Dolar 17,9331
Euro 18,4099
Altın 1.039,38
BİST 2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Paz 26°C
Pts 29°C
Sal 29°C
Çar 30°C

U13 Ligi kuraları çekildi

A+
A-
11.03.2016

360 takımın katılımı ile 46 Grup’ta iki devreli lig usulü oynanacak olan U13 Minikler Ligi kurası bugün Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleştiriliyor.

19 Mart 2016 tarihinde başlayacak olan U13 Liginde 2003 ve daha sonra doğmuş futbolcuların oynanacağı karşılaşmalar 2*30=60 dakikadır. Toplamda 14 Grup birincisi Türkiye Şampiyonası elemelerine katılacak. Amatör grup birincilerinin oynayacağı eleme maçlarından sonra belirlenecek 11 takım ile profesyonel gruplarda birinci olan 3 takım olmak üzere toplam 14 takım Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanacak.

1.GRUP
1 – ESENYURT
2 – MERKEZ KAYAŞEHİR
3 – ARNAVUTKÖY BLD.
4 – GÜZELCE
5 – KARAAĞAÇ
6 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
7 – BEYLİKDÜZÜ 2011
8 – BEYLİKGÜCÜSPOR

2.GRUP
1 – GÜRPINAR
2 – ESENKENT GENÇLİK
3 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
4 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
5 – BAŞAKŞEHİR
6 – ARNAVUTKÖY YAYLA
7 – AVCILAR YEŞİLKENT
8 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ

3.GRUP
1 – BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
2 – YEŞİLESENYURT
3 – İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
4 – BOLLUCA
5 – BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
6 – SİLİVRİ ALİBEY
7 – BAŞAKŞEHİR KARTAL
8 – BEYLİKDÜZÜ DEMİR

4.GRUP
1 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
2 – İSTANBUL DEMİR
3 – NURTEPE
4 – TÜRK TELEKOMSPOR
5 – GÜZELHİSAR
6 – 1907 A.Ç.ÇEŞME
7 – ÇELİKSPOR
8 – TUNASPOR

5.GRUP
1 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 – İSTANBUL SİNOP
3 – BEŞYÜZEVLER
4 – MAHMUTŞEVKETPAŞA
5 – ESENYURT ACAR
6 – EROKSPOR
7 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
8 – BAĞCILAR ASİL KARTAL

6.GRUP
1 – BAHÇEŞEHİR SPOR
2 – ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
3 – KUMKAPI SARIÇUBUK
4 – ÇAYIRBAŞI
5 – BATI TRAKYA
6 – KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
7 – GÜNEŞTEPE
8 – ESEN BAYBURT

7.GRUP
1 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
2 – USKUMRU KÖYÜ
3 – SİMURG SPOR
4 – KARADOLAPSPOR
5 – KÜÇÜKKÖY
6 – KİLYOS
7 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
8 – ASLANTEPE

8.GRUP
1 – VEFASPOR
2 – PİYALEPAŞA
3 – OSMANİYE İSTİKLAL
4 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
5 – ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
6 – AVCILAR BELEDİYE
7 – ATAKENT GELİŞİM
8 – HÜR.EĞİTİM

9.GRUP
1 – GÜNGÖRENSPOR
2 – KANARYA AZİM
3 – ÇELİKTEPE ÜMİT
4 – AVCILAR CİHANGİR
5 – BAYRAMPAŞA TEKNİK
6 – KARADENİZ
7 – GÜRZAFER
8 – HAZNEDAR

10.GRUP
1 – BAHÇELİEVLER OLİMPİK
2 – YENİ LEVENT KONAKLAR
3 – MİMARSİNAN
4 – LANGA
5 – SEFAKÖY
6 – BAYRAMPAŞA DEMİR
7 – İSTANBUL BARIŞSPOR
8 – HÜRRİYET GÜCÜ

11.GRUP
1 – ÇELİKTEPE
2 – ALİBEYKÖYSPOR
3 – ESENYURT İNCİRTEPE
4 – BAKIRKÖY GENÇLİK
5 – ULUSSPOR
6 – BAHÇELİEVLER İ.Y.
7 – İKİTELLİ
8 – KOCASİNAN

12.GRUP
1 – NİŞANTAŞI
2 – İSTANBUL MALATYASPOR
3 – YAHYA KEMAL
4 – ÇAĞRIM MARMARA 1907
5 – M.KEMALPAŞA
6 – SULTANGAZİ İSMETPAŞA
7 – YEŞİLKÖY
8 – ŞİRİNEVLER

13.GRUP
1 – GÜNYAMAÇ
2 – FİLİZSPOR
3 – A.PARSELLER
4 – BAHÇEKÖY
5 – ALTINTEPSİ MAKEL
6 – SÖĞÜTLÜÇEŞME
7 – ÖZALİBEYKÖY
8 – Y.S.SELİM

14.GRUP
1 – T.TAYFUN
2 – HAZNEDAR İD.OCAĞI
3 – FERİKÖY
4 – İSTANBUL ÜNYE
5 – ÜÇYÜZLÜ
6 – GÜZELTEPE
7 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
8 – MERKEZEFENDİ

15.GRUP
1 – K.K.BEKİR MEVLANA
2 – GÜNEŞLİ
3 – İSTANBUL BAFRA
4 – YEŞİLILGAZ
5 – BEZİRGANBAHÇE
6 – REŞİTPAŞA
7 – RAMİ
8 – ŞİRİNTEPE

16.GRUP
1 – KÜÇÜKÇEKMECE
2 – HASKÖY
3 – İSTANBUL TRABZON
4 – ESENLER KENTYILDIZ
5 – S.KARTAL
6 – AYAZAĞA
7 – MURATPAŞA
8 – KADIRGA

17.GRUP
1 – İSTANBUL BULANCAK
2 – SULTANGAZİ İSMETPAŞA
3 – ZARA EKİNLİ
4 – ZEYTİNBURNU
5 – İSTANBUL ARTVİN
6 – SANAYİ MAHALLESİ
7 – KANARYA
8 – HALİÇ

18.GRUP
1 – IRMAKSPOR
2 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
3 – BAKIRKÖY
4 – SEYRANTEPE OF
5 – HALKALI TAŞTEPE
6 – ÖZ Y.SELİM
7 – ARENA OLİMPİK GSK
8 – İKİNCİ NESİL

19.GRUP
1 – İSTANBUL KASTAMONU
2 – YILDIZTABYA
3 – GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
4 – BAHÇELİEVLER ÇINAR
5 – FİŞEKSPOR
6 – YENİUFUK
7 – İZZETPAŞA
8 – TERAZİDERE

20.GRUP
1 – ASLANORDU GENÇLİK
2 – CEVAT KÖPRÜBAŞI
3 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
4 – BAKIRKÖY 1903
5 – SARIYER F.S.M.
6 – ATAKENT 2015
7 – ESENLER TURGUTREİS
8 – SULTANGAZİ

21.GRUP
1 – BÜYÜK ÜMİTLER
2 – VARDAR
3 – TEPEBAĞ KÜLTÜR
4 – Y.GÜNEŞ
5 – BAHÇELİEVLER
6 – FATİH SULTAN MEHMET
7 – ZAFERSPOR
8 – NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.

22.GRUP
1 – ESENLER
2 – BAĞCILAR EVREN
3 – MAHMUTBEY
4 – ŞİŞLİ ANADOLU
5 – SEKBANLAR SPOR
6 – YENİBOSNA
7 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
8 – BAKIRKÖY ASLAN

23.GRUP
1 – ÇIKSALIN
2 – BEŞTELSİZ
3 – HARMANTEPE
4 – OKSPOR
5 – BAĞCILAR
6 – ABİDEİ HÜRRİYET
7 – KAĞITHANE
8 – CENNET BARBAROS

24.GRUP
1 – ES. KULÜP ATLETİK
2 – KUŞTEPE
3 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ
4 – AYAZAĞA ESEN
5 – PINARSPOR
6 – TAKSİM
7 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
8 – İSTANBUL GÜNGÖREN

25.GRUP
1 – EROĞLU
2 – KAĞITHANE SADABAD
3 – CEYLANSPOR
4 – SELVİSPOR
5 – İSTANBUL SOMA
6 – ŞEHZADEBAŞI
7 – HASİP DİNÇSOY İÖO
8 – BAĞCILAR ORDU

26.GRUP
1 – ÖRNEKTEPE
2 – İST.BAYBURT
3 – KOCAMUSTAFAPAŞA
4 – KOSOVA GÜÇSPOR
5 – İ.T.Ü.
6 – GAZİ MAHALLESİ
7 – EMNİYETTEPE
8 – ALBAYRAK

27.GRUP
1 – ARNAVUTKÖY
2 – DAMLASPOR
3 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
4 – SARIYER BLD.
5 – İST. ESENLER TOKAT
6 – KEMERBURGAZ
7 – AVCILAR GENÇLİK
8 – BALAT YEŞİLOVA

28.GRUP
1 – THY
2 – YENİKÖY
3 – YENİ ÖZKARTAL
4 – TELSİZ
5 – KEMER FK
6 – BAKIRKÖY KARTALTEPE
7 – YEDİKULE
8 – OKMEYDANI FETİH

29.GRUP
1 – KARTALTEPE
2 – BAĞCILAR EĞİTİM
3 – SULTANGÜCÜ
4 – AVCILAR 1903 SPOR
5 – SULTANMURAT
6 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
7 – ALTINOVA
8 – İSTANBUL BALKAN SPOR

30.GRUP
1 – AKŞEMSETTİN
2 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
3 – Z.YILDIZ
4 – POLİGON FETHİYE
5 – İSTANBUL ATAKENT
6 – YENİ ORTABAYIR
7 – İFA
8 – SİYAVUŞPAŞA

31.GRUP
1 – YILDIZ KANARYALAR
2 – CFS BAĞCILAR
3 – YILDIZ
4 – DAVUTPAŞA
5 – SÜTLÜCE
6 – YEŞİLPINAR
7 – B.EVLER FUTBOL ATLETİK

32.GRUP
1 – İSTANBUL DSİ
2 – KÜÇÜKYALI YELKEN
3 – KÜÇÜKSU YENİ MAH.
4 – ÇAKMAKSPOR
5 – DUDULLU
6 – ÜSKÜDAR SALACAK
7 – YAMANSPOR
8 – KURTKÖYSPOR

33.GRUP
1 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
2 – İSTANBUL ATAŞEHİR
3 – ONAYSPOR
4 – K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
5 – PENDİK VELİBABA
6 – ÇİĞDEMSPOR
7 – 1905 MALTEPE GENÇLİK
8 – İSTANBUL KARTAL BLD

34.GRUP
1 – HİLALSPOR
2 – SELİMİYE
3 – YENİSAHRA
4 – KARABEKİRSPOR
5 – MALTEPE BELEDİYE
6 – ÇAMLICASPOR
7 – ERENKÖY ACAR
8 – KARTAL YUVASI

35.GRUP
1 – ÇUBUKLU
2 – ANADOLU KARTALLARI
3 – BAŞIBÜYÜKSPOR
4 – ESENKENT
5 – DNZ. İŞLETMELERİ
6 – KAVAKPINAR
7 – İDEALTEPESPOR
8 – ACIBADEM

36.GRUP
1 – KEMAHSPOR
2 – ÖZESATPAŞA
3 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
4 – UĞUR MUMCU
5 – LİBADE
6 – ÖRNEKKÖY SPOR
7 – SİTESPOR

37.GRUP
1 – ÖZATAŞEHİR
2 – GÜLSUYU
3 – KARTAL ÇAVUŞOĞLU
4 – KAYNARCA
5 – TAÇSPOR
6 – ATAŞEHİR YONCASPOR
7 – PENDİK KAVAKPINAR
8 – YENİDÜNYA SPOR

38.GRUP
1 – DOLAYOBA
2 – KARTAL ELÇİ
3 – ÖRNEK GENÇLİK
4 – PENDİKGÜCÜ
5 – TAŞDELEN
6 – ANADOLU HİSARI
7 – SANCAKTEPE ZİGANA
8 – VALİDE TAYFUN

39.GRUP
1 – ORTAÇEŞME
2 – KAYIŞDAĞI
3 – SARIGAZİ
4 – BAĞLARBAŞI
5 – 1453 MALTEPE GENÇLİK
6 – BALKAN YEŞİLBAĞLAR
7 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
8 – SANCAKTEPE

40.GRUP
1 – BEYKOZ 1908
2 – K.BULVARSPOR
3 – ATALAR
4 – RÜZGARLIBAHÇE
5 – SULTANBEYLİ
6 – KAVACIK
7 – ATAŞEHİR ÇAMOLUK
8 – İSTANBUL SAHİL SPOR

41.GRUP
1 – ARTUKBEY İ.Ö
2 – GİRNE GENÇLİK
3 – AYDINLISPOR
4 – PENDİK KAYNARCA
5 – ÇEKMEKÖYSPOR
6 – BOSTANCI
7 – SOĞUKSUSPOR
8 – CEVİZLİ KÜLTÜR

42.GRUP
1 – ÇENGELKÖY
2 – TUZLA ŞİFA
3 – PAŞABAHÇE
4 – PENDİK ESENYALI
5 – KBS KURTKÖY
6 – GÜMÜŞSUYU
7 – MALTEPE ZÜMRÜTEVLER

43.GRUP
1 – SOĞANLIK
2 – İSTANBUL ALTINORDU
3 – İSTANBUL MESUDİYE
4 – GÜLENSU SPOR
5 – TED İSTANBUL KOLEJİ
6 – PENDİK DOĞAN
7 – ORTADAĞSPOR

44.GRUP
1 – PENDİKSPOR
2 – SANCAKTEPE BLD.
3 – SULTANBEYLİ BLD.
4 – A.ÜSKÜDAR 1908
5 – FENERBAHÇE A.Ş.
6 – ÜMRANİYE
7 – KARTALSPOR

45.GRUP
1 – MEDİPOL BAŞAKŞEHİR
2 – FATİH KARAGÜMRÜK
3 – SİLİVRİSPOR
4 – ÇATALCA
5 – EYÜPSPOR
6 – BAYRAMPAŞA
7 – İSTANBULSPOR A.Ş.

46.GRUP
1 – BEYLERBEYİ
2 – TUZLASPOR
3 – KASIMPAŞA
4 – B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
5 – GALATASARAY A.Ş.
6 – GAZİOSMANPAŞA

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!