DOLAR 7,4294
EURO 8,9820
ALTIN 412,55
BIST 1.471
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
13°C
Parçalı Bulutlu
Paz 9°C
Pts 9°C
Sal 10°C
Çar 12°C

U16 Liginin grupları belli oldu

U16 Liginin grupları belli oldu
03.12.2015
A+
A-

İstanbul U16 Liginde kuralar bugün Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleştirildi. 19-20 Aralık 2015 tarihinde de karşılaşmalarda ilk düdük çalacak.

1. GRUP
1 – MERKEZ KAYAŞEHİR
2 – KARAAĞAÇ
3 – BÜYÜK KILIÇLI
4 – SİLİVRİ ALİBEY
5 – ESENYURT ACAR
6 – CELALİYE
7 – BOLLUCA
8 – İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR

    
2. GRUP
1 – ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
2 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
3 – GOP.YENİKÖY
4 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
5 – BAŞAKŞEHİR
6 – SİLİVRİ KADIKÖY
7 – BEYCİLER
8 – GÜRPINAR

    
3. GRUP
1 – BAHÇEŞEHİR SPOR
2 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
3 – ESENYURT
4 – BEYLİKDÜZÜ DEMİR
5 – HADIMKÖY
6 – SELİMPAŞA
7 – BEYLİKDÜZÜ 2011
8 – ARNAVUTKÖY BLD.

4. GRUP
1 – B.Ç.M.SİNAN
2 – ESEN BAYBURT
3 – ARNAVUTKÖY YAYLA
4 – YEŞİLESENYURT
5 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
6 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
7 – BEYLİKGÜCÜSPOR

5. GRUP
1 – ALTINTEPSİ MAKEL
2 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
3 – GÜNEŞTEPE
4 – GÜNYAMAÇ
5 – İSTANBUL ÜNYE
6 – ARENA OLİMPİK GSK
7 – AVCILAR YEŞİLKENT
8 – ÇELİKTEPE ÜMİT

6. GRUP
1 – OSMANİYE İSTİKLAL
2 – GÜMÜŞDERE
3 – POLİGON FETHİYE
4 – ÖZ Y.SELİM
5 – KAĞITHANE SADABAD
6 – YEŞİLILGAZ
7 – BAHÇELİEVLER OLİMPİK
8 – ESENLER

7. GRUP
1 – SEKBANLAR SPOR
2 – AYAZAĞA
3 – GENÇOSMAN
4 – TAKSİM
5 – İSTANBUL TRABZON
6 – YEŞİLPINAR
7 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
8 – NURTEPE

8. GRUP
1 – BEYOĞLU YENİÇARŞI
2 – YILDIZTABYA MİMARSİNAN
3 – BAHÇELİEVLER ÇINAR
4 – YILDIZ
5 – SARIYER F.S.M.
6 – İSTANBUL GÜNGÖREN
7 – İSTANBUL GİRESUN
8 – FATİH SULTAN MEHMET

9. GRUP
1 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
2 – HALKALI TAŞTEPE
3 – KADIRGA
4 – EROĞLU
5 – ZEYTİNBURNU
6 – HÜR.GÜCÜ
7 – ESENLER TURGUTREİS
8 – ALEMDAR

10. GRUP
1 – ÇIKSALIN
2 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
3 – GEDİKPAŞA
4 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
5 – CEVİZLİSPOR
6 – DİKİLİTAŞ
7 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
8 – İST. ESENLER TOKAT

11. GRUP
1 – AVCILAR BELEDİYE
2 – İSTANBUL BULANCAK
3 – ÖZALİBEYKÖY
4 – BAHÇEKÖY
5 – OKMEYDANI FETİH
6 – BAYRAMPAŞA TEKNİK
7 – GÜRSELSPOR
8 – MİMARSİNAN

12. GRUP
1 – SEYRANTEPE OF
2 – ÖZ TRABZONLULAR
3 – ÖRNEKTEPE
4 – FERİKÖY
5 – THY
6 – ZARA EKİNLİ
7 – MECİDİYEKÖY TAYFUN
8 – CFS BAĞCILAR

13. GRUP
1 – EROKSPOR
2 – ÇAYIRGÜCÜ
3 – ÜÇYÜZLÜ
4 – SULTANMURAT
5 – PINARSPOR
6 – ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
7 – SANAYİ MAHALLESİ
8 – SİYAVUŞPAŞA

14. GRUP
1 – KAĞITHANE
2 – GERÇEK KUZEY
3 – KOCAMUSTAFAPAŞA
4 – GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
5 – TÜRK TELEKOMSPOR
6 – ABİDEİ HÜRRİYET
7 – SELVİSPOR
8 – SİİRT İST.Y.SELİM

15. GRUP
1 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
2 – M.KEMALPAŞA
3 – SULTANGAZİ
4 – RUMELİ İDMANYURDU
5 – YÜCESPOR
6 – ŞİRİNTEPE
7 – İSTANBUL DEMİR
8 – Y.S.SELİM

16. GRUP
1 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
2 – BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE
3 – PİYALEPAŞA
4 – CEVATPAŞA
5 – SARIYER BLD.
6 – BAĞCILAR EĞİTİM
7 – ÖZ YARIMBURGAZ
8 – YENİKÖY

18. GRUP
1 – GÜZELTEPE
2 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
3 – ÇELİKTEPE
4 – ES. KULÜP ATLETİK
5 – ASLANTEPE
6 – KÜÇÜKÇEKMECE
7 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
8 – CENNET BARBAROS

19. GRUP
1 – K.K.BEKİR MEVLANA
2 – İSTANBUL ARTVİN
3 – GÜNEŞLİ
4 – İKİNCİ NESİL
5 – HÜR.EĞİTİM
6 – KEMER FK
7 – MAHMUTŞEVKETPAŞA
8 – VARDAR

20. GRUP
1 – İFA
2 – BAĞCILAR ORDU
3 – SULTANGÜCÜ
4 – ÇAĞRIM MARMARA 1907
5 – MAHMUTBEY
6 – YILDIZTABYA
7 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
8 – TEPEBAĞ KÜLTÜR

21. GRUP
1 – BAKIRKÖY KARTALTEPE
2 – BEŞTELSİZ
3 – REŞİTPAŞA
4 – OKSPOR
5 – HALİÇ
6 – KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
7 – TARABYA
8 – İSTANBUL BAFRA

22. GRUP
1 – YENİBOSNA
2 – İST.BAYBURT
3 – KOCASİNAN
4 – İSTANBUL KASTAMONU
5 – BEZİRGANBAHÇE
6 – SİMURG SPOR
7 – Z.YILDIZ
8 – KANARYA AZİM

23. GRUP
1 – MERTER
2 – BAYRAMPAŞA DEMİR
3 – SÖĞÜTLÜÇEŞME
4 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ
5 – MECİDİYEKÖY
6 – ULUSSPOR
7 – G.O.PAŞA BARBAROS
8 – KUŞTEPE

24. GRUP
1 – KÜÇÜKKÖY
2 – LEVENT
3 – B.EVLER FUTBOL ATLETİK
4 – GÜRZAFER
5 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
6 – İSTANBUL BARIŞSPOR
7 – ALBAYRAK
8 – KOSOVA GÜÇSPOR

25. GRUP
1 – HALİLRIFATPAŞA
2 – Y.GÜNEŞ
3 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
4 – BAKIRKÖY GENÇLİK
5 – ASLANORDU GENÇLİK
6 – HALKALI ÇAMLIKALTI
7 – KARADENİZ

26. GRUP
1 – ŞİRİNEVLER
2 – ALTINOVA
3 – BATI TRAKYA
4 – BAKIRKÖY
5 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
6 – ATAKENT 2015
7 – GOP.ŞEMSİPAŞA
8 – FİLİZSPOR

27. GRUP
1 – HAVATAŞ SPOR
2 – İKİTELLİ
3 – A.PARSELLER
4 – AKŞEMSETTİN
5 – BAHÇELİEVLER İ.Y.
6 – RAMİ
7 – TELSİZ

28. GRUP
1 – YENİ ORTABAYIR
2 – KANARYA
3 – BAKIRKÖY ASLAN
4 – İSTANBUL SİNOP
5 – 1907 A.Ç.ÇEŞME
6 – AVCILAR 1903 SPOR
7 – KARTALTEPE

29. GRUP
1 – ZAFERSPOR
2 – CEVAT KÖPRÜBAŞI
3 – MERKEZEFENDİ
4 – GAZİ MAHALLESİ
5 – BEŞYÜZEVLER
6 – ORTAKÖY
7 – BAĞCILAR ASİL KARTAL

30. GRUP
1 – HAZNEDAR
2 – IRMAKSPOR
3 – KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
4 – S.KARTAL
5 – İSTANBUL SOMA
6 – ALİBEYKÖYSPOR
7 – MURADİYE
8 – YAHYA KEMAL

31. GRUP
1 – İSTANBUL ALTINORDU
2 – DUDULLU
3 – HAYDARPAŞA DEMİR
4 – ANADOLU KARTALLARI
5 – SİTESPOR
6 – KURTKÖYSPOR
7 – 1453 FATİH GENÇLİK
8 – YENİSAHRA

32. GRUP
1 – ÖRNEK GENÇLİK
2 – PENDİK ESENYALI
3 – SARIGAZİ
4 – GİRNE GENÇLİK
5 – KAYNARCA
6 – SELİMİYE
7 – İSTANBUL SAHİL SPOR
8 – İDEALTEPESPOR

33. GRUP
1 – FK 1864
2 – ÜSKÜDAR SALACAK
3 – K.BULVARSPOR
4 – KAYIŞDAĞI
5 – BOSTANCI
6 – DOLAYOBA
7 – YAMANSPOR
8 – TED İSTANBUL KOLEJİ
 
34. GRUP
1 – PENDİK KAVAKPINAR
2 – KÜÇÜKYALI YELKEN
3 – RİVASPOR
4 – ANADOLU HİSARI
5 – İSTANBUL KARTAL BLD
6 – SULTANBEYLİ
7 – KEMAHSPOR
8 – BEYKOZ 1908

35. GRUP
1 – BALKAN YEŞİLBAĞLAR
2 – KARABEKİRSPOR
3 – ORHANLISPOR
4 – İSTANBUL KARTALLARI
5 – ÇUBUKLU
6 – İÇERENKÖY İ.Y.
7 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
8 – TOKATKÖY

36. GRUP
1 – YENİDÜNYA SPOR
2 – ORTAÇEŞME
3 – KİRAZLITEPE
4 – ALEMDAĞ
5 – BAŞIBÜYÜKSPOR
6 – UĞUR MUMCU
7 – GÜMÜŞSUYU

37. GRUP
1 – ÖZATAŞEHİR
2 – KARTAL ÇAVUŞOĞLU
3 – BAĞLARBAŞI
4 – 1905 MALTEPE GENÇLİK
5 – KAVACIK
6 – TAŞDELEN
7 – FİKİRTEPE DUMLUPINAR

38. GRUP
1 – SOĞANLIK
2 – ÇAMLICASPOR
3 – ÇENGELKÖY
4 – ARTUKBEY İ.Ö
5 – İSTANBUL ATAŞEHİR
6 – PENDİK VELİBABA
7 – SANCAKTEPE ZİGANA

39. GRUP
1 – 1923 ESENKENT
2 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
3 – CEVİZLİ ANADOLU
4 – GÜLENSU SPOR
5 – ESENKENT
6 – PENDİK DOĞAN
7 – SANCAKTEPE

40. GRUP
1 – PAŞABAHÇE
2 – FETİH KELKİT
3 – LİBADE
4 – ŞİLE YILDIZ
5 – ATALAR
6 – MALTEPE BELEDİYE
7 – YAKACIK

41. GRUP
1 – İSTANBUL DSİ
2 – GÜLSUYU
3 – KARTAL YUVASI
4 – PENDİKGÜCÜ
5 – ÇEKMEKÖYSPOR
6 – ÇAKMAKSPOR
7 – FERAHSPOR

42. GRUP
1 – ÇATALCA
2 – B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
3 – BAYRAMPAŞA
4 – SULTANBEYLİ BLD.
5 – A.ÜSKÜDAR 1908
6 – ÜMRANİYE
7 – SİLİVRİSPOR
8 – GAZİOSMANPAŞA
9 – TUZLASPOR

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!