Dolar 15,9641
Euro 16,7134
Altın 931,79
BİST 2.393,61
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Az Bulutlu
İstanbul
17°C
Az Bulutlu
Per 21°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 20°C

U11 Liginde gruplar belirlendi

A+
A-
23.03.2017

İstanbul U11 Liginde gruplar belirlendi.

1.GRUP
1 – AMBARLI
2 – AVCILAR GENÇLİK
3 – DENİZKÖŞKLER
4 – YEŞİLESENYURT
5 – BEYLİKDÜZÜ 2011
6 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
7 – KESTANELİK
8 – MURATBEY
9 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
10 – BEYLİKGÜCÜSPOR
11 – AVCILAR YEŞİLKENT
12 – BAHÇEŞEHİR SPOR

2.GRUP
1 – FİRUZKÖY
2 – İSTANBUL SOMA
3 – M.KEMALPAŞA
4 – ESENYURT ACAR
5 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
6 – BEYLİKDÜZÜ DEMİR
7 – SİLİVRİ MİMARSİNAN
8 – TUNCAY SOYAK SPOR
9 – İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
10 – ESEN BAYBURT
11 – ESENYURT
12 – GÜZELCE
 
3.GRUP
1 – 5 MEVSİM GENÇLİK
2 – BAŞAKŞEHİR KARTAL
3 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
4 – ARNAVUTKÖY YAYLA
5 – BAŞAKŞEHİR
6 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
7 – BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
8 – YEŞİLBAYIR
9 – İSTANBUL BEYKENT
10 – ESENYURT KARTAL

4.GRUP
1 – 1907 A.Ç.ÇEŞME
2 – AKYEL SPOR
3 – BAKIRKÖY
4 – BAKIRKÖY 1903
5 – BAKIRKÖY ASLAN
6 – BAKIRKÖY GENÇLİK
7 – BAKIRKÖY KARTALTEPE
8 – İSTANBUL BARIŞSPOR
9 – KADİM SPOR
10 – OSMANİYE İSTİKLAL

5.GRUP
1 – BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
2 – BAYRAMPAŞA DEMİR
3 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
4 – BAYRAMPAŞA TEKNİK
5 – GÜRZAFER
6 – İSTANBUL BAFRA
7 – İSTANBUL GİRESUN
8 – MURATPAŞA
9 – TERAZİDERE
10 – TUNASPOR
11 – YILDIRIMBOSNA
12 – YEŞİLPINAR

6.GRUP
1 – ÇIKSALIN
2 – OKMEYDANI FETİH
3 – A.PARSELLER
4 – AKŞEMSETTİN
5 – ALİBEYKÖYSPOR
6 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
7 – KARADOLAPSPOR
8 – ÖZALİBEYKÖY
9 – EROKSPOR
10 – PİYALEPAŞA
11 – ARAPHAN
12 – ESENTEPE ŞAHİN


7.GRUP
1 – 1453 FATİH GENÇLİK
2 – ÇELİKSPOR
3 – DAVUTPAŞA
4 – HALİÇ
5 – İSTANBUL MALATYASPOR
6 – KOCAMUSTAFAPAŞA
7 – VEFASPOR
8 – Y.S.SELİM
9 – MERKEZEFENDİ
10 – TEPEBAĞ KÜLTÜR
11 – BATI TRAKYA
12 – SEKBANLAR SPOR

8.GRUP
1 – ALBAYRAK
2 – BEŞYÜZEVLER
3 – BÜYÜK ÜMİTLER
4 – G.O.PAŞA BARBAROS
5 – GAZİOSMANPAŞA
6 – GOP.VENÜS
7 – K.K.BEKİR MEVLANA
8 – KARADENİZ
9 – YENİ ÖZKARTAL
10 – ASLAN YUVASI
11 – GAZİ MAHALLESİ
12 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ
 
9.GRUP
1 – ALTINOVA
2 – GÜNEŞTEPE
3 – GÜNGÖREN ATLETİK
4 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
5 – GÜNGÖRENSPOR
6 – HAZNEDAR
7 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
8 – HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
9 – İSTANBUL GÜNGÖREN
10 – ŞEHZADEBAŞI
11 – TOZKOPARAN
 
10.GRUP
1 – ABİDEİ HÜRRİYET
2 – ARENA OLİMPİK GSK
3 – ASLANTEPE
4 – ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
5 – GÜNYAMAÇ
6 – HAMİDİYESPOR
7 – HÜR.EĞİTİM
8 – KAĞITHANE SADABAD
9 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
10 – ÖRNEKTEPE
11 – SEYRANTEPE OF
12 – HÜR.GÜCÜ

11.GRUP
1 – ÇELİKTEPE ÜMİT
2 – FATİH SULTAN MEHMET
3 – HARMANTEPE
4 – İST.BAYBURT
5 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
6 – KAĞITHANE
7 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
8 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
9 – ŞİRİNTEPE
10 – YAHYA KEMAL
11 – YENİ ORTABAYIR
12 – ÇELİKTEPE

12.GRUP
1 – ATAKENT 2015
2 – ATAKENT GELİŞİM
3 – BEZİRGANBAHÇE
4 – İFA
5 – İKİTELLİ
6 – İSTANBUL BALKAN SPOR
7 – İSTANBUL SİNOP
8 – İSTANBUL TRABZON
9 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
10 – BAHÇELİEVLER
11 – BAHÇELİEVLER SOĞANLI
12 – İSTANBUL ARTVİN

13.GRUP
1 – KANARYA
2 – KÜÇÜKÇEKMECE
3 – KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
4 – ÖZ YARIMBURGAZ
5 – SEFAKÖY
6 – SÖĞÜTLÜÇEŞME
7 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
8 – HALKALI TAŞTEPE
9 – SİYAVUŞPAŞA
10 – İSTANBUL ÜNYE
11 – ŞİRİNEVLER
12 – YENİBOSNA

14.GRUP
1 – AÇI GENÇLİK
2 – AYAZAĞA
3 – BAHÇEKÖY
4 – ÇAYIRBAŞI
5 – ÇAYIRBAŞI ÖZKAN
6 – İSTİNYE
7 – NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
8 – SARIYER BLD.
9 – SARIYER F.S.M.
10 – USKUMRU KÖYÜ
11 – YENİKÖY
12 – YILDIZ KANARYALAR


15.GRUP
1 – DİKİLİTAŞ
2 – FERİKÖY
3 – GERÇEK KUZEY
4 – KUŞTEPE
5 – KURUÇEŞME
6 – MAHMUTŞEVKETPAŞA
7 – SİMURG SPOR
8 – MECİDİYEKÖY
9 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
10 – AYAZAĞA ESEN
11 – YILDIZ
12 – KEMER FK
13 – GÜZELTEPE
 
16.GRUP
1 – BAĞCILAR ASİL KARTAL
2 – BAĞCILAR EĞİTİM
3 – BAĞCILAR EVREN
4 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
5 – BAĞCILAR ORDU
6 – CFS BAĞCILAR
7 – ÇAĞRIM MARMARA 1907
8 – GÜNEŞLİ
9 – İSTANBUL BULANCAK
10 – KISIRKAYA

17.GRUP
1 – ASLANORDU GENÇLİK
2 – ES.KULÜP ATLETİK
3 – ESENLER
4 – ESENLER KENTYILDIZ
5 – HASİP DİNÇSOY İÖO
6 – İST. ESENLER TOKAT
7 – ÖZ Y.SELİM
8 – ZARA EKİNLİ
9 – SULTANGÜCÜ
10 – SULTANGAZİ İSMETPAŞA
11 – SULTANGAZİ

18.GRUP
1 – BEŞTELSİZ
2 – DAMLASPOR
3 – EROĞLU
4 – IRMAKSPOR
5 – SELVİSPOR
6 – TELSİZ
7 – Y.GÜNEŞ
8 – YEŞİLILGAZ
9 – ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
10 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
11 – ZEYTİNBURNU ZAFER

19.GRUP
1 – BEYKOZ 1908
2 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
3 – ÇUBUKLU
4 – DNZ. İŞLETMELERİ
5 – GÜMÜŞSUYU
6 – KAVACIK
7 – PAŞABAHÇE
8 – RİVASPOR
9 – RÜZGARLIBAHÇE
10 – SOĞUKSUSPOR
11 – TED İSTANBUL KOLEJİ
12 – ÇİĞDEMSPOR

20.GRUP
1 – BAĞLARBAŞI
2 – BARBAROS
3 – ÇAMLICASPOR
4 – ÇENGELKÖY
5 – İSTANBUL DSİ
6 – SELİMİYE
7 – ÜNALANSPOR
8 – VALİDE TAYFUN
9 – ÜSKÜDAR SALACAK
10 – ANADOLU HİSARI

21.GRUP
1 – ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
2 – ÇEKMEKÖY ÇARŞI
3 – TAŞDELEN
4 – ŞİLE YILDIZ
5 – SANCAKTEPE
6 – SANCAKTEPE ZİGANA
7 – SARIGAZİ
8 – ÇAKMAKSPOR
9 – KARABEKİRSPOR
10 – YAMANSPOR
11 – DUDULLU
12 – MODAFEN

22.GRUP
1 – ATAŞEHİR ARENA SPOR
2 – ATAŞEHİR ÇAMOLUK
3 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
4 – ATAŞEHİR YONCASPOR
5 – ATAŞEHİRGÜCÜ
6 – BATI ATAŞEHİR SPOR
7 – İSTANBUL ATAŞEHİR
8 – ÖZESATPAŞA

23.GRUP
1 – ERENKÖY ACAR
2 – ERENKÖY GENÇLİK
3 – HİLALSPOR
4 – KOŞUYOLU
5 – YELDEĞİRMENİ
6 – LİBADE
7 – ÖRNEK GENÇLİK
8 – SİTESPOR
9 – İSTANBUL KARTALLARI

24.GRUP
1 – 1923 ESENKENT
2 – K.BULVARSPOR
3 – SOĞANLIK
4 – 1905 MALTEPE GENÇLİK
5 – GÜLENSU SPOR
6 – İDEALTEPESPOR
7 – GİRNE GENÇLİK
8 – İSTANBUL SAHİL SPOR
9 – BALKAN YEŞİLBAĞLAR

25.GRUP
1 – ESENKENT
2 – ATALAR
3 – KARTAL YUVASI
4 – BAŞIBÜYÜKSPOR
5 – GÜLSUYU
6 – KÜÇÜKYALI YELKEN
7 – MALTEPE ZÜMRÜTEVLER
8 – MALTEPE YILDIZ

26.GRUP
1 – DOLAYOBA
2 – FK 1864
3 – KBS KURTKÖY
4 – KURTKÖYSPOR
5 – PENDİK DOĞAN
6 – PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
7 – PENDİK VELİBABA
8 – PENDİKGÜCÜ

27.GRUP
1 – İSTANBUL AĞRI SPOR
2 – KAYNARCA
3 – PENDİK ESENYALI
4 – PENDİK KAVAKPINAR
5 – AYDINLISPOR
6 – İSTAN SPOR
7 – ONAYSPOR
8 – TUZLA ŞİFA

28.GRUP
1 – MEDİPOL BAŞAKŞEHİR
2 – BAYRAMPAŞA
3 – BEŞİKTAŞ A.Ş.
4 – KASIMPAŞA
5 – B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
6 – EYÜPSPOR
7 – FATİH KARAGÜMRÜK
8 – SİLİVRİSPOR
9 – GALATASARAY A.Ş.

29.GRUP
1 – FENERBAHÇE A.Ş.
2 – PENDİKSPOR
3 – SANCAKTEPE BLD.
4 – SULTANBEYLİ BLD.
5 – TUZLASPOR
6 – ÜMRANİYE
7 – MALTEPE
8 – KARTALSPOR

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!