DOLAR 8,4705
EURO 10,2921
ALTIN 502,04
BIST 1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Gök Gürültülü
İstanbul
23°C
Gök Gürültülü
Pts 24°C
Sal 28°C
Çar 26°C
Per 23°C

Süper Amatör Lig 9. Hafta Maç Bülteni

25.10.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 9. Hafta maç bülteni, TFF İstanbul İl Temsilciliği tarafından açıklandı.

2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarını 27 Ekim Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları 28 Ekim Pazar günü oynayacak.


27 Ekim 2018 Cumartesi Maç Programı

2.Grup
13.00 Altıntepsi – Batı Trakya (Bayrampaşa Belediye Kocatepe)
14.30 Kestanelik – Araphanspor (İzzettin)
14.30 Yenibosna – Gümüşsuyu (Bahçelievler İÖİ)
14.30 Dikilitaş – Muratbey (İsmet İnönü)
14.30 İstanbul Siirtspor – Beyoğlu Yeniçarşı (F. Mimarsinan)
14.30 Yahya Kemal – Nişantaşı FK (Yahya Kemal)

4. Grup
14.00 Cevizli Anadolu – Feriköy (Kubilay Köse)
14.30 İstanbul Bulancak – Küçükçekmece İY (İSTOÇ)
14.30 Irmakspor – Atlas SK (Merkezefendi)
14.30 Sultanbeylispor – Beykoz 1908 (Sultanbeyli 75. Yıl)
14.30 Bağlarbaşıspor – Hasköyspor (Yenisahra)
15.30 İstanbul Bafra – Kaynarca (Bayrampaşa Belediye Kocatepe)



6. Grup
12.30 Mecidiyeköyspor – Barbarosspor (Yahya Kemal)
14.30 Çantaköyspor – Okspor (Silivri Ortaköy)
14.30 Denizköşklerspor – İstanbul Kayaşehirspor (Avcılar Atatürk)
14.30 Yıldırımbosna – İstanbul Mesudiye (İBB Bayrampaşa)
14.30 İstanbul Sinop – Şirintepe (İFA)
14.30 Küçükköyspor – Kartalgücü (Küçükköy)

8. Grup
14.00 Kadırga – Çamlıcaspor (Namık Sevik)
14.30 Çıksalın – İstanbul Ağrı (Beyoğlu)
14.30 İstinyespor – Sekbanlar (Göktürk)
14.30 Kocasinan – Kanaryaspor (İBB Şenlikköy)
14.30 Yıldıztabya – Tuzla Şifaspor (Yıldıztabya)


28 Ekim 2018 Pazar Maç Programı

1. Grup
14.30 Beylikdüzü – Paşabahçe (Kavaklı Hasan Doğan)
14.30 Ayazağaspor – Tunaspor (Ayazağa Atatürk)
14.30 Çeliktepespor – ÇB Alemdağspor (Seyrantepe)
14.30 Ortaköy – Çakmakspor (Çayırbaşı)
15.00 Bulvarspor – Maltepe Yıldızspor (Kartal Yunus)
15.00 Ataşehir Çamolukspor – Büyükçekmece Belediyespor (Başıbüyük)

3. Grup
13.00 İstanbul Sahilspor – Gazi Mahallesi (Başıbüyük)
14.30 İstanbul Siirtgücüspor – Yeniköyspor (Esenyurt Belediye)
14.30 Kağıthane – Kuştepe (Hasbahçe)
14.30 İstanbul Güngörenspor – Sütlücespor (Güngören 15 Temmuz)
14.30 Pazariçi Köprülüspor – Mahmutbeyspor (Yıldıztabya)
14.30 Ramispor – Üsküdar Anadoluspor (Rami)



5. Grup
14.30 Albayrak – Avcılar Belediyespor (Albayrak Çim)
14.30 Leventspor – Karabekirspor (İsmet İnönü)
14.30 Dolayoba – Arnavutköy Belediyespor (Dolayoba)
14.30 Soğuksu -Reşitpaşaspor (Paşabahçe)
15.00 Başakşehirspor – Merkezefendispor (K. Metin Oktay)
16.30 İFA – Davutpaşaspor (Esenler)

7. Grup
12.30 Şafakspor – Kavacıkspor (Rami)
14.30 Piyalepaşa – İstanbul Türk Telekomspor (Beyoğlu)
14.30 1453 Fatih Gençlikspor – Dudulluspor (F. Mimar Sinan)
14.30 Hamidiyespor – Bakırköyspor (Nurtepe)
14.30 Kurtköyspor – Silivri Alibeyspor (Pendik Çamlık)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!