Dolar 33,0902
Euro 36,2807
Altın 2.621,75
BİST 11.199,07
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Açık
İstanbul
33°C
Açık
Cum 33°C
Cts 32°C
Paz 32°C
Pts 31°C

Süper Amatör Ligde Hakemler açıklandı

A+
A-
17.11.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde, 18 ve 19 Kasım 2017 tarihlerinden oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Buna göre, program ve Hakemlerin isimleri şöyle:

1.Grup
Çubukluspor – Albayrak: Doğan Suphi Turan
Davutpaşaspor – Yenibosnaspor: Kadir Halit Altıntaş
Dudulluspor – İstanbul Bafraspor: Oğuzhan Uğurlu
Esentepe Adıyamanspor – Leventspor: Servet Ölekli

2.Grup
1877 Alemdağ – Kulaksız Okspor: Çağrı Kaya
Ayazağaspor – Zeytinburnu 1957: Gürkan Mahmutoğlu (tarafsız saha)
Kuştepespor – Sekbanlarspor: Onur Karabaş (tarafsız saha)
Topkapıspor – Kartalgücüspor: Caner Erbil
Yeşil Esenyurtspor – Dikilitaş: Gökmen Dağ


3.Grup
Arnavutköy Belediyespor – Dolayoba: Murat Yaroğlu
Beyoğlu Yeniçarşıspor – Gültepe Özgençlik: Orkun Aktaş
Çapaspor – İstanbul Kayaşehirspor: Turgay Güzel
Soğuksuspor – Ortaköyspor: Sercan Yalçın
Yıldırımbosnaspor – Beşyüzevler: Özkan Aydın

4.Grup
Başakşehir Kartal – Barbaros: Veysel Karatapan
Karabekirspor – GOP Yeniköy: Serhad Ürkmez
Küçükyalı Yelkenspor – İstanbulspor Kulübü: Uğur Kam
Nişantaşıspor – Küçükköyspor: Ahmet Can
Ramispor – Büyükçekmece Belediyespor: Sezer Polat

5.Grup
İstanbul Siirtspor – Kavacıkspor: Tayfun Yurdakul
Kanaryaspor – Kurtköyspor: Ozan Ergün
Mahmutbeyspor – Kocasinanspor: Kadir Cengiz
Merkezefendi – Kilyos: Muhammet Sırrı Abanoz
Terazidere- Bostancı: İsa Koçman

6.Grup
Bayrampaşa Tuna – İstanbul Güngören: Aytaç Geçgel
İstanbul Mesudiye – Kadırga: Can Cengiz
Mustafakemalpaşa – Pendik Kavakpınar: Muhammed Oğulcan Malkoç
Yıldıztabya – Osmaniye İstiklalspor: Ahmet Tunç Şen

7.Grup
Akatlarspor – Şafakspor: Oğuzhan Talha Karakuş
Gazi Mahallesi – Hasköyspor: Serkan Ergün
Kartal Belediyespor – Avcılar Belediyespor: Erkan Yurtsever
Vefa – Bağlarbaşı: Umutcan Bayram
Yahya Kemalspor – Kaynarcaspor: Sedat Korum (tarafsız saha)

8.Grup
Çayırbaşıspor – Ataşehir Çamolukspor: Abdüssamet Ulutaş
Kağıthanespor – Küçükçekmece İY: Hakan Aksu
Ömerli Köyüspor – Kestanelikspor: Hakan Karaburunoğlu
Paşabahçespor – Irmakspor: Onur Çakır
Yedikulespor – Kartaltepespor: Celal Özağdaş

9.Grup
Araphan – İstanbul Malatyaspor: Yener İnci
Bakırköyspor – Bayrampaşa Altıntepsi: Fatih Kömel
Başakşehir İkitelli – Kemahspor: Miraç Burak Özdöl
İFA – Zara Ekinli: Muhammet Dursun
Pazariçi Köprülü – Fikirtepe Dumlupınar: İlker Kara

AmatorLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!