Dolar 32,5219
Euro 34,9659
Altın 2.433,60
BİST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Per 30°C
Cum 28°C
Cts 28°C
Paz 29°C

U13 Ligi kuraları çekildi

A+
A-
09.03.2017

İstanbul U13 Liginde kuralar bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleştirildi. 18-19 Mart 2017 tarihinde çekilecek kura çekiminde gruplar şöyle:

1.GRUP
1 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
2 – SİLİVRİ MİMARSİNAN
3 – AVCILAR 1903 SPOR
4 – B.Ç.M.SİNAN
5 – YEŞİLESENYURT
6 – BOLLUCA
7 – BEYLİKDÜZÜ 2011
8 – GÜZELCE

2.GRUP
1 – ESENKENT GENÇLİK
2 – BEYLİKDÜZÜ DEMİR
3 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
4 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
5 – ESENYURT ACAR
6 – ANADOLU ESENYURT SPOR
7 – İSTANBUL BEYKENT
8 – BEYLİKGÜCÜSPOR

3.GRUP
1 – ESENYURT
2 – KARAAĞAÇ
3 – ÇANAKÇA
4 – BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
5 – FİRUZKÖY
6 – ESENYURT İNCİRTEPE
7 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
8 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ

4.GRUP
1 – KESTANELİK
2 – 5 MEVSİM GENÇLİK
3 – BAŞAKŞEHİR
4 – İSTANBUL SOMA
5 – AVCILAR YEŞİLKENT
6 – BAHÇEŞEHİR SPOR
7 – ARNAVUTKÖY BLD.
8 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ

5.GRUP
1 – MERKEZ KAYAŞEHİR
2 – İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
3 – ESEN BAYBURT
4 – M.KEMALPAŞA
5 – ESENYURT KARTAL
6 – AMBARLI
7 – AVCILAR GENÇLİK

6.GRUP
1 – BAYRAMPAŞA DEMİR
2 – ZARA EKİNLİ
3 – TERAZİDERE
4 – SULTANGAZİ
5 – BEŞTELSİZ
6 – YENİBOSNA
7 – RUMELİ İDMANYURDU
8 – ATEŞTUĞLA SPOR
 
7.GRUP
1 – KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
2 – GÜNGÖREN ATLETİK
3 – BEZİRGANBAHÇE
4 – HALKALI
5 – BAKIRKÖY ASLAN
6 – CFS BAĞCILAR
7 – İSTANBUL BARIŞSPOR
8 – DAMLASPOR


8.GRUP
1 – GÜRZAFER
2 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
3 – ÖZ YARIMBURGAZ
4 – YEŞİLILGAZ
5 – ŞEHZADEBAŞI
6 – GAZİOSMANPAŞA
7 – BAHÇELİEVLER SOĞANLI
8 – YILDIZTABYA

9.GRUP
1 – BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
2 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
3 – CENNET BARBAROS
4 – KÜÇÜKÇEKMECE
5 – BAKIRKÖY
6 – EROĞLU
7 – MERKEZEFENDİ
8 – ÇAĞRIM MARMARA 1907

10.GRUP
1 – ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
2 – BAKIRKÖY 1903
3 – ŞİRİNEVLER
4 – KANARYA
5 – KISIRKAYA
6 – SELVİSPOR
7 – KOSOVA GÜÇSPOR
8 – SULTANGÜCÜ

11.GRUP
1 – İSTANBUL BALKAN SPOR
2 – FİLİZSPOR
3 – YILDIRIMBOSNA
4 – İFA
5 – OSMANİYE İSTİKLAL
6 – CEVATPAŞA
7 – SİYAVUŞPAŞA
8 – HAZNEDAR İDMAN OCAĞI

12.GRUP
1 – MURATPAŞA
2 – BAĞCILAR ORDU
3 – TELSİZ
4 – BAĞCILAR EĞİTİM
5 – BAYRAMPAŞA TEKNİK
6 – İSTANBUL ARTVİN
7 – Y.GÜNEŞ
8 – ASLAN YUVASI

13.GRUP
1 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
2 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
3 – ALTINOVA
4 – İSTANBUL BAFRA
5 – G.O.PAŞA BARBAROS
6 – İKİTELLİ
7 – BAĞCILAR ASİL KARTAL
8 – THY

14.GRUP
1 – GAZİ MAHALLESİ
2 – BAKIRKÖY KARTALTEPE
3 – SULTANMURAT
4 – PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
5 – ZEYTİNBURNU ZAFER
6 – TUNASPOR
7 – KOCASİNAN
8 – BAĞCILAR EVREN
 
15.GRUP
1 – KARTALTEPE
2 – IRMAKSPOR
3 – HAZNEDAR
4 – GOP.VENÜS
5 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
6 – GÜNEŞLİ
7 – SEKBANLAR SPOR
8 – İSTANBUL ATAKENT

16.GRUP
1 – BAHÇELİEVLER
2 – ALBAYRAK
3 – İSTANBUL BULANCAK
4 – ESENLER
5 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
6 – SÖĞÜTLÜÇEŞME
7 – 1907 A.Ç.ÇEŞME
8 – ATAKENT 2015

17.GRUP
1 – B.EVLER FUTBOL ATLETİK
2 – SULTANGAZİ İSMETPAŞA
3 – KARADENİZ
4 – TEPEBAĞ KÜLTÜR
5 – İSTANBUL DEMİR
6 – HALKALI TAŞTEPE
7 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
8 – BATI TRAKYA

18.GRUP
1 – İSTANBUL GÜNGÖREN
2 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
3 – BEŞYÜZEVLER
4 – İSTANBUL TRABZON
5 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ
6 – İSTANBUL SİNOP
7 – SEFAKÖY
8 – TOZKOPARAN


19.GRUP
1 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 – DİKİLİTAŞ
3 – AYAZAĞA
4 – İSTANBUL MALATYASPOR
5 – ULUSSPOR
6 – KAĞITHANE
7 – YEŞİLPINAR
8 – YILDIZ

20.GRUP
1 – ORTAKÖY
2 – HASİP DİNÇSOY İÖO
3 – GÜZELTEPE
4 – AYAZAĞA ESEN
5 – ÇELİKSPOR
6 – FERAHEVLER
7 – T.TAYFUN
8 – YENİ LEVENT KONAKLAR

21.GRUP
1 – İST. ESENLER TOKAT
2 – EROKSPOR
3 – HAMİDİYESPOR
4 – RAMİ
5 – AKŞEMSETTİN
6 – Y.S.SELİM
7 – KUŞTEPE
8 – SEYRANTEPE YEŞİLCE

22.GRUP
1 – ABİDEİ HÜRRİYET
2 – VEFASPOR
3 – ÇELİKTEPE
4 – ÇAYIRBAŞI
5 – HALİÇ
6 – REŞİTPAŞA
7 – ASLANORDU GENÇLİK
8 – KOCAMUSTAFAPAŞA

23.GRUP
1 – YILDIZ KANARYALAR
2 – SİMURG SPOR
3 – ÇELİKTEPE ÜMİT
4 – SİİRT İST.Y.SELİM
5 – ARENA OLİMPİK GSK
6 – BEYOĞLU YENİÇARŞI
7 – FATİH SULTAN MEHMET

24.GRUP
1 – SARIYER F.S.M.
2 – OKMEYDANI FETİH
3 – HARMANTEPE
4 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
5 – MAHMUTŞEVKETPAŞA
6 – SEYRANTEPE OF
7 – ATIŞALANI
8 – YENİ ORTABAYIR

25.GRUP
1 – ŞİRİNTEPE
2 – A.PARSELLER
3 – ASLANTEPE
4 – TAKSİM
5 – İST.BAYBURT
6 – PİYALEPAŞA
7 – İSTANBUL KASTAMONU
8 – ESENAY

26.GRUP
1 – OKSPOR
2 – ES.KULÜP ATLETİK
3 – YENİKÖY
4 – LEVENT
5 – YAHYA KEMAL
6 – HÜR.EĞİTİM
7 – KEMER FK
8 – GÖKTÜRK SARAYSPOR

27.GRUP
1 – ESENLER KENTYILDIZ
2 – HÜR.GÜCÜ
3 – ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
4 – FERİKÖY
5 – ESENTEPE ŞAHİN
6 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
7 – ÖZ Y.SELİM
8 – GERÇEK KUZEY

28.GRUP
1 – MİMARSİNAN
2 – GÜMÜŞDERE
3 – KARADOLAPSPOR
4 – TÜRK TELEKOMSPOR
5 – GÜNYAMAÇ
6 – ÇIKSALIN
7 – DAVUTPAŞA

29.GRUP
1 – KAĞITHANE SADABAD
2 – ALİBEYKÖYSPOR
3 – EMİREFENDİ
4 – İSTANBULSPOR KULÜBÜ
5 – BAHÇEKÖY
6 – ŞAFAKSPOR
7 – ÖZALİBEYKÖY

30.GRUP
1 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
2 – ÇEKMEKÖY ÇARŞI
3 – TAŞDELEN
4 – ANADOLU HİSARI
5 – BEYKOZ 1908
6 – KARABEKİRSPOR
7 – ÇENGELKÖY
8 – BAĞLARBAŞI

31.GRUP
1 – YAMANSPOR
2 – KAVACIK
3 – GÜMÜŞSUYU
4 – ÇUBUKLU
5 – ORTAÇEŞME
6 – SELİMİYE
7 – KÜÇÜKSU YENİ MAH.
8 – PAŞABAHÇE

32.GRUP
1 – DUDULLU
2 – ÜSKÜDAR SALACAK
3 – ÜSKÜDAR İCADİYE
4 – SOĞUKSUSPOR
5 – ÇAKMAKSPOR
6 – DNZ. İŞLETMELERİ
7 – ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
8 – ÇAMLICASPOR


33.GRUP
1 – İSTANBUL SAHİL SPOR
2 – SANCAKTEPE
3 – SARIGAZİ
4 – YENİSAHRA
5 – SANCAKTEPE ZİGANA
6 – SİTESPOR
7 – ATAŞEHİR ARENA SPOR
8 – KURTKÖYSPOR

34.GRUP
1 – SOĞANLIK
2 – İSTANBUL AĞRI SPOR
3 – KÜÇÜKYALI YELKEN
4 – BOSTANCI
5 – 1905 MALTEPE GENÇLİK
6 – ATAŞEHİR YONCASPOR
7 – KARTAL YUVASI
8 – İSTANBUL ATAŞEHİR

35.GRUP
1 – ORTADAĞSPOR
2 – GÜLENSU SPOR
3 – ATAŞEHİRGÜCÜ
4 – PENDİK VELİBABA
5 – FK 1864
6 – HAYDARPAŞA DEMİR
7 – ATAŞEHİR ÇAMOLUK
8 – AYDINLISPOR

36.GRUP
1 – BATI ATAŞEHİR SPOR
2 – İDEALTEPESPOR
3 – KBS KURTKÖY
4 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
5 – PENDİK ESENYALI
6 – GÜLSUYU
7 – CEVİZLİ KÜLTÜR
8 – BAŞIBÜYÜKSPOR

37.GRUP
1 – DOLAYOBA
2 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
3 – ÖZESATPAŞA
4 – SULTANBEYLİ UZUNDERE
5 – İSTAN SPOR
6 – CEVİZLİ ANADOLU
7 – K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
8 – PENDİK GÜLLÜBAĞLAR

38.GRUP
1 – HİLALSPOR
2 – İSTANBUL KARTAL BLD
3 – PENDİK DOĞAN
4 – MALTEPE BELEDİYE
5 – ERENKÖY ACAR
6 – ÖRNEK GENÇLİK
7 – LİBADE
8 – PENDİKGÜCÜ

39.GRUP
1 – KAYNARCA
2 – KARTAL YUNUSSPOR
3 – ATALAR
4 – MALTEPE ZÜMRÜTEVLER
5 – K.BULVARSPOR
6 – KARTAL ÇAVUŞOĞLU
7 – TUZLA ŞİFA

40.GRUP
1 – SULTANBEYLİ BLD.
2 – BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 – PENDİKSPOR
4 – KARTALSPOR
5 – SANCAKTEPE BLD.
6 – FENERBAHÇE A.Ş.
7 – İSTANBULSPOR A.Ş.
8 – BEYLERBEYİ
9 – BAYRAMPAŞA

41.GRUP
1 – EYÜPSPOR
2 – FATİH KARAGÜMRÜK
3 – KASIMPAŞA
4 – GALATASARAY A.Ş.
5 – MEDİPOL BAŞAKŞEHİR
6 – ÜMRANİYE
7 – SARIYER
8 – B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
9 – TUZLASPOR

42.GRUP
1 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
2 – ÖRNEKTEPE
3 – KURUÇEŞME
4 – NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
5 – ŞİŞLİ ANADOLU
6 – KADIRGA
7 – K.K.BEKİR MEVLANA


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!