DOLAR 7,4431
EURO 9,0205
ALTIN 441,34
BIST 1.569
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 3°C
Çok Bulutlu
İstanbul
3°C
Çok Bulutlu
Çar 7°C
Per 10°C
Cum 12°C
Cts 13°C

U14 Türkiye Şampiyonası Çarşamba eleme sonuçları

U14 Türkiye Şampiyonası Çarşamba eleme sonuçları
23.03.2016
A+
A-

U14 Türkiye Şampiyonasına gidecek takımların İstanbul eleme karşılaşmalarının programı haberimizin devamında yer almaktadır.

23 Mart 2016 Çarşamba
13.00 İstanbul Demirspor 1-1 (pen. 4-5) Esenlerspor (Bakırköy Bld.)
15.00 Reşitpaşaspor 1-2 Mahmutbeyspor (Beyoğlu)
15.00 Alibeyköy Parsellerspor 3-0 Kayışdağıspor (Selimiye)

Bu sonuçlarla Esenlerspor, Mahmutbeyspor ve Alibeyköy Parsellerspor Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul’u temsil edecek.

Dün oynan maçların ardından maçlarını kazanan Sultangazi, Zara Ekinli, Yeşil Esenyurt, Bağlarbaşı, Damlaspor, Seyrantepe Ofspor, Gürpınar Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul’u temsil edecek.

22 Mart 2016 Salı sonuçları
13.00 Altıntepsi 0-1 Sultangazi (Alibeyköy)
13.00 Zara Ekinli 6-1 Halkalı Taştepe(Bakırköy)
13.00 Yeşil Esenyurt 4-0 Erok (Bayrampaşa Bld.)
13.00 Simurg 1-4 Seyrantepe Of (Çayırbaşı)
13.00 Çağrım Marmara 1907 2-0 1905 Maltepe Gençlik (Paşabahçe)
13.00 Sarıgazi 1-3 Artukbey İ.Ö. (Selimiye)
15.00 İFA 3-0 Fatih Sultan Mehmet (Alibeyköy)
15.00 Bolluca 3-1 Altınova (Firuzköy)
15.00 Haznedar 0-1 Albayrakspor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Güngören 2-1 Çubuklu (Çilekli)
15.00 CFS Bağcılar 1-1 (pen. 3-5) İstanbul Kayaşehir (Halkalı Etap)
15.00 Bağlarbaşı 3-2 İkitelli (Seyrantepe)
15.00 Gürpınarspor 2-2 (pen. 5-3) Selimiyespor (Merkezefendi)
15.00 Damlaspor 4-0 Küçükköy (Çayırbaşı)
15.00 Tepebağ Kültür 1-1 (pen. 5-4) Dudullu (Paşabahçe)
15.00 Başıbüyük 2-0 Kemer FK (Selimiye)

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!