DOLAR 7,4642
EURO 9,0240
ALTIN 438,14
BIST 1.524
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 2°C
Yoğun Kar Yağışlı
İstanbul
2°C
Yoğun Kar Yağışlı
Pts 2°C
Sal 3°C
Çar 3°C
Per 7°C

Süper Amatör Lig 7. Hafta Bülteni

Süper Amatör Lig 7. Hafta Bülteni
17.10.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 7. haftanın programı beli oldu. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 20 Ekim Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 21 Ekim Pazar günü oynayacak.


20 Ekim 2018 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
12.30 Bulvarspor – Büyükçekmece Belediyespor (Kubilay Köse)
14.30 ÇB Alemdağspor – Çakmakspor (Alemdağ)
14.30 Çeliktepespor – Maltepe Yıldızspor (Seyrantepe)
14.30 Ortaköyspor – Tunaspor (Sarıyer Çayırbaşı)
14.30 Ayazağaspor – Beylikdüzüspor (Ayazağa Atatürk)
14.30 Aaşehir Çamolukspor – Paşabahçespor (Başıbüyük)

3. Grup
12.30 İstanbul Sahilspor – Sütlücespor (Maltepe Başıbüyük)
13.00 Kuştepespor – Üsküdar Anadolu (Nurtepe)
14.00 Ramispor – Mahmutbeyspor (Rami)
14.30 Kağıthanespor – Gazi Mahallesispor (Hasbahçe)
14.30 Pazariçi Köprülüspor – İstanbul Siirtgücüspor (Yıldıztabya)
15.30 İstanbul Güngörenspor – Yeniköyspor (Güngören 15 Temmuz)



5. Grup
14.30 Avcılar Belediyespor – Merkezefendispor (Avcılar Atatürk)
14.30 Albayrakspor – Reşitpaşaspor (Albayrak Çim)
14.30 Başakşehirspor – Karabekirspor (İBB Esenler)
14.30 Soğuksuspor – Davutpaşaspor (Beyoğlu)
14.30 Leventspor – Dolayobaspor (İsmet İnönü)
14.30 İFA – Arnavutköy Belediyespor (İFA)

7. Grup
12.00 Şafakspor – Karaltepespor (Rami)
14.30 Dudulluspor – Bakırköyspor (Dudullu)
14.30 1453 Fatih Gençlikspor – Silivri Alibeyspor (Namık Sevik)
14.30 Kurtköyspor – Türk Telekomspor (Çamlık)
15.00 Hamidiyespor – Kavacıkspor (Nurtepe)
Piyalepaşaspor (BAY)


21 Ekim 2018 Pazar Maç Programı

2. Grup
14.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Batı Trakyaspor (Beyoğlu)
14.30 İstanbul Siirtspor – Muratbeyspor (F. Mimarsinan)
14.30 Altıntepsispor – Araphanspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Dikilitaşspor – Gümüşsuyuspor (İsmet İnönü)
14.30 Kestanelikspor – Yahya Kemalspor (İzzettin)
15.00 Yenibosnaspor – Nişantaşıspor (Bahçelievler İÖİ)

4. Grup
12.30 Cevizli Anadoluspor – Küçükçekmece İY (Kubilay Köse)
12.30 İstanbul Bafraspor – Beykoz 1908 (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Feriköyspor – Kaynarcaspor (Feriköy)
14.30 İstanbul Bulancakspor – Hasköyspor (Mahmutbey)
14.30 Bağlarbaşıspor – Atlasspor (Yenisahra Suni Çim)
16.00 Sultanbeylispor – Irmakspor (75. Yıl)



6. Grup
14.30 İstanbul Kayaşehirspor – Okspor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14.30 Denizköşklerspor – Şirintepespor (Avcılar Atatürk)
14.30 Çantaköyspor – Kartalgücüspor (Silivri)
14.30 İstanbul Sinopspor – Barbarosspor (İFA)
14.30 Küçükköyspor – Yıldırımbosnaspor (Küçükköy)
14.30 Mecidiyeköyspor – İstanbul Mesudiyespor (Yahya Kemal)

8. Grup
11.30 Yıldıztabyaspor – Kanaryaspor (Yıldıztabya)
12.30 İstinyespor – Osmaniyespor (İsmet İnönü)
14.30 Kadırgaspor – Sekbanlarspor (Namık Sevik)
14.30 Kocasinanspor – İstanbul Ağrıspor (İBB Şenlikköy)
16.00 Tuzla Şifaspor – Çamlıcaspor (Orhanlı)
Çıksalınspor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!