Dolar 32,5334
Euro 34,9533
Altın 2.431,20
BİST 9.717,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Cum 19°C
Cts 16°C
Paz 16°C
Pts 18°C

U15 Türkiye Şampiyonası 1. Tur Sonuçları (Final)

A+
A-
20.05.2018

U15 Türkiye Şampiyonası 2017-2018 sezonunda oynanan karşılaşmaların programı ve sonuçları şöyledir.

İSTANBUL
A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Esenyurtspor-Dudulluspor 2-1
İstanbul Altınovaspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Altınovaspor-Dudulluspor 4-0
İstanbul Esenyurtspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
12:00 Altınovaspor-Esenyurtspor 2-0
İstanbul Altınovaspor-Bay
B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Zara Ekinlispor-Sultangazispor 1-1
İstanbul Kartalspor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Kartalspor-Zara Ekinlisp or 1-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
14:00 Kartalspor-Sultangazispor 3-1
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
16:00 Altınovaspor-Kartalspor 0-2



TEKİRDAĞ (Çorlu)
A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Beylikbağıspor-Safranyolu Doğuş 1-0
İstanbul Çamlıcaspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:30 Safranyolu Doğuş-Çamlıcaspor 2-2
Kocaeli Gebze Beylikbağıspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Gebze Beylikbağıspor-Çamlıcaspor 2-0
Yalova Safranyolu Doğuşspor-Bay
B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:30 Halkalı Taştepe-Lüleburgazspor 1-0
Kocaeli Gölcük Harb İş-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Gölcük Harb İş-Lüleburgazspor 2-0
İstanbul Halkalı Taştepespor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:30 Halkalı Taştepespor-Gölcük Harb İş 1-0
Lüleburgazspor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
16:00 Gebze Beylikbağı-Halkalı Taştepe 1-1 (3-2 pen.)

KOCAELİ
A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 İnegöl Kafkasspor-Çeliktepespor 3-1
Edirne Fatihspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Çeliktepespor-Edirne Fatihspor 7-1
İnegöl Kafkasspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 İnegöl Kafkasspor-Edirne Fatihspor 5-1
İstanbul Çeliktepespor-Bay
B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Arabayatağıspor-Çorluspor 1947 SK 3-0
İstanbul Kayaşehirspor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Çorluspor 1947 -Kayaşehirspor 1-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Arabayatağıspor-Kayaşehirspor 0-0
Çorluspor 1947 -Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
14:00 İnegöl Kafkasspor-Arabayatağıspor 2-3 



DÜZCE
A Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:00 Kocaeli 41 FK- Kapaklı Sitespor 1-0
İstanbul Gençlerbirliği-Bay
18 Mayıs Cuma
18:00 Kapaklı Sitespor-İstanbul Gençlerbirliği 4-1
Kocaeli 41 FK-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:00 İstanbul Gençlerbirliği-Kocaeli 41 FK 1-0
Kapaklı Sitespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Kapaklı Sitespor-İstanbul Gençlerbirliği 4-3 pen
Kapaklı Sitespor-Kocaeli 41 FK 4-2 pen
B Grubu
17 Mayıs Perşembe
18:00 İzmit Gençlerbirliği-Başakşehirspor 2-2
Bolu Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:00 İzmit Gençlerbirliği-Bolu Belediyespor 2-0
Başakşehirspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
18:00 Başakşehirspor-Bolu Belediyespor 4-0
İzmit Gençlerbirliği-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Başakşehirspor-İzmit Gençlerbirliği 4-3 pen
FİNAL
20 Mayıs Pazar
16:00 Kapaklı Sitespor-Başakşehirspor 1-0

KÜTAHYA
A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 İst.Damlaspor-Burhaniye Bld 3-1
Bursa Yeni Karamanspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Yeni Karamanspor-Burhaniye Bld 6-0
İstanbul Damlaspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 İst.Damlaspor-Yeni Karamanspor 3-1
Balıkesir Burhaniye Belediyespor-Bay
B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Albayrakspor-Eskişehir DSİ Bend 3-1
Bursa Gemlik Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Gemlik Belediye-Eskişehir DSİ Bend 5-1
İstanbul Albayrakspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Gemlik Belediyespor-Albayrakspor 2-2 (7-6)pen
Eskişehir DSİ Bend-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 İstanbul Damlaspor-Gemlik Belediyespor 2-2 (pen.4-2)

BALIKESİR (Ayvalık)
A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Forbes Torbalı GK-Beykoz 1908 SK 2-0
Çanakkale Hastanebayırıspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Beykoz 1908 SK-Hastanebayırıspor 1-1
İzmir Forbes Torbalı Gençlikspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Forbes Torbalı GK-Hastanebayırıspor 4-0
Beykoz 1908 SK-Bay
B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 İstanbul Sahilspor-Tavşanlı Linyit 4-0
İzmir Çiğli Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Çiğli Belediyespor-Tavşanlı Linyit 2-1
İstanbul Sahilspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Çiğli Belediye-İstanbul Sahil 0-0 (9-8)pen
Tavşanlı Linyitspor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 Forbes Torbalı GK-Çiğli Belediyespor 2-2 (3-4 pen.)



YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!