DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
ALTIN 504,34
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
17°C
Sağanak Yağışlı
Paz 16°C
Pts 17°C
Sal 18°C
Çar 18°C

U17 Ligi ilk hafta sonuçları

U17 Ligi ilk hafta sonuçları
14.09.2015
A+
A-

İstanbul U17 Liginde ilk karşılaşmalar bu hafta oynandı. Cumartesi ve Pazar gününün sonuçları haberimizin devamındadır.

1.Grup
İzzettin-Esenyurt tehir
Bahçeşehir-Esenkent Gençlik 1-2
Kayaşehir-Büyükçekmece Bld. 2-3
Beyciler-Esenyurt Gümüşhane 2-2

2.Grup
Ömerli Köyü-Büyükçekmece Mimarsinan 1-2
Karaağaç-Gürpınar 0-3
Arnavutköy Bld.-Başakşehir 1-4
Muratbey-Beylikdüzü tehir

3.Grup
Bolluca-Yeşil Esenyurt 0-1
Beylikdüzü 2011-Bahçeşehir Gençlik 4-0
Güzelce-Sayalar 2-2
Esenyurt Örnek İ.Y.-Merkez Kayaşehir 3-2

4.Grup
Şirintepe-Irmak 1-1
Pazariçi Köprülü-Dikilitaş 1-1
Es.Kulüp Atletik-İst.Gençlergücü 6-0
Zekeriyaköy-Örnektepe 0-9

5.Grup
Güngören-Nurtepe İptal
İstanbul Demir-Bayrampaşa Teknik 2-1
Bağcılar Eğitim-Merkezefendi
Güneşli-Sultançiftliği

6.Grup
Çeliktepe Ümit-Bahçelievler Olimpik 2-4
Avcılar Yeşilkent-Çıksalın 3-3
Abide-i Hürriyet-Feriköy 0-1
Arena Olimpik-Selvispor 3-6

7.Grup
Sefaköy-Simurg 0-1
Göktürk-İst.Bulancak 1-3
İst.Barış-Eroğlu 2-3
Zeytinburnu-Yıldız 3-2

8.Grup
CFS Bağcılar-Yeşilpınar 3-1
Kartaltepe-Ateştuğla 4-2
Sarıyer Maden-Üçyüzlü 1-4
Yenibosna-Güngören Doğuş 2-1

9.Grup
Sultanmurat-Ayazağa 0-2
Şafak 76-Ferahevler
Gedikpaşa-Hamidiye 0-2
Telsiz-Rami 1-1

10.Grup
Alibeyköy-Halkalı Taştepe 0-1
Pınarspor-Zara Ekinli 0-10
Söğütlüçeşme Birlik-Muradiye 5-1
Esenler Turgutreis-Öz Yarımburgaz 1-2

11.Grup
Avcılar Belediye-Karadeniz 8-0
Bağcılar Asil Kartal-Bayrampaşa Demir 1-1
Yeşilova Esnaf-Reşitpaşa 2-0
Topkapı-Mecidiyeköy Tayfun 2-2

12.Grup
Yeniköy-Esenyurt Acar 2-1
İstanbul Güngören-Beyoğlu Yeniçarşı 4-0
Küçükköy-Atışalanı Perşembe günü
Zeytinburnu Yeşiltepe-Yahya Kemal 7-1

13.Grup
Sultangazi-Haznedar 4-1
Esentepe Adıyaman-İstanbul Soma 2-4
Yücespor-Çayırgücü Yarıda kaldı
Mahmutşevketpaşa-Vardar 1-0

14.Grup
Hasköy-İstanbul Sinop 2-0
Çeliktepe-Levent 5-0
Aslanordu Gençlik-Bahçelievler Gümüşhane 5-1
Siyavuşpaşa-Küçükköy Kültür 2-2

15.Grup
Öz Alibeyköy-Denizköşkler 6-0
Okmeydanı Fetih-Rumeli Hisarı 1-0
Sekbanlar-İstanbul Bafra 2-4
Merter-Alibeyköy Parseller 0-3

16.Grup
Kanarya-Nurtepe Güneyyıldızı 5-0
İstanbulspor-Kocasinan 0-1
Bahçelievler Çınar-THY 0-6
Yıldıztabya-Yeni Ufuk 6-0

17.Grup
Gazi Mahallesi-İkinci Nesil 12-0
Çankırı Maruf-İkitelli
Halil Rıfatpaşa-Damlaspor
Şirinevler-Gençosman İptal

18.Grup
Öz Yavuzselim-Piyalepaşa 1-0
Beylikdüzü Gelişim-Bahçelievler İY. 12-0
Emirefendi-Esenler 0-14
Yenidoğangüneş-Sefaköy Kartal 3-0

19.Grup
Halkalı Çamlıkaltı-Akatlar 5-1
Arnavutköy Yayla-Vefa 1-2
Havataş-Bayrampaşa Doğan 1-2
Gültepe Özgençlik-Şehzadebaşı 2-2

20.Grup
Poligon Fethiye-Boğaziçi 5-0
Tunaspor-Kosova Güç 4-1
Özgenspor-Seyrantepe Of 0-2
Tepebağ Kültür-İstanbul Giresun 6-1

21.Grup
Bağcılar-İst.Gençlerbirliği
Sarıyer FSM-İst.Trabzon 2-0
Kazım Karabekir Mevlana-GOP Barbaros 8-0
Hürriyet Eğitim-Beşyüzevler

22.Grup
Altınok-Haznedar Çetinkaya 0-6
Z.Yıldız-Bezirganbahçe 1-2
Altınaslar-Bakırköy Aslan 1-2
Küçükçekmece-Eyüp Çırçır İmar 4-0

23.Grup
Kağıthane Çağlayan-Kireçburnu
Mustafakemalpaşa-İst.Artvin Hükmen
Sadabad-Bakırköy Kartaltepe 0-17
İFA-Haliç 4-1

24.Grup
Albayrak-İncirli 5-0
Çatalzeytin Zümrüt-İst.Gümüşhane 2-1
Haznedar İd.Ocağı-Fatih Hilal 4-1
Altınova-Gürzafer 5-0

25.Grup
Yeşilılgaz-Seyrantepe Yeşilce 2-2
Sanayi Mahallesi-İst.Esenler Tokat 0-1
Ayazağa Esen-Ambarlı Işık 3-2
Rumeli İdmanyurdu-Altıntepsi Makel Hükmen

26.Grup
Çayırbaşı-Bağcılar İY.Cem 2-1
Osmaniye İstiklal-Kocamustafapaşa 6-0
Alemdar-Öz Trabzonlular 4-0

27.Grup
Beştelsiz-Halide Edip Adıvar 1-0
Küçükçekmece İY.-Kuştepe 0-6
Davutpaşa-Günyamaç 0-4

28.Grup
İst.Bayburt-Aslantepe 1-2
Cevizli-Bahçelievler Futbol Atletik 0-5
Batı Trakya-Bakırköy 1-0

29.Grup
Akşemsettin-Göktürk Saray 2-5
Gerçek Kuzey-Çağrım Marmara 1907 1-0
Yavuz Sultan Selim-Yeni Ortabayır 1-6

30.Grup
Paşabahçe-Kartal Cevizli Gençlergücü
Kozyatağı-Taç
Acıbadem Üsküdar-Çamlıca
Altınordu-Gülensu

31.Grup
İcadiye-Valide Tayfun
Ferah-Bulvar
Çavuşoğlu-Tokatköy
1923 Esenkent-Gülsuyu

32.Grup
Yoncaspor-1453 Maltepe Gençlik
Soğuksu-Ortaçeşme
Rüzgarlıbahçe-Fetih Kelkit
İdealtepe-Anadolu Kartalları

33.Grup
Bostancı-Çekmeköy
Esenyalı-Orhanlı
Yaman-Kemahspor
Dudullu-Fikirtepe Dumlupınar

34.Grup
Selimiye-Pendik Velibaba
Yenidünya-Kartalgücü
Kaynarca-Libade
Esenkent-Küçükyalı Yelken

35.Grup
Site-Sultanbeyli
Bağlarbaşı-Ömerli
Sancaktepe Zigana-Çavuşbaşı
Modafen-Çakmak

36.Grup
Öz Ataşehir-Ataşehir Doğul
Gümüşsuyu-Beykoz 1908
Başıbüyük-Yakacık
Girne Gençlik-Üsküdar Salacak

37.Grup
İst.Kartalları-Kaynarca
Karabekir-Balkan Yeşilbağlar
Ataşehir Çamoluk-Kartal Yuvası

38.Grup
Çengelköy-FK 1864
Kavacık-Kanlıca
Cevizli Anadolu-Ataşehir

39.Grup
Maltepe  Bld.-Dolayoba
Çubuklu-Taşdelen
Artukbey İ.Ç-Kurtköy

40.Grup
Anadolu Üsküdar 1908-Tepecik
Silivri-Tuzla 0-5
Gaziosmanpaşa-Ümraniye 0-3
Bayrampaşa-Sultanbeyli Bld. 1-2

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!