DOLAR 8,3628
EURO 9,7858
ALTIN 507,51
BIST 1.099
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü
İstanbul
18°C
Gök Gürültülü
Cts 17°C
Paz 15°C
Pts 17°C
Sal 18°C

U13 Türkiye Şampiyonası 1. Tur (Final)

U13 Türkiye Şampiyonası 1. Tur (Final)
14.06.2017
A+
A-

İstanbul U13 Ligi 1. Turda alınan sonuçlar haberimizin devamındadır.

İSTANBUL
11 Haziran Pazar
15:00 Fenerbahçe-Çakmakspor 4-0
17:00 Bağlarbaşıspor-Pendik Velibaba 2-1
12 Haziran Pazartesi
15:00 Çakmakspor-Pendik Velibaba 5-0
17:00 Fenerbahçe-Bağlarbaşıspor 3-0
13 Haziran Salı
15:00 Bağlarbaşıspor-Çakmakspor 2-0
17:00 Fenerbahçe-Pendik Velibaba 3-0

EDİRNE
A Grubu
11 Haziran Pazar
17:30 Kocaeli Güneşspor-İstanspor 2-0
Tekirdağspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
19:00 Tekirdağspor-İstanspor 6-2
Kocaeli Güneşspor-Bay
13 Haziran Salı
17:30 Kocaeli Güneşspor-Tekirdağspor 0-0 (4-2)pen
İstanbul İstanspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Pazar
19:00 Kocasinanspor-Gebze Beylikbağıspor 1-0
Lüleburgaz Trakya Fenerspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:30 Gebze Beylikbağı -L.Trakya Fenerspor 2-1
İstanbul Kocasinanspor-Bay
13 Haziran Salı
19:00 Kocasinanspor-Lüleburgaz Trakya Fener 3-1
Gebze Beylikbağıspor -Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Kocaeli Güneşspor-Kocasinanspor 0-0 (4-3 pen.)


BURSA
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 Seyrantepe Ofspor-Derince Birlikspor 4-0
Çorluspor 1947-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Çorluspor 1947-Derince Birlikspor 3-1
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Seyrantepe Ofspor-Çorluspor 1947 5-0
Derince Birlikspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 Beşiktaş AŞ-Aragonit Büyük Saka 7-0
Derince Belediye Demirspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 Derince Bld Demir-Aragonit Büyük Saka 6-1
Beşiktaş AŞ-Bay
13 Haziran Salı
18:00 Beşiktaş AŞ-Derince Bld Demir 3-1
Kütahya Aragonit Büyük Sakaspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Seyrantepe Ofspor-Beşiktaş AŞ 0-4

DÜZCE
A Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 Kozlu Taşkömürüspor-Adapazarıspor 1-1
İstanbul Kayaşehirspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:00 İstanbul Kayaşehirspor-Kozlu Taşkömürü 4-0
Adapazarıspor -Bay
13 Haziran Salı
18:00 İstanbul Kayaşehirspor-Adapazarıspor 4-0
Kozlu Taşkömürüspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Pazar
16:00 İstanbul Damlaspor-Bozüyük İdmanyurdu 1-0
Boluspor-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Boluspor-Bozüyük İdmanyurdu 1-0
İstanbul Damlaspor-Bay
13 Haziran Salı
16:00 Boluspor- İstanbul Damlaspor 4-1
Bozüyük İdmanyurduspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
18:30  İstanbul Kayaşehirspor-Boluspor 2-4

ÇANAKKALE
A Grubu
11 Haziran Pazar
16:30 İzmirspor-Manisaspor 1-1
Galatasaray AŞ-Bay
12 Haziran Pazartesi
18:00 Galatasaray AŞ-İzmirspor 4-0
Manisaspor-Bay
13 Haziran Salı
16:30 Galatasaray AŞ-Manisaspor 4-0
İzmirspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Pazar
18:00 İzmir Pınargücü-Edirne Genç Aslanlar 5-0
Arnavutköy Belediyespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
16:30 Arnavutköy Bld-Edirne Genç Aslanlar 3-0
İzmir Pınargücüspor-Bay
13 Haziran Salı
18:00 Arnavutköy Bld-İzmir Pınargücü 1-1 (8-7 pen)
Edirne Genç Aslanlarspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
11:00 Galatasaray AŞ-Arnavutköy Bld 3-0

BALIKESİR (Ayvalık)
A Grubu
11 Haziran Pazar
17:00 Yalova Acarspor-Pendik Doğanspor 3-0 (H)*
Gemlik Belediyespor-Bay
*Pendik Doğanspor 2-0 kazandığı maçta sahte
lisansla oyuncu oynatınca hükmen kaybetti.
12 Haziran Pazartesi
18:30 Pendik Doğanspor-Gemlik Belediye 1-1
Yalova Acarspor-Bay
13 Haziran Salı
17:00 Gemlik Belediye-Yalova Acarspor 4-1
Pendik Doğanspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Pazar
18:30 Arabayatağıspor-Kütahyaspor 8-0
İstanbul Güneştepespor-Bay
12 Haziran Pazartesi
17:00 Güneştepespor- Kütahyaspor 6-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay
13 Haziran Salı
18:30 Güneştepespor- Arabayatağıspor  1-2
Kütahyaspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Çarşamba
17:00 Gemlik Belediye-Arabayatağıspor 0-1

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!