DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
İstanbul
°C
°C
°C
°C
°C

U17’de kuralar çekildi

20.08.2015
A+
A-

2015-2016 futbol sezonu U17 kura çekimi İstinye Orhan Saka Amatörler Evinde yapılarak grupları belirlendi. 12 Eylül 2015 ‘de başlayacak ligde 40 grup yer alıyor.

Kura Çekimi Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. TFF İstanbul İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür’ün açılış konuşması yaptığı kura çekimine İASKF Yönetim kurulu üyeleri, misafirler, kulüp yetkilileri ve genç sporcular katıldılar.

1.GRUP
1 – ESENKENT GENÇLİK
2 – ESENYURT
3 – TAŞOLUK
4 – BAHÇEŞEHİR SPOR
5 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
6 – BEYCİLER
7 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
8 – ESENYURT GÜMÜŞHANE

2.GRUP
1 – GÜRPINAR
2 – B.Ç.M.SİNAN
3 – ÖMERLİ KÖYÜ
4 – KARAAĞAÇ
5 – ARNAVUTKÖY BLD.
6 – MURATBEY
7 – BAŞAKŞEHİR
8 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ

3.GRUP
1 – BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
2 – YEŞİLESENYURT
3 – BOLLUCA
4 – BEYLİKDÜZÜ 2011
5 – GÜZELCE
6 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
7 – SAYALAR SPOR
8 – MERKEZ KAYAŞEHİR

4.GRUP
1 – DİKİLİTAŞ
2 – IRMAKSPOR
3 – ŞİRİNTEPE
4 – PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
5 – ESENLER KULÜP ATLETİK
6 – ZEKERİYAKÖY
7 – İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
8 – ÖRNEKTEPE

5.GRUP
1 – BAYRAMPAŞA TEKNİK
2 – NURTEPE
3 – GÜNGÖRENSPOR
4 – İSTANBUL DEMİR
5 – BAĞCILAR EĞİTİM
6 – GÜNEŞLİ
7 – MERKEZEFENDİ
8 – SULTANÇİFTLİĞİ

6.GRUP
1 – ÇIKSALIN
2 – BAHÇELİEVLER OLİMPİK
3 – ÇELİKTEPE ÜMİT
4 – AVCILAR YEŞİLKENT
5 – ABİDEİ HÜRRİYET
6 – ARENA OLİMPİK GSK
7 – FERİKÖY
8 – SELVİSPOR

7.GRUP
1 – İSTANBUL BULANCAK
2 – SİMURG SPOR
3 – SEFAKÖY
4 – GÖKTÜRKSPOR
5 – İSTANBUL BARIŞSPOR
6 – ZEYTİNBURNU
7 – EROĞLU
8 – YILDIZ

8.GRUP
1 – ATEŞTUĞLA SPOR
2 – YEŞİLPINAR
3 – CFS BAĞCILAR
4 – KARTALTEPE
5 – SARIYER MADEN
6 – YENİBOSNA
7 – ÜÇYÜZLÜ
8 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
 
9.GRUP
1 – FERAHEVLER
2 – AYAZAĞA
3 – SULTANMURAT
4 – ŞAFAK 76
5 – GEDİKPAŞA
6 – TELSİZ
7 – HAMİDİYESPOR
8 – RAMİ

10.GRUP
1 – ZARA EKİNLİ
2 – HALKALI TAŞTEPE
3 – ALİBEYKÖYSPOR
4 – PINARSPOR
5 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
6 – ESENLER TURGUTREİS
7 – MURADİYE
8 – ÖZ YARIMBURGAZ

11.GRUP
1 – BAYRAMPAŞA DEMİR
2 – KARADENİZ
3 – AVCILAR BELEDİYE
4 – BAĞCILAR ASİL KARTAL
5 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
6 – TOPKAPI
7 – REŞİTPAŞA
8 – MECİDİYEKÖY TAYFUN

12.GRUP
1 – BEYOĞLU YENİÇARŞI
2 – ESENYURT ACAR
3 – YENİKÖY
4 – İSTANBUL GÜNGÖREN
5 – KÜÇÜKKÖY
6 – FATİH SULTAN MEHMET
7 – ATIŞALANI
8 – YAHYA KEMAL

13.GRUP
1 – İSTANBUL SOMA
2 – HAZNEDAR
3 – SULTANGAZİ
4 – ESENTEPE ADIYAMAN
5 – YÜCESPOR
6 – MAHMUTŞEVKETPAŞA
7 – ÇAYIRGÜCÜ
8 – VARDAR

14.GRUP
1 – LEVENT
2 – İSTANBUL SİNOP
3 – HASKÖY
4 – ÇELİKTEPE
5 – ASLANORDU GENÇLİK
6 – SİYAVUŞPAŞA
7 – BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE
8 – KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR

15.GRUP
1 – R.HİSARI
2 – DENİZKÖŞKLER
3 – ÖZALİBEYKÖY
4 – OKMEYDANI FETİH
5 – SEKBANLAR SPOR
6 – MERTER
7 – İSTANBUL BAFRA
8 – A.PARSELLER

16.GRUP
1 – KOCASİNAN
2 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
3 – KANARYA
4 – İSTANBULSPOR KULÜBÜ
5 – BAHÇELİEVLER ÇINAR
6 – YILDIZTABYA
7 – THY
8 – YENİUFUK

17.GRUP
1 – İKİTELLİ
2 – İKİNCİ NESİL
3 – GAZİ MAHALLESİ
4 – ÇANKIRI MARUF SPOR
5 – HALİLRIFATPAŞA
6 – ŞİRİNEVLER
7 – DAMLASPOR
8 – GENÇOSMAN

18.GRUP
1 – BAHÇELİEVLER İ.Y.
2 – PİYALEPAŞA
3 – ÖZ Y.SELİM
4 – BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM
5 – EMİREFENDİ
6 – Y.GÜNEŞ
7 – ESENLER
8 – S.KARTAL

19.GRUP
1 – VEFASPOR
2 – AKATLAR
3 – HALKALI ÇAMLIKALTI
4 – ARNAVUTKÖY YAYLA
5 – HAVATAŞ SPOR
6 – GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
7 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
8 – ŞEHZADEBAŞI

20.GRUP
1 – KOSOVA GÜÇSPOR
2 – BOĞAZİÇİ
3 – POLİGON FETHİYE
4 – TUNASPOR
5 – ÖZGENSPOR
6 – TEPEBAĞ KÜLTÜR
7 – SEYRANTEPE OF
8 – İSTANBUL GİRESUN

21.GRUP
1 – İSTANBUL TRABZON
2 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ
3 – BAĞCILAR
4 – SARIYER F.S.M.
5 – K.K.BEKİR MEVLANA
6 – HÜR.EĞİTİM
7 – G.O.PAŞA BARBAROS
8 – BEŞYÜZEVLER

22.GRUP
1 – BEZİRGANBAHÇE
2 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
3 – ALTINOK
4 – Z.YILDIZ
5 – ALTINASLAR
6 – KÜÇÜKÇEKMECE
7 – BAKIRKÖY ASLAN
8 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR

23.GRUP
1 – İSTANBUL ARTVİN
2 – KİREÇBURNU
3 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
4 – M.KEMALPAŞA
5 – KAĞITHANE SADABAD
6 – İFA
7 – BAKIRKÖY KARTALTEPE
8 – HALİÇ

24.GRUP
1 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
2 – İNCİRLİSPOR
3 – ALBAYRAK
4 – YEŞİLKÖY
5 – HAZNEDAR İD.OCAĞI
6 – ALTINOVA
7 – FATİH HİLAL

25.GRUP
1 – İST. ESENLER TOKAT
2 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 – YEŞİLILGAZ
4 – SANAYİ MAHALLESİ
5 – AYAZAĞA ESEN
6 – RUMELİ İDMANYURDU
7 – AMBARLI IŞIK
8 – ALTINTEPSİ MAKEL

26.GRUP
1 – MAHMUTBEY
2 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
3 – OSMANİYE İSTİKLAL
4 – ÖZ TRABZONLULAR
5 – ALEMDAR
6 – KOCAMUSTAFAPAŞA
7 – ÇAYIRBAŞI

27.GRUP
1 – KADIRGA
2 – HALİDE EDİP ADIVAR
3 – KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
4 – GÜNYAMAÇ
5 – DAVUTPAŞA
6 – KUŞTEPE
7 – BEŞTELSİZ

28.GRUP
1 – R.KAVAĞI
2 – ASLANTEPE GENÇLİK
3 – CEVİZLİSPOR
4 – BAKIRKÖY
5 – BATI TRAKYA
6 – KOCASİNAN SİTE
7 – İST.BAYBURT

29.GRUP
1 – GÜNEŞTEPE
2 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
3 – GERÇEK KUZEY
4 – YENİ ORTABAYIR
5 – Y.S.SELİM
6 – ÇAĞRIM MARMARA 1907
7 – AKŞEMSETTİN

30.GRUP
1 – TAÇSPOR
2 – K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
3 – PAŞABAHÇE
4 – KOZYATAĞI
5 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
6 – İSTANBUL ALTINORDU
7 – ÇAMLICASPOR
8 – GÜLENSU SPOR

31.GRUP
1 – K.BULVARSPOR
2 – VALİDE TAYFUN
3 – ÜSKÜDAR İCADİYE
4 – FERAHSPOR
5 – KARTAL ÇAVUŞOĞLU
6 – 1923 ESENKENT
7 – TOKATKÖY
8 – GÜLSUYU

32.GRUP
1 – ORTAÇEŞME
2 – 1453 MALTEPE GENÇLİK
3 – ATAŞEHİR YONCA SPOR
4 – SOĞUKSUSPOR
5 – RÜZGARLIBAHÇE
6 – İDEALTEPESPOR
7 – FETİH KELKİT
8 – ANADOLU KARTALLARI

33.GRUP
1 – ORHANLISPOR
2 – ÇEKMEKÖYSPOR
3 – BOSTANCI
4 – PENDİK ESENYALI
5 – YAMANSPOR
6 – DUDULLU
7 – KEMAHSPOR
8 – FİKİRTEPE DUMLUPINAR

34.GRUP
1 – KARTALGÜCÜ
2 – PENDİK VELİBABA
3 – SELİMİYE
4 – YENİDÜNYA SPOR
5 – KAYNARCA
6 – ESENKENT
7 – LİBADE
8 – KÜÇÜKYALI YELKEN

35.GRUP
1 – ÖMERLİSPOR
2 – SULTANBEYLİ
3 – SİTESPOR
4 – BAĞLARBAŞI
5 – SANCAKTEPE ZİGANA
6 – MODAFEN
7 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
8 – ÇAKMAKSPOR

36.GRUP
1 – BEYKOZ 1908
2 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
3 – ÖZATAŞEHİR
4 – GÜMÜŞSUYU
5 – BAŞIBÜYÜKSPOR
6 – GİRNE GENÇLİK
7 – YAKACIK

37.GRUP
1 – PENDİK DOĞAN
2 – PENDİK KAYNARCA
3 – KARABEKİRSPOR
4 – KARTAL YUVASI
5 – ATAŞEHİR ÇAMOLUK
6 – BALKAN YEŞİLBAĞLAR
7 – İSTANBUL KARTALLARI

38.GRUP
1 – ORTADAĞSPOR
2 – FK 1864
3 – KAVACIK
4 – İSTANBUL ATAŞEHİR
5 – CEVİZLİ ANADOLU
6 – KANLICA
7 – ÇENGELKÖY

39.GRUP
1 – İÇERENKÖY İ.Y.
2 – DOLAYOBA
3 – ÇUBUKLU
4 – KURTKÖYSPOR
5 – ARTUKBEY İ.Ö
6 – TAŞDELEN
7 – MALTEPE BELEDİYE

40.GRUP
1 – TEPECİKSPOR A.Ş.
2 – SİLİVRİSPOR
3 – ÜMRANİYE
4 – BAYRAMPAŞA
5 – SULTANBEYLİ BLD.
6 – GAZİOSMANPAŞA
7 – TUZLASPOR
8 – A.ÜSKÜDAR 1908
9 – ÇATALCA

 

Murat Nazik

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!