DOLAR 8,4783
EURO 10,0536
ALTIN 493,60
BIST 1.414
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 35°C
Sıcak
İstanbul
35°C
Sıcak
Per 36°C
Cum 38°C
Cts 30°C
Paz 32°C

Süper Amatör Lig 5 Ocak 2020 Pazar Canlı Maç Skorlar

05.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 15. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.


5 Ocak 2020 Pazar Maç Programı

1. Grup
14:00 Bağlarbaşıspor 2-0 Yeşil Esenyurt (Selimiye)
14:30 Dolayoba 1-0 Kavacıkspor (Dolayoba)
14:30 Kartalspor 2-1 Bakırköyspor (Kubilay Köse)
14:30 Bayrampaşa Tuna 1-3 Çıksalınspor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 İstinyespor 1-1 Söğütlüçeşmespor (Sarıyer Çayırbaşı)
— . — Karadolapspor 3-0 h Fatih 1453 Spor

3. Grup
12:30 Gaziosmanpaşa 0-1 Çapaspor (Zara Ekinli)
14:30 İstanbul Güngörenspor 1-1 Batı Trakya Türkleri (Mimar Yahya Baş)
14:30 İstanbul Sinopspor 3-0 Selimiyespor (Yeşilova Kemal Aktaş)
14:30 Cevizli Anadolu 1-0 Büyükçekmece Mimaroba (Kartal 75.Yıl)
14:30 Yücespor 1-3 Beykoz Çavuşbaşıspor (Bakırköy 1 No’lu)
14:30 Kuştepespor 0-1 Büyükçekmece Belediyespor (Nurtepe)




5. Grup
14:30 İstanbul Bulancakspor 2-2 İstanbul Bayburtspor (Mahmutbey)
14:30 İstanbul Kayaşehirspor 3-2 Feriköy (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14:30 Ortaçeşme 2-4 İstanbul Bafraspor (Ortaçeşme)
14:30 Kestanelikspor 0-5 Albayrak (İzzettin)
14:30 Küçükçekmecespor 0-2 Yenibosna (Küçükçekmece Metin Oktay)
16:30 Yedikulespor 1-1 Tunusbağı (Namık Sevik)

7. Grup
14:30 Irmakspor 1-0 Çamlıcaspor (Merkezefendi)
14:30 Pazariçi Köprülü 3-2 Küçükçekmece İY (Rami)
14:30 Kulaksız Okspor 3-1 Şafakspor (Beyoğlu)
14:30 Kağıthanespor 1-2 Dudulluspor (Hasbahçe)
14:30 Muratbeyspor 0-0 Soğuksuspor (Çatalca Ziya Altınoğlu)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!