor (Şehit Erdem Özçelik)
15.00 Çantaköyspor – Yıldırımbosnaspor (Silivri Ortaköy)
15.00 Denizköşklerspor – Barbarosspor (Avcılar Atatürk)
15.00 İstanbul Sinopspor – Mecidiyeköyspor (İFA)
15.00 Küçükköyspor – İstanbul Mesudiyespor (Küçükköy)

8. Grup
12.00 Yıldıztabyaspor – İstanbul Ağrıspor (Yıldıztabya)
15.00 Kadırgaspor – Osmaniye İstiklalspor (Namık Sevik)
15.00 Çamlıcaspor – Kanaryaspor (Selimiye)
16.00 Tuzla Şifaspor – Sekbanlarspor (Orhanlı)
–.– İstinyespor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!