DOLAR 8,8002
EURO 10,4816
ALTIN 505,02
BIST 1.399
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Mevzi Sağanak
İstanbul
26°C
Mevzi Sağanak
Çar 26°C
Per 28°C
Cum 28°C
Cts 29°C

U16 Türkiye Şampiyonası sonuçları(Final)

05.06.2016
A+
A-

2015 – 2016 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları sürüyor.

İSTANBUL
2 Haziran Perşembe
14:30 Çubukluspor-Selimiye 1-0
16:30 Bağlarbaşı-Küçükköyspor 4-2
3 Haziran Cuma
14:30 Bağlarbaşı-Selimiye 2-1
16:30 Çubukluspor-Küçükköyspor 3-1
4 Haziran Cumartesi
14:30 Selimiye-Küçükköyspor 6-0
16:30 Bağlarbaşı-Çubukluspor 3-2

ÇORLU
A Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Lüleburgazspor-Özalibeyköyspor 2-1
Kocaeli Kullarspor-Bay
3 Haziran Cuma
18:00 Kullarspor-Özalibeyköyspor 2-1
Lüleburgazspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Lüleburgazspor-Kullarspor 0-0 (5-4)pen
Özalibeyköyspor
B Grubu
2 Haziran Perşembe
18:00 Haznedarspor-Edirne DSİ 3-2
Karamürsel İdmanyurduspor-Bay
3 Haziran Cuma
16:00 Karamürsel İdmanyurdu-Edirne DSİ 4-1
İstanbul Haznedarspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
18:00 Haznedarspor-Karamürsel İdmanyurdu 6-1
Edirne DSİ-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
18:00 Lüleburgazspor 2-5 Haznedarspor

ÇANAKKALE
A Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 Altıntepsi Makel-Componentaspor 1-1
Bandırmaspor-Bay
3 Haziran Cuma
18:00 Altıntepsi Makelspor-Bandırmaspor 3-2
Bursa Componentaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
16:00 Componentaspor-Bandırmaspor 2-1
Altıntepsi Makelspor-Bay
Birinci Belirleme Maçı
Altıntepsi Makelspor-Bursa Componenta 3-1 (pen)
B Grubu
2 Haziran Perşembe
18:00 Altınsabanspor-Halkalı Taştepespor 1-0
Malkara 14 Kasımspor-Bay
3 Haziran Cuma
16:00 Malkara 14 Kasım-Halkalı Taştepespor 1-0
Bursa Altınsabanspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
18:00 Altınsabanspor-Malkara 14 Kasım 7-0
İstanbul Halkalı Taştepespor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
16:00 Altıntepsi Makelspor 1-0 Bursa Altınsabanspor

KOCAELİ
A Grubu
2 Haziran Perşembe
15:00 Demirtaşspor-Dudulluspor 1-0
Düzce Sis Yalıtım Kuzey Yıldızıspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Dudulluspor -Düzce SYKuzey Yıldızı 3-0
Bursa Demirtaşspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
15:00 Demirtaşspor-Düzce SYKuzey Yıldızı 5-1
Dudulluspor-Bay
B Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Arabayatağıspor-Çorlu Fenerspor 2-0
Sancaktepespor-Bay
3 Haziran Cuma
15:00 Sancaktepespor- Çorlu Fenerspor  1-0
Arabayatağıspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Arabayatağıspor-Sancaktepespor 1-1 (3-1)pen
Çorlu Fenerspor
FİNAL
5 Haziran Pazar
17:00 Bursa Demirtaşspor 0-3 Arabayatağıspor

DÜZCE
A Grubu
2 Haziran Perşembe
17:00 Yalova S.Doğuşspor-Kocaelispor 1-0
Yenibosnaspor-Bay
3 Haziran Cuma
19:00 Yenibosnaspor-Kocaelispor 1-0
Yalova Safranyolu Doğuşspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 Yalova S.Doğuşspor-Yenibosnaspor
Kocaelispor-Bay
B Grubu
2 Haziran Perşembe
19:00 İstanbul Altınovaspor-Kocaeli Güneş 2-0
Sakarya Harmanlıkspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Kocaeli Güneş-Harmanlıkspor 2-1
İstanbul Altınovaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
19:00 Harmanlıkspor-İstanbul Altınovaspor 1-2
Kocaeli Güneşspor-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
18:00 İstanbul Altınovaspor 3-0 S.Doğuşspor

AFYONKARAHİSAR
A Grubu
2 Haziran Perşembe
14:00 Beylikgücüspor-Eskişehir DSİ Bend 2-1
Tire 1922 -Bay
3 Haziran Cuma
15:00 Tire 1922-Eskişehir DSİ Bend 3-2
İsatnbul Beylikgücüspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
15:00 Tire 1922 -Beylikgücüspor 2-1
Eskişehir DSİ Bendspor-Bay
B Grubu
2 Haziran Perşembe
16:00 İstanbul Damla-Balıkesir BŞBld 2-0
Torbalıspor-Bay
3 Haziran Cuma
17:00 Balıkesir BŞBld-Torbalıspor 1-1
İstanbul Damlaspor-Bay
4 Haziran Cumartesi
17:00 İstanbul Damlaspor-Torbalıspor 1-0
Balıkesir BŞBld-Bay
FİNAL
5 Haziran Pazar
11:00 Tire 1922 1-2 İstanbul Damlaspor

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!