Dolar 17,9131
Euro 18,2474
Altın 1.022,97
BİST 2.750,49
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Pts 32°C
Sal 31°C
Çar 28°C
Per 29°C

Süper Amatör Lig’de haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
10.12.2015

Süper Amatör Lig’de 12-13-15 ve 16 Aralık 2015 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1. Grup
Davutpaşa-Merkezefendi: Serdar Karagöz
Sultanbeyli-Gazi Mahallesi: Melih Ortakcı
Pazariçi Köprülü-Dolayoba: Burak Hümmet
Çeliktepe Ümit-Güngörenspor: Mehmet Türkmen
Ortaköy-Çubuklu: Oktay Koçak

2. Grup
Çayırbaşı-Şile Yıldız: Onur Hakan Doğan
Nişantaşı-Altınova: Bahadır Yılmaz
Bakırköy-Öz Nakkaş: Gökalp Kurt
Esenler-Öz Trabzonlular: Volkan Aktan
Çeliktepe-İstanbul Kastamonu: Volkan Karataş

3. Grup
Ayazağa-Vardar: Erhan Sargın
Kurtköy-Yücespor: Sertan Bakan
Esenyurt İncirtepe-Öz Alibeyköy: Direnç Tonusluoğlu
Bağcılar-Bağlarbaşı: Mert Güzenge
Yeşilova Esnaf-Altıntepsi Makel: Mustafa Kürşad Filiz
Ataşehir Çamoluk-Bostancı: Çağdaş Altay

4. Grup
Beyoğlu Yeniçarşı-İstanbulspor Kulübü: Burak Taşkınsoy
Gürpınar-Kartal Belediyespor: Sezer Polat
Albayrak-Kavacık: Burak Kaplan
Irmakspor-İstanbul Sinop: Mahmut Hasan Küçük
Osmaniye İstiklal-Taksim: Tolga Odabaşı

5. Grup
Damlaspor-Bahçelievler Gümüşhane: İsa Koçman
Kadırga-Silivri Alibey: Cihan Ataş
Pendikgücü-Acıbadem: Bahtiyar Birinci
Gülsuyu-Kuştepe: Emre Kosif
Yeşilpınar-Karabekirspor: Gökmen Dağ
Hasköy-Soğuksuspor: Okan Akın

6. Grup
Kocasinan-Kocamustafapaşa: Kemal Küçükuysal
Şafak 76-Modafen: Serhat Ateş
Beykoz 1908-Küçükçekmece: Oğuzhan Uğurlu
Kaynarca-Küçükköy: Erkoç Doğan
Şafakspor-Selimiye: Serhat Ateş

7. Grup
Çekmeköy-Okspor: Ardıl İlgin
Esentepe Adıyaman-Güneşli: Emre Malok
Alibeyköy Parseller-Dudullu: Mehmet Tolga Tarık
Mecidiyeköy-Kestanelik: Sezer Polat
Zeytinburnu-Kartal Bulvar: Oktay Önge

8. Grup
Ömerli Köyü-Topkapı: Hakan Karaburunoğlu
Galata -Yeşilköy: Serdar Akkoçoğlu
Kağıthane-Zara Ekinli: Kubilay Kartal
Yeniköy-İzzettin: Murat Madan
Feriköy-Selvispor: Sinan Ertingü
Yenibosna-Beylikdüzü: Erdoğan Özkaya

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!