DOLAR 8,6580
EURO 10,1795
ALTIN 488,66
BIST 1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu
İstanbul
29°C
Az Bulutlu
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 27°C
Çar 25°C

U17 Türkiye Şampiyonası 1. Tur Sonuçları (Final)

10.06.2018
A+
A-

2017-2018 sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1. Turda alınan sonuçlar şöyledir.

İSTANBUL
8 Haziran Cuma
15:00 Selimiye-Bağlarbaşı 1-0
17:00 Seyrantepe Ofspor-Kartalspor 2-1
9 Haziran Cumartesi
15:00 Bağlarbaşı-Seyrantepe Ofspor 1-0
17:00 Kartalspor-Selimiye 2-2
10 Haziran Pazar
15:00 Seyrantepe Ofspor-Selimiye 2-0
17:00 Bağlarbaşı-Kartalspor 5-2


TEKİRDAĞ (Çorlu)
A Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Kocasinanspor-Çayırovaspor 1-1
Edirne Enderspor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Edirne Enderspor-Kocasinanspor 3-2
Çayırovaspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 Çayırovaspor-Edirne Enderspor 6-0 (H)*
İstanbul Kocasinanspor-Bay
* 74.dakikada Çayırovaspor 6-0 galipken Edirne Enderspor
kırmızı kartlar sonucu sahada 6 kişi kaldı.
B Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Lüleburgazspor-İzmit Gençlerbirliği 2-1
Feriköyspor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Feriköyspor-İzmit Gençlerbirliği 7-0
Lüleburgazspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00  Feriköyspor-Lüleburgazspor 3-1
İzmit Gençlerbirliği-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
16:00 Çayırovaspor-Feriköyspor 0-0 (4-1)pen

ÇANAKKALE
A Grubu
7 Haziran Perşembe
14:00 Güngörenspor-Bandırmaspor 3-1
Torbalıspor-Bay
8 Haziran Cuma
17:00 Bandırmaspor-Torbalıspor 2-0
Güngörenspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Güngörenspor-Torbalıspor 4-0
Bandırmaspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Çorlu Fenerspor-Tepebağ Kültürspor 2-2
Buca Gençlerbirliği-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Buca Gençlerbirliği-Çorlu Fenerspor 1-1
İstanbul Tepebağ Kültürspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Tepebağ Kültürspor-Buca Gençlerbirliği 2-2
Çorlu Fenerspor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Buca Gençlerbirliği-Tepebağ Kültürspor 5-4 pen
Buca Gençlerbirliği-Çorlu Fenerspor 9-8 pen
FİNAL
10 Haziran Pazar
12:00 Güngörenspor-Buca Gençlerbirliği 2-1

BALIKESİR
A Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 İnegölspor-Esenlerspor 5-0
Sakarya Karasu Aziziyespor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Esenlerspor-Karasu Aziziyespor 2-1
İnegölspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 İnegölspor-Karasu Aziziyespor 4-0
Esenlerspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Bursa Zaferspor-Kapaklı Sitespor 3-2
İstanbul Sahilspor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Kapaklı Sitespor-İstanbul Sahilspor 2-0
Bursa Zaferspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 İstanbul Sahilspor-Bursa Zaferspor 1-0
Kapaklı Sitespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
İstanbul Sahilspor-Kapaklı Sitespor 4-2 pen
Bursa Zaferspor-İstanbul Sahilspor 3-1 pen
FİNAL
10 Haziran Pazar
11:00 İnegölspor-Bursa Zaferspor 2-0


SAKARYA
A Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Kocaeli Güneşspor-Kdz Ereğli Bld 3-1
Sultangazispor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Kdz Ereğli Bld-Sultangazispor 1-1
Kocaeli Güneşspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 Sultangazispor-Kocaeli Güneşspor 1-1
Karadeniz Ereğli Belediyespor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Gürpınarspor-Belediye Derincespor 2-0
Yalova Altınova Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Belediye Derincespor-Altınova Belediye 2-0
İstanbul Gürpınarspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 Gürpınarspor-Altınova Belediyespor 2-1
Kocaeli Belediye Derincespor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
17:00 Gürpınarspor-Kocaeli Güneşspor 2-1

BARTIN
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Sakarya T.Demir-Kaynaşlı Belediyespor 4-1
İFA-Bay
8 Haziran Cuma
17:30 İFA-Kaynaşlı Belediyespor 3-0
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Sakarya T.Demirspor-İFA 1-1 (4-3)pen
Kaynaşlı Belediyespor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:30 Küçükçekmece  İd.Yrd.-E.İ.Kızıkspor 1-0
Sakarya Harb İş -Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Sakarya Harb İş -E.İ.Kızıkspor 6-3
Küçükçekmece  İdmanyurdu-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:30 Sakarya Harb İş -Küçükçekmece  İd.Yrd.1-0
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
17:00 Sakarya Harb İş-Sakarya Tüvasaş Demir 2-1

KÜTAHYA
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Hacettepespor-Yenibosnaspor 3-1
Bilecik 1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
17:30 Yenibosnaspor-1308 Osmaneli Bld 1-0
Hacettepespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Hacettepespor-1308 Osmaneli Bld 3-0
Yenibosnaspor -Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:30 Ankara Çayyoluspor-Eskişehir DSİ Bend 0-0
İstanbul Kartal Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Kartal Belediyespor-Ankara Çayyoluspor 3-2
Eskişehir DSİ Bend-Bay
10 Haziran Pazar
17:00 Kartal Belediyespor-Eskişehir DSİ Bend 2-1
Ankara Çayyoluspor-Bay
FİNAL
11 Haziran Pazartesi
11:00 Hacettepespor-Kartal Belediyespor 0-4


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!