DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
ALTIN 485,73
BIST 1.423
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu
İstanbul
26°C
Az Bulutlu
Cts 29°C
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 29°C

Süper Amatör Lig 8 Aralık 2019 Pazar Canlı Maç Skorları

08.12.2019
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 11. hafta maçları bugün tamamlanıyor. 1, 3, 5 ve 7. Grup maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecektir.

8 Aralık 2019 Pazar Maç Programı

1. Grup
14:30 Bağlarbaşıspor 1-0 Bayrampaşa Tuna (Yenisahra Suni Çim)
14:30 Kartal 8-0 Karadolap (Bulvar Mimar Kubilay Köse)
14:30 Bakırköy 5-1 Dolayoba (Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha)
14:30 Çıksalın 0-4 Kavacıkspor (Beyoğlu İlçe)
15:30 Yeşil Esenyurt 1-3 İstinye (Esenyurt Belediye)
— . — Söğütlüçeşmespor 3-0 h Fatih 1453 Spor

 

3. Grup
14:30 Cevizli Anadolu 1-0 Yücespor (Kartal 75.Yıl)
14:30 Büyükçekmece Mimaroba 3-2 Kuştepespor (Güzelce)
14:30 Beykoz Çavuşbaşıspor 2-3 Çapaspor (Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor 1-2 Batı Trakya Türkleri (Büyükçekmece)
15:00 İstanbul Sinopspor 4-0 İstanbul Güngörenspor (K. Yeşilova Kemal Aktaş)
16:00 Selimiye 1-1 Gaziosmanpaşa (Selimiye)

5. Grup
14:00 Tunusbağı 2-1 İstanbul Kayaşehirspor (Selimiye)
14:00 Albayrak 4-0 Feriköy (Albayrak Çim)
14:30 Ortaçeşme 9-2 Kestanelikspor (Ortaçeşme)
14:30 İstanbul Bafraspor 2-1 Küçükçekmecespor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Yenibosnaspor 0-0 İstanbul Bayburtspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
16:30 Yedikule 0-2 İstanbul Bulancakspor (Namık Sevik)

7. Grup
12:30 Kulaksız Okspor 0-1 Irmakspor (Beyoğl)
14:30 Kağıthanespor 1-1 Muratbeyspor (Nurtepe)
14:30 Şafakspor 1-0 Pazariçi Köprülü (Rami)

14:30 Dudulluspor 4-1 Balatspor (Dudullu)
14:30 Soğuksuspor 0-0 Küçükçekmece İdman Yurdu (Paşabahçe)

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!