DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

Süper Amatör Lig 9 Eylül Pazar Canlı Maç Skorları

09.09.2018
A+
A-

İstanbul’da, 2018-2019 sezonu Süper Amatör Lig 1. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor.

Maçların canlı skorlarına aşağı bölümden ulaşabilirsiniz.

Maç skoru desteği vermek için 0530 038 1981 numaralı telefona WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.




9 Eylül 2018 Pazar maç programı


2. Grup
14.30 Altıntepsi 0-1 Nişantaşıspor (Bayrampaşa Belediye)
16.30 Araphanspor 0-2 Gümüşsuyuspor (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk)
16.30 Muratbeyspor 1-0 Yahya Kemalspor (Çatalca)
16.30 Batı Trakyaspor 1-1 Yenibosnaspor (Merkezefendi)
16.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 2-1 Kestanelikspor (Beyoğlu)
16.30 Siirt İstanbul Yavuz Selim 1-2 Dikilitaş (F. Mimarsinan)

4. Grup
16.30 Beykozspor 1908 3-0 Hasköyspor (Paşabahçe)
16.30 Küçükçekmece İY 3-2 Irmakspor (Halkalı Etap)
16.30 Kaynarcaspor 0-1 Bağlarbaşıspor (Kaynarca)
16.30 Feriköyspor 1-1 Sultanbeylispor (Feriköy)
16.30 Cevizli Anadoluspor 1-1 İstanbul Bulancakspor (Kubilay Köse)
16.30 İstanbul Bafraspor 0-1 Atlasspor (Bayrampaşa Belediye)





6. Grup
14.30 Kulaksız Okspor 1-1 Mecidiyeköyspor (Beyoğlu)
16.30 Kartalgücüspor 5-0 Barbarosspor (Kartal Yunus)
16.30 Şirintepespor 4-1 Yıldırımbosnaspor (Yahya Kemal)
16.30 İstanbul Kayaşehirspor 1-1 Küçükköyspor (Şehit Erdem Özçelik)
16.30 Denizköşklerspor 1-1 İstanbul Sinopspor (Esenyurt Belediye)
16.30 Çantaköyspor 1-3 İstanbul Mesudiyespor (Silivri)


8. Grup
16.30 Sekbanlarspor 3-0 İstanbul Ağrıspor (İBB Bayrampaşa)
16.30 Kanaryaspor 1-1 Osmaniye İstiklalspor (Kanarya)
16.30 Çamlıcaspor 0-1 Çıksalınspor (Selimiye)
16.30 Tuzla Şifaspor 0-0 İstinyespor (Dolayoba)
16.30 Yıldıztabyaspor 0-2 Kocasinanspor (Yıldıztabya)
–.– Kadırgaspor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!