Dolar 32,1949
Euro 34,9892
Altın 2.507,12
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

Süper Amatör Ligde Hakemler belli oldu

A+
A-
06.11.2015

İstanbul Süper Amatör Lig’de, 7 Kasım Cumartesi ve 8 Kasım Pazar günleri oynanacak olan maçların Hakemleri, İstanbul Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

 

1.Grup
Dolayoba – Gazi Mahallesi:
İsmail Şen
Çeliktepe Ümitspor – Davutpaşa: İbrahim Halil İleri
Çubukluspor – Rami: Bahtiyar Birinci
Pazariçi Köprülü – Erokspor: Çağrı Kaya
Ortaköyspor – Sultanbeylispor: Volkan Aktan

 

2.Grup
Çayırbaşı – Bakırköyspor:
Atakan Kozik
İstanbul Kastamonu – Çatalca Öznakkaş: Mahmut Hasan Küçük
Çeliktepespor – Ortaçeşme: Tolga Akbaba
Nişantaşı FK – Esenler: Mustafa Can Esen
Şile Yıldız – Çamlıca: Murat Madan

 

3.Grup
Ayazağaspor – K. Yeşilova Esnaf:
Murat Kantekin
Bağcılar – Ataşehir Çamoluk: Mehmet Tolga Tarık
Bağlarbaşı – Nurtepe: Tayfur Özkan
Esenyurt İncirtepespor – Kurtköy: Yiğithan Uçar
Öz Alibeyköyspor – Bostancıspor: Kemal Küçükuysal
Vardar – Yücespor: Hakan Tezcan

 

4.Grup
Beyoğlu Yeniçarşı – Alibeyköyspor:
İbrahim Halil İleri
Irmakspor – Albayrak: Deniz Hasanoğlu
Gürpınar – Osmaniye İstiklalspor: Gökalp Kurt
İstanbulspor Kulübü – Kavacıkspor: Berkay Erdemir
İstanbul Sinopspor – Taksim: Veysel Karatapan
Kartal Belediyespor – Poligon Fethiyespor: Onur Hakan Doğan

 

5.Grup
Karabekirspor – Acıbademspor:
Onur Eser
Bahçelievler Gümüşhane – Avcılar Belediyespor: Sezer Yalçın
Damlaspor – Pendikgücü: Burak Kaplan
Hasköy – Gülsuyu: Fikret Hakan Abay
Soğuksu – Silivri Alibey: Fevzi Erdem Akbaş
Yeşilpınar – Kadırga: Serhat Ateş

 

6.Grup
Kaynarcaspor – Şafakspor:
Oğuzhan Çakır
Kocasinan – Beykozspor 1908: Sedat Etik
Kocamustafapaşa – Çıksalın: Gökmen Dağ
Küçükköy – Küçükçekmece: Sezer Yalçın
Modafen – Selimiyespor: Emre Kosif
Şafak 76 – Batı Trakyaspor: Recep Buğra Çetin

 

7.Grup
Alibeyköy Parseller – İstinyespor:
Can Cengiz
Dudullu – Güneşlispor: Hakan Karaburunoğlu
Kestanelik – Selimpaşa: Direnç Tonusluoğlu
Mecidiyeköyspor – Esentepe Adıyamanspor: Erhan Sargın
Zeytinburnuspor – Çekmeköyspor: Fahri Var

 

8.Grup
Galata – Zara Ekinli:
Hakan Karaburunoğlu
İzzettin – Selvispor: Mehmet Murat Kurt
Ömerli Köyü – Kağıthanespor: İsa Koçman
Topkapı – Beylikdüzüspor: Fevzi Erdem Akbaş
Yeniköyspor – Yenibosna: Hakan Tezcan
Yeşilköy-Feriköy: Bahtiyar Birinci

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!