Dolar 32,3424
Euro 34,4670
Altın 2.445,26
BİST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Açık
İstanbul
22°C
Açık
Cts 22°C
Paz 23°C
Pts 24°C
Sal 22°C

Süper Amatör Ligde Hakemler belli oldu

A+
A-
05.01.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde, 2018 yılının ilk haftasında maçları yönetecek Hakemler, İl Hakem Kurulu tarafından belirlendi.

Haftanın programı ve Hakemlerin isimleri şöyle:

1.Grup
Albayrak – İstanbul Bafra: Sezer Yalçın
Davutpaşa – Başakşehir: Süheyl Onur Sırma
Leventspor – Dudulluspor: Berkay Erdemir
Yenibosna – Çubuklu: Kıvanç Ayyıldız

2.Grup
Dikilitaş – Okspor: Ertuğrul Yolcu
Kartalgücü – Sultanbeylispor: Muhammet Mete Dirice
Kuştepespor – Topkapıspor: Yiğithan Uçar
Sekbanlarspor – Yeşil Esenyurtspor: Yener İnci
Zeytinburnu 1957 – 1877 Alemdağ: Oğuzhan Talha Karakuş


3.Grup
Arnavutköy Belediyespor – Soğuksuspor: Celal Özağdaş
Beşyüzevler – Beyoğlu Yeniçarşıspor: Barış Esa
Dolayobaspor – Çapaspor: Onur Karabaş
İstanbul Kayaşehir – Gültepe Özgençlik: Muhammet Sırrı Abanoz

4.Grup
Barbaros – Beykoz 1908: Gökhan Dereli
Büyükçekmece Belediyespor – Nişantaşıspor: Taner Çakır
İstanbulspor Kulübü – Karabekirspor: Batuhan Kapancı
Ramispor – Başakşehir Kartalspor: Mehmet Sencer Hayran

5.Grup
Bostancı – Sultanbeyli Uzundere: Enes Akmeşe
Kavacıkspor – Mahmutbeyspor: Erdem Bayık
Kilyos – Kocasinan: Cihan Ataş
Kurtköyspor – Merkezefendi: Kemal Yılmaz

6.Grup
İstanbul Güngören – Yıldıztabyaspor:  Ali Koç
Kadırgaspor – Mustafakemalpaşa: Abdulkadir Düzgün
Osmaniye İstiklal – Pendik Kavakpınar: Umutcan Bayram

7.Grup
Avcılar Belediyespor – Bağlarbaşı: Süleyman Özay
Hasköy – Vefa: Uğur Altay
Kaynarca – Kartal Belediyespor: Volkan Bayarslan
Şafakspor – Ortaçeşme: İsah Demircan

8.Grup
Ataşehir Çamoluk – Cevizli Anadolu: Muhammed Lütfü Çini
Irmakspor – Kağıthanespor: Muhammed Ömür
Kartaltepe – Küçükçekmece İdmanyurdu: Oktay Koçak
Kestanelik – Yedikule: Fikret Hakan Abay

9.Grup
Araphan – Altıntepsi: Sezer Polat
Bakırköy – Zara Ekinli: Oğuzhan Muhammed Yatci
İFA – Başakşehir İkitelli: Volkan Gündoğdu
İstanbul Malatyaspor – Fikirtepe Dumlupınar: Abdurrahim Gargi

AmatorLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!