DOLAR 7,9611
EURO 9,4624
ALTIN 462,73
BIST 1.338
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 14°C
Paz 14°C

U17/B Ligi kuraları çekildi

U17/B Ligi kuraları çekildi
02.03.2018
A+
A-

İstanbul U17/ B Ligi kuraları bugün Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleştirildi. 10 Mart 2018 tarihinde başlayacak U17/B Ligi 30. Gruptan oluştu.

1.GRUP
1 – BAŞAKŞEHİR KARTAL
2 – DAĞYENİCE
3 – DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT
4 – BOLLUCA
5 – MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011
6 – TEPECİK ANADOLU
7 – ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY
8 – B.Ç.M.SİNAN

2.GRUP
1 – AVCILAR 1903 SPOR
2 – MERKEZ KAYAŞEHİR
3 – ORTAKÖY SİLİVRİ
4 – YEŞİL ESENYURT
5 – ESENYURT İNCİRTEPE
6 – BEYCİLER
7 – SAYALAR SPOR
8 – BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ

3.GRUP
1 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
2 – İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
3 – SİLİVRİ KADIKÖY
4 – AKALAN
5 – İZZETTİN
6 – ESENKENT GENÇLİK
7 – KARAAĞAÇ
8 – GÜZELCE

4.GRUP
1 – GÜNEŞLİ
2 – HALKALI ÇAMLIKALTI
3 – ZEKERİYAKÖY
4 – YILDIZ
5 – BEZİRGANBAHÇE
6 – CEYLANSPOR
7 – ŞİRİNTEPE
8 – OKSPOR


5.GRUP
1 – GÜNYAMAÇ
2 – SARIGÖL BİRLİK
3 – İSTANBUL BAFRA
4 – ALTINAY
5 – ARENA OLİMPİK GSK
6 – ŞİRİNEVLER
7 – NURTEPE
8 – İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ

6.GRUP
1 – TOPÇULAR
2 – BEYOĞLU YENİÇARŞI
3 – YENİ ORTABAYIR
4 – HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
5 – ALEMDAR
6 – KAĞITHANE
7 – İSTANBUL GİRESUN
8 – BEŞTELSİZ

7.GRUP
1 – DENİZKÖŞKLER
2 – ÖZ GAYRETTEPE SPOR
3 – SULTANMURAT
4 – İSTİNYE
5 – EMİRGAN
6 – MAHMUTBEY
7 – ŞİŞLİ GENÇLİK
8 – MİMARSİNAN

8.GRUP
1 – ZEYTİNBURNU 1957
2 – KAĞITHANE SADABAD
3 – KEMERBURGAZ
4 – ZEYTİNBURNU
5 – KOCAMUSTAFAPAŞA
6 – HARMANTEPE
7 – BAĞCILAR GÜNEŞLİSPOR

9.GRUP
1 – CEVİZLİSPOR
2 – BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
3 – ÖRNEKTEPE
4 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
5 – GÜMÜŞDERE
6 – GÜRZAFER
7 – DAVUTPAŞA
8 – SİİRT İSTANBUL Y. SELİM

10.GRUP
1 – KARADENİZ
2 – ÜÇYÜZLÜ
3 – MECİDİYEKÖY
4 – BAHÇEKÖYSPOR ASTRA
5 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
6 – YILDIZTABYA MİMARSİNAN
7 – MURATPAŞA

11.GRUP
1 – ŞİŞLİ YAYLA
2 – SİMURG SPOR
3 – YENİUFUK
4 – SÜTLÜCE
5 – ŞAFAKSPOR
6 – AKŞEMSETTİN
7 – BALAT YEŞİLOVA
8 – YAVUZ SULTAN SELİM


12.GRUP
1 – R. KAVAĞI
2 – HAVATAŞ SPOR
3 – KÜÇÜKKÖY
4 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
5 – YENİ ÖZKARTAL
6 – SARIYER FSM
7 – SULTANGÜCÜ
8 – ÇIKSALIN

13.GRUP
1 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 – GOP ŞEMSİPAŞA
3 – FİŞEKSPOR
4 – FATİH SULTAN MEHMET
5 – BAĞCILAR GENÇLERGÜCÜ
6 – TERAZİDERE
7 – HASKÖY
8 – PINARSPOR

14.GRUP
1 – TELSİZ
2 – ALİBEYKÖYSPOR
3 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
4 – KADIRGA
5 – YEŞİLILGAZ
6 – AVCILAR GÜMÜŞPALA
7 – İSTANBUL ARTVİN
8 – KÜÇÜKÇEKMECE YEŞİLOVA ESNAF

15.GRUP
1 – AVCILAR GENÇLİK (AFA)
2 – KEMER FK
3 – GÜZELHİSAR
4 – MERTER
5 – KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
6 – YEŞİLPINAR
7 – SEFAKÖY
8 – ATIŞALANI

16.GRUP
1 – MALKOÇOĞLU SPOR
2 – TRABZON 1453 SPOR
3 – ATEŞTUĞLA SPOR
4 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
5 – RAMİ
6 – ESENTEPE ADIYAMAN
7 – HÜRRİYET EĞİTİM
8 – ÇAYIRBAŞI


17.GRUP
1 – BEŞYÜZEVLER
2 – AVCILAR CİHANGİR
3 – GOP BARBAROS
4 – AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
5 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
6 – FİLİZSPOR
7 – RUMELİ İDMANYURDU
8 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA

18.GRUP
1 – GEDİKPAŞA
2 – GÜNGÖREN ATLETİK
3 – SAĞMALCILAR SPOR
4 – SEFAKÖY KARTAL
5 – İSTANBUL ÜNYE
6 – HÜRRİYET GÜCÜ
7 – ÖZ YARIMBURGAZ

19.GRUP
1 – ÇELİKTEPE ÜMİT
2 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
3 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
4 – TOZKOPARAN
5 – İSTANBUL BULANCAK
6 – ZEYTİNBURNU ZAFER
7 – BAKIRKÖYSPOR
8 – HAMİDİYESPOR

20.GRUP
1 – ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
2 – GÖKTÜRKSPOR
3 – POLİGON FETHİYE
4 – KARTALTEPE
5 – IRMAKSPOR
6 – CEVATPAŞA
7 – NESLİŞAH

21.GRUP
1 – İSTANBUL ATAKENT
2 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 – BAKIRKÖY ASLAN
4 – YENİDOĞAN GÜNEŞ
5 – MERKEZEFENDİ
6 – HALKALI
7 – ATAKENT 2015
8 – ZEYTİNBURNU YILDIZ

22.GRUP
1 – MUSTAFAKEMALPAŞA
2 – İSTANBUL DEMİR
3 – PİYALEPAŞA
4 – TAKSİM
5 – ESENLER TURGUTREİS
6 – YEDİKULE
7 – GENÇOSMAN

23.GRUP
1 – İSTANBUL SİTESPOR
2 – FERAHSPOR
3 – SULTANBEYLİ UZUNDERE
4 – BOSTANCI
5 – 1453 MALTEPE GENÇLİK
6 – FETİH KELKİT
7 – GÜMÜŞSUYU
8 – ÜSKÜDAR ANADOLU


24.GRUP
1 – MALTEPE FINDIKLI
2 – YAMANSPOR
3 – BATI ATAŞEHİR SPOR
4 – ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI)
5 – ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
6 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
7 – ÇAMLICASPOR
8 – ÜSKÜDAR SALACAK

25.GRUP
1 – İÇERENKÖY İY
2 – ORHANLISPOR
3 – ÖZ KARACAAHMET
4 – 1923 ESENKENT
5 – SAPANBAĞLARI
6 – ERENKÖY ACAR
7 – ATALAR
8 – ÇEKMEKÖY ÇARŞI

26.GRUP
1 – TAŞDELEN
2 – YENİSAHRA
3 – BALKAN YEŞİLBAĞLAR
4 – SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
5 – TED İSTANBUL KOLEJİ
6 – ANADOLU ÜSKÜDAR
7 – KÜÇÜKYALI YELKEN
8 – İSTANBUL ALTINORDU


27.GRUP
1 – KEMAHSPOR
2 – SARIGAZİ
3 – ADALAR
4 – MALTEPE BELEDİYE
5 – TUZLA MİMARSİNAN
6 – BEYLERBEYİ
7 – TAÇSPOR
8 – KAYIŞDAĞI

28.GRUP
1 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
2 – DNZ. İŞLETMELERİ
3 – KAVAKPINAR
4 – PENDİK DOĞAN
5 – KÜÇÜKSU YENİ MAH.
6 – KARTAL YUVASI
7 – ATAŞEHİR YONCASPOR

29.GRUP
1 – İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
2 – KURTKÖYSPOR
3 – PENDİK VELİBABA
4 – ANADOLU KARTALLARI
5 – TRABZON SAMANDIRA
6 – PENDİK KAVAKPINAR
7 – ATAŞEHİRGÜCÜ

30.GRUP
1 – ÖZ ATAŞEHİR
2 – ÜMRANİYE KEMERDERE
3 – RÜZGARLIBAHÇE
4 – GİRNE GENÇLİK
5 – ORTADAĞSPOR
6 – ATAŞEHİR ÇAMOLUK
7 – KOŞUYOLU

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!