DOLAR 7,8433
EURO 9,5220
ALTIN 460,96
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
14°C
Parçalı Bulutlu
Cum 15°C
Cts 16°C
Paz 15°C
Pts 14°C

U14 Türkiye Şampiyonası 1. Tur sonuçları (Final)

U14 Türkiye Şampiyonası 1. Tur sonuçları (Final)
14.05.2017
A+
A-

U14 Türkiye Şampiyonası 1. Turda alınan sonuçlar haberin devamındadır.

İSTANBUL
12 Mayıs Cuma
14:00 Beylikdüzüspor-Libadespor 2-0
16:00 Çakmakspor-Esenyurtspor 1-2
13 Mayıs Cumartesi
12:00 Libadespor-Çakmakspor 0-0
14:00 Esenyurtspor-Beylikdüzüspor 0-0
14 Mayıs Pazar
12:00 Esenyurtspor-Libadespor 2-1
14:00 Beylikdüzüspor-Çakmakspor 3-2

Statü gereği şampiyonu belirlemek için penaltı atışları sonucu

Beylikdüzüspor-Esenyurtspor 5-4 pen

A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:00 İstanbul Damlaspor-Kapaklı Sitespor 5-3
Derince Belediye Demirspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Kapaklı Sitespor-Derince Bld Demir 1-1
İstanbul Damlaspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:00 İstanbul Damla-Derince Bld Demir 4-2
Kapaklı Sitespor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 İFA-Çayırovaspor 1-0
Kırklarelispor-Bay
12 Mayıs Cuma
15:00 Çayırovaspor-Kırklarelispor 3-0
İstanbul Halkalı İFA-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 İFA-Kırklarelispor 7-2
Çayırovaspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
12:00 İstanbul Damla-Halkalı İFA 1-1 (pen.3-1)



SAKARYA (Erenler)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:00 Beykoz 1908 SK-Zonguldak Saray 3-1
Gebze Beylikbağıspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Zonguldak Saray-Gebze Beylikbağı 1-1
Beykoz 1908 SK-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Beykoz 1908 SK-Gebze Beylikbağıspor 3-0 h
Zonguldak Sarayspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Siyavuşpaşaspor-Dilovası Bld 2-1
Yalovagücüspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:00 Dilovası Bld-Yalovagücüspor 2-2
İstanbul Siyavuşpaşaspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Siyavuşpaşaspor-Yalovagücüspor 4-1
Kocaeli Dilovası Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
15:00 Beykoz 1908 SK-Siyavuşpaşaspor 2-0

* Beykoz 1908 SK 1-0 önde iken 60.dakikada tribün olayları nedeniyle Gebze Beylikbağıspor sahadan çekildi.

ÇANAKKALE (Eceabat)

A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:00 Sultangazispor-Edirne Köprücespor 4-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Arabayatağıspor-Edirne Köprücespor 5-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:00 Arabayatağıspor-Sultangazispor 3-1
Edirne Köprücespor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Çeliktepespor-Bandırmaspor 1-0
Bursa Zaferspor-Bay
12 Mayıs Cuma
15:00 Bursa Zaferspor-Bandırmaspor 4-0
İstanbul Çeliktepespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Bursa Zaferspor-Çeliktepespor 3-1
Bandırmaspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
13:00 Bursa Arabayatağı-Bursa Zaferspor 2-1

KÜTAHYA (Altıntaş)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:30 Pendik Esenyalıspor-Ç.Barbarosspor 3-0
Bursa Yıldırım Belediye Jimnastikspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Yıldırım Bld JSK-Ç.Barbarosspor 2-1
Pendik Esenyalıspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:30 Yıldırım Bld JSK-Pendik Esenyalıspor 2-1
Çanakkale Barbarosspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Altınsabanspor-Adapazarıspor 2-1
İstanbul Erokspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:30 Adapazarıspor-Erokspor 2-0
Bursa Altınsabanspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Erokspor-Bursa Altınsabanspor 3-1
Adapazarıspor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Erokspor-Adapazarıspor 4-2 pen
Bursa Altınsabanspor-Erokspor 5-4 pen
FİNAL
14 Mayıs Pazar
11:00 Yıldırım Bld JSK-Bursa Altınsabanspor 1-2

UŞAK
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:30 Soma Zaferspor-Albayrakspor 3-3
İzmir Denizspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 İzmir Denizspor-Soma Zaferspor 2-1
İstanbul Albayrakspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Albayrakspor-İzmir Denizspor 4-0
Soma Zaferspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Balıkesir Menteşspor-Afjet Afyonspor 0-0
İstanbul Söğütlüçeşme Birlikspor-Bay
12 Mayıs Cuma
18:00 Söğütlüçeşme Birlik-Balıkesir Menteş 0-0
Afjet Afyonspor -Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:30 Söğütlüçeşme Birlik-Afjet Afyonspor 2-1
Balıkesir Menteşspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
12:00 Albayrakspor-Söğütlüçeşme Birlik 2-0



YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!