DOLAR 8,8648
EURO 10,3792
ALTIN 494,52
BIST 1.384
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Çok Bulutlu
İstanbul
22°C
Çok Bulutlu
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 19°C
Paz 21°C

Süper Amatör Lig 8. Hafta Maç Bülteni

15.11.2019
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Hafta maç bültenine haberin devamında ulaşabilirsiniz. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 16 Kasım 2019 Cumartesi oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 17 Kasım 2019 Pazar günü oynayacak.

16 Kasım 2019 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
12:30 İstinyespor – Bağlarbaşıspor (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Dolayobaspor – Bayrampaşa Tunaspor (Kaynarca)
14:30 Çıksalınspor – Yeşil Esenyurtspor (Beyoğlu)
14:30 Söğütlüçeşmespor – Karadolapspor (İFA)
15:00 Kavacıkspor – Kartalspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitler)
— . — Fatih 1453 Spor 0-3 h Bakırköyspor

3. Grup
12:30 Kuştepespor – Cevizli Anadoluspor (Nurtepe)
14:30 Batı Trakya Türkleri – Selimiyespor (Merkezefendi)
14:30 Çapaspor – İstanbul Sinopspor (Fatih Mimarsinan)
14:30 Beykoz Çavuşbaşıspor – Büyükçekmece Mimarobaspor (Muhammed Hanefi Dilmaç)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor – İstanbul Güngörenspor (Büyükçekmece Hasan Doğan)
16:30 Gaziosmanpaşa – Yücespor (İBB Bayrampaşa)

5. Grup
14:30 İstanbul Bayburtspor – Tunusbağı (Nurtepe)
14:30 Küçükçekmecespor – Ortaçeşme (Küçükçekmece Metin Oktay)
14:30 İstanbul Kayaşehirspor – Kestanelikspor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14:30 Yenibosnaspor – İstanbul Bulancakspor (İBB Şenlikköy)
15:00 Feriköy – Yedikulespor (Feriköy)
15:30 Albayrakspor – İstanbul Bafraspor (Albayrak Çim)

7. Grup
14:00 Çamlıcaspor – Şafakspor (Selimiye)
14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu – Kulaksız Okspor (Halkalı Etap)
14:30 Balatspor – Kağıthanespor (Namık Sevik)
14:30 Soğuksuspor – Dudulluspor (Paşabahçe)
15:30 Pazariçi Köprülü – Muratbeyspor (Rami)

17 Kasım 2019 Pazar Maç Programı

2. Grup
11:00 Osmaniye İstiklalspor – Sütlücespor (Bakırköy Belediye 1 No’lu)
12:30 Nişantaşıspor – Yahya Kemalspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
12:30 İFA – Valide Tayfunspor (İFA)
14:30 İstanbul Siirtgücü – Ferahevler (Esenyurt Belediye)
14:30 Leventspor – Paşabahçe (Beşiktaş İsmet İnönü)
14:30 Başakşehirspor – Bayrampaşa Altıntepsispor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)

4. Grup
14:30 TED İstanbul Koleji – Beylikdüzüspor (Beykoz)
14:30 Küçükköyspor – Şehzadebaşı (Küçükköy Ramazan Süt)
15:00 Gülsuyuspor – Kurtköyspor (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Esenler Tokatspor – Sancaktepespor (Esenler)
16:30 Bayrampaşa Teknikspor – Avcılarspor (İBB Bayrampaşa)
16:30 Kocasinanspor – Gazi Mahallesi (İBB Şenlikköy)

6. Grup
11:00 Sekbanlarspor – İstanbul Mesudiyespor (İBB Bayrampaşa)
12:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi – İstanbul ve Esenyurt Orduspor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14:00 Kanaryaspor – Kuruçeşmespor (Kanarya)
14:30 Şirintepe – Kartalgücü (Yahya Kemal)
14:30 Yeniköyspor – Beylerbeyi (Sarıyer Çayırbaşı)

8. Grup
12:30 Dikilitaşspor – Ataşehir Çamolukspor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
14:00 Çakmakspor – Çekmeköy Bld. Alemdağspor (Çakmak)
14:30 Taşolukspor – Kartaltepe (Taşoluk)
14:30 Kumburgazspor – Rumeli Kavağıspor (Hadımköy)
14:30 Mecidiyeköyspor – Beykozspor 1908 (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) deplasman takımına seyirci yasağı 

AmatorLig.Net

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!