U14 Liginde kuralar çekildi
İstanbul U14 Liginde A ve B Gruplarının kura çekimi bugün gerçekleştirildi. 24 Aralık 2016 tarihinde başlayacak olan karşılaşmaların grupları haberimizin devamındadır.
A GRUBU
1.GRUP
1 – BOLLUCA
2 – ESENYURT ACAR
3 – YEŞİLESENYURT
4 – ESEN BAYBURT
5 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
6 – BAŞAKŞEHİR
7 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
2.GRUP
1 – ARNAVUTKÖY YAYLA
2 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
3 – İSTANBUL SOMA
4 – ESENYURT
5 – İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
6 – GÜZELCE
7 – BEYLİKGÜCÜSPOR
3.GRUP
1 – IRMAKSPOR
2 – KOSOVA GÜÇSPOR
3 – ABİDEİ HÜRRİYET
4 – YAHYA KEMAL
5 – ALBAYRAK
6 – İST. ESENLER TOKAT
7 – BAYRAMPAŞA TEKNİK
8 – Y.GÜNEŞ
4.GRUP
1 – GÜZELTEPE
2 – CEVAT KÖPRÜBAŞI
3 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
4 – ÖZALİBEYKÖY
5 – ALİBEYKÖYSPOR
6 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ
7 – YILDIZ
8 – FERİKÖY
5.GRUP
1 – CFS BAĞCILAR
2 – MERKEZEFENDİ
3 – TEPEBAĞ KÜLTÜR
4 – GAZİ MAHALLESİ
5 – PİYALEPAŞA
6 – HÜR.GÜCÜ
7 – İKİTELLİ
8 – KOCASİNAN
6.GRUP
1 – SEKBANLAR SPOR
2 – AVCILAR BELEDİYE
3 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
4 – ÇIKSALIN
5 – KÜÇÜKKÖY
6 – TAKSİM
7 – İSTANBUL GÜNGÖREN
8 – KÜÇÜKÇEKMECE
7.GRUP
1 – SULTANGAZİ
2 – BAKIRKÖY ASLAN
3 – HALİÇ
4 – SARIYER BLD.
5 – ŞİRİNEVLER
6 – İSTANBUL ARTVİN
7 – CENNET BARBAROS
8 – İSTANBUL DEMİR
8.GRUP
1 – YENİKÖY
2 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
3 – TERAZİDERE
4 – BAHÇELİEVLER ÇINAR
5 – HÜR.EĞİTİM
6 – İFA
7 – BAĞCILAR ASİL KARTAL
8 – ÇAĞRIM MARMARA 1907
9.GRUP
1 – GÜNGÖRENSPOR
2 – BEZİRGANBAHÇE
3 – KADIRGA
4 – ŞİŞLİ ANADOLU
5 – ES.KULÜP ATLETİK
6 – SİMURG SPOR
7 – BAHÇELİEVLER SOĞANLI
8 – REŞİTPAŞA
10.GRUP
1 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
2 – BAĞCILAR EĞİTİM
3 – KOCAMUSTAFAPAŞA
4 – BALAT YEŞİLOVA
5 – KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
6 – ATAKENT 2015
7 – ZARA EKİNLİ
8 – YENİ ÖZKARTAL
11.GRUP
1 – ÇELİKTEPE
2 – GÜNGÖREN ATLETİK
3 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
4 – BEŞYÜZEVLER
5 – YILDIZ KANARYALAR
6 – GAZİOSMANPAŞA
7 – ÖZ Y.SELİM
8 – YILDIZTABYA
12.GRUP
1 – SELVİSPOR
2 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 – SULTANGAZİ İSMETPAŞA
4 – BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
5 – HALKALI TAŞTEPE
6 – THY
7 – SİYAVUŞPAŞA
8 – YEŞİLILGAZ
13.GRUP
1 – BAKIRKÖY 1903
2 – HAZNEDAR
3 – AYAZAĞA
4 – B.EVLER FUTBOL ATLETİK
5 – 1907 A.Ç.ÇEŞME
6 – TUNASPOR
7 – BAĞCILAR GÜNEŞLİ
8 – TÜRK TELEKOMSPOR
14.GRUP
1 – GÜNEŞTEPE
2 – SULTANMURAT
3 – Z.YILDIZ
4 – İSTANBUL BARIŞSPOR
5 – KEMER FK
6 – K.K.BEKİR MEVLANA
7 – AVCILAR 1903 SPOR
8 – ŞEHZADEBAŞI
15.GRUP
1 – SÖĞÜTLÜÇEŞME
2 – DAMLASPOR
3 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
4 – ALTINOVA
5 – A.PARSELLER
6 – YENİ LEVENT KONAKLAR
7 – GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
16.GRUP
1 – KANARYA AZİM
2 – ŞİRİNTEPE
3 – FATİH SULTAN MEHMET
4 – BAKIRKÖY
5 – BATI TRAKYA
6 – EROKSPOR
7 – İSTANBUL TRABZON
17.GRUP
1 – SANCAKTEPE ZİGANA
2 – İSTANBUL KARTAL BLD
3 – ATAŞEHİR YONCASPOR
4 – ESENKENT
5 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
6 – SANCAKTEPE
7 – ÖRNEK GENÇLİK
8 – PENDİK ESENYALI
18.GRUP
1 – KAYIŞDAĞI
2 – PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
3 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
4 – PENDİK VELİBABA
5 – MALTEPE ZÜMRÜTEVLER
6 – K.BULVARSPOR
7 – DUDULLU
8 – SELİMİYE
19.GRUP
1 – PENDİKGÜCÜ
2 – AYDINLISPOR
3 – PAŞABAHÇE
4 – ÇAKMAKSPOR
5 – KARTAL ÇAVUŞOĞLU
6 – İSTANBUL DSİ
7 – KARABEKİRSPOR
8 – KAVACIK
20.GRUP
1 – BAĞLARBAŞI
2 – BEYKOZ 1908
3 – İDEALTEPESPOR
4 – İSTANBUL SAHİL SPOR
5 – DOLAYOBA
6 – SULTANBEYLİ
7 – SOĞANLIK
21.GRUP
1 – LİBADE
2 – BAŞIBÜYÜKSPOR
3 – KBS KURTKÖY
4 – 1905 MALTEPE GENÇLİK
5 – KAYNARCA
6 – SİTESPOR
7 – KURTKÖYSPOR
22.GRUP
1 – TAŞDELEN
2 – ÇUBUKLU
3 – ORTADAĞSPOR
4 – VALİDE TAYFUN
5 – KARTAL YUVASI
6 – SARIGAZİ
7 – ÇAMLICASPOR
B GRUBU
1.GRUP
1 – TUNCAY SOYAK SPOR
2 – Ç.İHSANİYE
3 – ESENYURT İNCİRTEPE
4 – SİLİVRİ ALİBEY
5 – KESTANELİK
6 – B.Ç.M.SİNAN
7 – FİRUZKÖY
2.GRUP
1 – BAHÇEŞEHİR SPOR
2 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
3 – ARNAVUTKÖY BLD.
4 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
5 – KARAAĞAÇ
6 – BEYLİKDÜZÜ 2011
7 – İZZETTİN
3.GRUP
1 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
3 – ORTAKÖY
4 – MURATPAŞA
5 – İSTANBUL BULANCAK
6 – HAVATAŞ SPOR
7 – GÜNYAMAÇ
8 – ASLANTEPE
4.GRUP
1 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
2 – KAĞITHANE SADABAD
3 – ÖRNEKTEPE
4 – ULUSSPOR
5 – R.KAVAĞI
6 – TARABYA
7 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
8 – MİMARSİNAN
5.GRUP
1 – TOPÇULAR
2 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
3 – OSMANİYE İSTİKLAL
4 – YEDİKULE
5 – HARMANTEPE
6 – GÜMÜŞDERE
7 – YEŞİLPINAR
8 – AVCILAR CİHANGİR
6.GRUP
1 – ESENLER
2 – KARADENİZ
3 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
4 – FİLİZSPOR
5 – TELSİZ
6 – T.TAYFUN
7 – İST.BAYBURT
8 – G.O.PAŞA BARBAROS
7.GRUP
1 – İSTANBUL BALKAN SPOR
2 – BEŞTELSİZ
3 – HALKALI ÇAMLIKALTI
4 – ÇAYIRBAŞI
5 – ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
6 – SEYRANTEPE OF
7 – EROĞLU
8 – SÜTLÜCE
8.GRUP
1 – Y.S.SELİM
2 – OKMEYDANI FETİH
3 – GENÇOSMAN
4 – BAYRAMPAŞA DEMİR
5 – YENİUFUK
6 – KARLITEPE
7 – ESENLER KENTYILDIZ
8 – HALKALI
9.GRUP
1 – ÖZ YARIMBURGAZ
2 – ÜÇYÜZLÜ
3 – ÇELİKTEPE ÜMİT
4 – YILDIRIMBOSNA
5 – NESLİŞAH
6 – MECİDİYEKÖY TAYFUN
7 – KANARYA
8 – DAVUTPAŞA
10.GRUP
1 – İSTANBUL BAFRA
2 – HAMİDİYESPOR
3 – S.KARTAL
4 – YENİ ORTABAYIR
5 – AKYEL SPOR
6 – İSTANBUL KONYA
7 – GÜRZAFER
11.GRUP
1 – YENİBOSNA
2 – BAHÇEKÖY
3 – DENİZKÖŞKLER
4 – KISIRKAYA
5 – SEFAKÖY
6 – ZEYTİNBURNU ZAFER
7 – ALTINASLAR
12.GRUP
1 – ASLANORDU GENÇLİK
2 – ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
3 – KARTALTEPE
4 – HAZNEDAR İD.OCAĞI
5 – GEDİKPAŞA
6 – AYAZAĞA ESEN
7 – VEFASPOR
13.GRUP
1 – RAMİ
2 – AKŞEMSETTİN
3 – BAĞCILAR EVREN
4 – KUŞTEPE
5 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
6 – BAĞCILAR ORDU
7 – OKSPOR
14.GRUP
1 – İSTANBUL KASTAMONU
2 – İSTANBUL ATAKENT
3 – ÇELİKSPOR
4 – İKİNCİ NESİL
5 – ARENA OLİMPİK GSK
6 – GOP.VENÜS
7 – GÜNEŞLİ
15.GRUP
1 – GÜLSUYU
2 – YELDEĞİRMENİ
3 – BOSTANCI
4 – KİRAZLITEPE
5 – GÜMÜŞSUYU
6 – YAMANSPOR
7 – ACIBADEM
8 – ANADOLU KARTALLARI
16.GRUP
1 – BARBAROS
2 – PENDİK KAYNARCA
3 – CEVİZLİ ANADOLU
4 – ÇENGELKÖY
5 – KÜÇÜKYALI YELKEN
6 – TAÇSPOR
7 – ÖZESATPAŞA
8 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
17.GRUP
1 – GÜLENSU SPOR
2 – KARTALGÜCÜ
3 – ATAŞEHİR ÇAMOLUK
4 – ATAŞEHİRGÜCÜ
5 – RÜZGARLIBAHÇE
6 – ATALAR
7 – ÜSKÜDAR SALACAK
18.GRUP
1 – ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
2 – İSTANBUL ATAŞEHİR
3 – ÖZATAŞEHİR
4 – MALTEPE BELEDİYE
5 – FENERYOLU
6 – ÇEKMEKÖY ÇARŞI
7 – KÜÇÜKSU YENİ MAH.