Dolar 33,0681
Euro 36,2047
Altın 2.620,76
BİST 11.231,23
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cum 33°C
Cts 33°C
Paz 32°C
Pts 31°C

Süper Amatör Lig’de haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
04.12.2015

Süper Amatör Lig’de 5 Aralık 2015 Cumartesi ve 6 Aralık 2015 Pazar günü oynanacak olan karşılaşlamaların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1. Grup
Çeliktepe Ümitspor – Çubukluspor: Tolga Akbaba
Davutpaşaspor – Dolayobaspor:  Erdoğan Özkahya
Erokspor – Güngörenspor: Ozan Bileyci
Pazariçi Köprülüspor – Ortaköyspor: Fikret Hakan Abay
Sultanbeylispor – Merkezefendispor: Melih Ortakcı

2. Grup
Bakırköyspor – Öz Trabzonlularspor: Volkan Karataş
Çeliktepespor – Çayırbaşıspor: Sertaç Şaroğlu
Esenlerspor – İstanbul Kastamonuspor: Mehmet Türkmen
Nişantaşıspor – Şile Yıldızspor: Okan Akın
Ortaçeşmespor – Altınovaspor: Emre Kosif

3. Grup
Ataşehir Çamolukspor – Altıntepsi Makel: Sertan Bakan
Ayazağaspor – Bağlarbaşıspor: Okan Akın
Esenyurt İncirtepespor – Bağcılarspor: Veysel Karatapan
K. Yeşilova Esnafspor – Öz Alibeyköyspor: Sinan Ertingü
Kurtköyspor – Vardarspor: Volkan Uçkan
Nurtepespor – Yücespor: Murat Yaroğlu

4. Grup
Albayrakspor – İstanbulspor Kulübü: Samet Tükenmez
Alibeyköyspor – İstanbul Sinopspor:Bülent Sağıroğlu
Beyoğlu Yeniçarşıspor – Kartal Belediyespor: Mehmet Tolga Tarık
Irmakspor – Gürpınarspor: Fatih Kömel
Poligon Fethiyespor – Kavacıkspor: Fatih Çalışkan

5. Grup
Avcılar Belediyespor – Silivri Alibeyspor: Tanju Mollaoğlu
Gülsuyuspor – Karabekirspor: Mahmut Hasan Küçük
Hasköyspor – B. Gümüşhanespor: Serdar Karagöz
Kadırgaspor – Soğuksuspor: Gökmen Dağ
Pendikgücü – Kuştepespor: Çağdaş Altay
Yeşilpınarspor – Damlaspor: Mehmet Sencer Hayran

6. Grup
Batı Trakyaspor – Küçükköyspor: İlker Yasin Avcı
Çıksalınspor – Selimiyespor: İbrahim Halil İleri
Kaynarcaspor – Kocasinanspor: Serkan Ergün
Şafak 76 – Kocamustafapaşaspor: Yener İnci
Şafakspor – Modafen: Sezer Polat

7. Grup
Alibeyköy Parseller – Mecidiyeköyspor: Serhat Ateş
Çekmeköyspor – Dudulluspor: Emrah Yılmaz
Esentepe Adıyamanspor – Okspor: Turgay Güzel
İstinyespor – Kartal Bulvarspor: Özer Bektaş
Zeytinburnuspor – Kestanelikspor: Hakan Tezcan

8. Grup
Beylikdüzüspor – Feriköy: Burak Kaplan
İzzettinspor – Ömerli Köyüspor: Oğuz Kaan Işık
Selvispor – Yeniköyspor: Yiğithan Uçar
Topkapıspor – Galata: Mehmet Murat Kurt
Yeşilköyspor – Kağıthanespor: Tolga Odabaşı
Zara Ekinlispor – Yenibosnaspor: Yalçın Taşkınfurat

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!