Dolar 31,0391
Euro 33,6226
Altın 2.032,18
BİST 9.374,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Az Bulutlu
İstanbul
16°C
Az Bulutlu
Pts 14°C
Sal 16°C
Çar 16°C
Per 12°C

Süper Amatör Lig 8 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
08.10.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde heyecan sürüyor. 5. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarda tamamlanıyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarının canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona SMS ya da Whatsapp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

8 Ekim 2017 Pazar Maç Programı

2. Grup
11.30 Kulaksız Okspor 2-3 Kuştepespor (Beyoğlu)
13.00 Kartalgücüspor 1-0 Zeytinburnu 1957 (Yunus)
16.00 Dikilitaş 0-0 Sekbanlar (Çilekli)
15.00 Sultanbeylispor 1-1 Ayazağaspor (Sultanbeyli Belediye)
15.00 1877 Alemdağspor 10-0 Topkapıspor (Sarıgazi)
Yeşil Esenyurtspor (BAY)

 

4. Grup
15.00 Küçükköyspor 1-2 Büyükçekmece Belediyespor (Küçükköy Ramazan Süt)
15.00 GOP Yeniköyspor 2-3 Ramispor (Terkos)
15.00 Beykozspor 1908 0-4 Küçükyalı Yelkenspor (Paşabahçe)
15.30 Barbarosspor 2-0 İstanbulspor Kulübü (Selimiye)
15.30 Karabekirspor 1-0 Başakşehir Kartalspor (Ümraniye Belediye)
Nişantaşı (BAY)



6. Grup
15.00 Osmaniye İstiklalspor 1-2 İstanbul Güngörenspor (Bakırköy)
15.00 Pendik Kavakpınarspor 0-2 Tunaspor (Kaynarca)
15.00 Çeliktepespor 0-2 İstanbul Mesudiyespor (Seyrantepe)
15.00 Mustafakemalpaşa 4-0 Bağcılar Güneşlispor (Avcılar Atatürk)
— . — Topçularspor 0-3 Kadırgaspor (Hükmen)
Yıldıztabya (BAY)

 

 

 

 

 

 

 

8. Grup
13.00 Ataşehir Çamolukspor 2-0 Irmakspor (Maltepe Başıbüyük)
15.00 Kartaltepespor 1-2 Kestanelikspor (Bayrampaşa Belediye)
15.00 Cevizli Anadolu 1-1 Paşabahçespor (Kartal Yunus)
15.00 Kağıthanespor 4-1 Çayırbaşıspor (Nurtepe)
16.30 Küçükçekmece İY 4-1  Ömerli Köyüspor (Halkalı Etap)
Yedikulespor (BAY)

AmatorLi.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!