DOLAR 8,0938
EURO 9,5763
ALTIN 496,50
BIST 1.144
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Sisli
İstanbul
22°C
Sisli
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C
Cts 18°C

U19 1. Ligi kuraları çekildi

U19 1. Ligi kuraları çekildi
25.12.2015
A+
A-

İstanbul U19/ 1. Ligi’nde 2015-2016 sezonunun grup kuraları bugün Orhan Sakat Amatörler Evi’nde gerçekleştirildi. 9-10 Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak maçlarla başlayacak.

1.GRUP
1 – ESENYURT İNCİRTEPE
2 – GÜZELCE
3 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
4 – ESENYURT
5 – YEŞİLESENYURT
6 – HADIMKÖY
7 – ARNAVUTKÖY BLD.
8 – BOLLUCA

2.GRUP
1 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
2 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
3 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
4 – B.Ç.M.SİNAN
5 – GÜRPINAR
6 – SAYALAR SPOR
7 – ESENKENT GENÇLİK
8 – ÖMERLİ KÖYÜ

3.GRUP
1 – KUŞTEPE
2 – Z.YILDIZ
3 – M.KEMALPAŞA
4 – ÖZALİBEYKÖY
5 – HAVATAŞ SPOR
6 – HAMİDİYESPOR
7 – ÇELİKTEPE ÜMİT
8 – İSTANBUL DEMİR

4.GRUP
1 – TEPEBAĞ KÜLTÜR
2 – SEYRANTEPE OF
3 – BAHÇELİEVLER OLİMPİK
4 – İST.BAYBURT
5 – YAHYA KEMAL
6 – KÜÇÜKKÖY
7 – ESENLER
8 – ÇAYIRBAŞI

5.GRUP
1 – İSTANBUL BULANCAK
2 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
3 – İSTİNYE
4 – K.K.BEKİR MEVLANA
5 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
6 – ÇANKIRI MARUF SPOR
7 – BEŞYÜZEVLER
8 – SÜTLÜCE

6.GRUP
1 – IRMAKSPOR
2 – İSTANBUL GÜNGÖREN
3 – İFA
4 – ALBAYRAK
5 – İSTANBUL MALATYASPOR
6 – FERİKÖY
7 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
8 – MAHMUTBEY

7.GRUP
1 – VARDAR
2 – BAĞCILAR
3 – ŞEHZADEBAŞI
4 – YENİ ÖZKARTAL
5 – ZARA EKİNLİ
6 – DAVUTPAŞA
7 – MAHMUTŞEVKETPAŞA
8 – GÜNYAMAÇ

8.GRUP
1 – BEZİRGANBAHÇE
2 – ÖZ Y.SELİM
3 – KANARYA
4 – KOSOVA GÜÇSPOR
5 – OSMANİYE İSTİKLAL
6 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
7 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
8 – ALİBEYKÖYSPOR

9.GRUP
1 – GÜNEŞTEPE
2 – SULTANGAZİ
3 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ
4 – OKMEYDANI FETİH
5 – TELSİZ
6 – ALTINTEPSİ MAKEL
7 – REŞİTPAŞA
8 – RAMİ

    
10.GRUP
1 – ŞEHREMİNİ
2 – B.EVLER FUTBOL ATLETİK
3 – GEDİKPAŞA
4 – ABİDEİ HÜRRİYET
5 – YILDIRIMBOSNA
6 – DENİZKÖŞKLER
7 – AYAZAĞA ESEN
8 – ÇIKSALIN

11.GRUP
1 – YILDIZTABYA
2 – VEFASPOR
3 – HALKALI ÇAMLIKALTI
4 – MERKEZEFENDİ
5 – HALKALI TAŞTEPE
6 – ALİBEYKÖY PARSELLERSPOR
7 – AYAZAĞA
8 – GAZİ MAHALLESİ

12.GRUP
1 – BAĞCILAR EĞİTİM
2 – CFS BAĞCILAR
3 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
4 – BEYOĞLU YENİÇARŞI
5 – TERAZİDERE
6 – HAZNEDAR
7 – T.TAYFUN

13.GRUP
1 – GÜNGÖRENSPOR
2 – HALİÇ
3 – SEFAKÖY
4 – BAŞAKŞEHİR
5 – EROĞLU
6 – TUNASPOR
7 – MERTER

14.GRUP
1 – CEVATPAŞA
2 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
3 – SARIYER F.S.M.
4 – BOĞAZİÇİ
5 – YENİBOSNA
6 – KARADOLAPSPOR
7 – ÇELİKTEPE

15.GRUP
1 – ZEYTİNBURNU
2 – YEŞİLPINAR
3 – KARADENİZ
4 – HASKÖY
5 – İKİTELLİ
6 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
7 – İSTANBUL BAFRA

16.GRUP
1 – ETİLERSPOR
2 – KOCASİNAN
3 – HALİDE EDİP ADIVAR
4 – ALTINOVA
5 – KARTALTEPE
6 – ŞİRİNEVLER
7 – KOCAMUSTAFAPAŞA

17.GRUP
1 – NİŞANCA KALESPOR
2 – AVCILAR BELEDİYE
3 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
4 – EROKSPOR
5 – ALEMDAR
6 – SULTANMURAT
7 – DAMLASPOR

18.GRUP
1 – SELVİSPOR
2 – BATI TRAKYA
3 – ESENLER KENTYILDIZ
4 – GALATA
5 – ATIŞALANI
6 – İSTANBULSPOR KULÜBÜ
7 – YENİKÖY

19.GRUP
1 – KARABEKİRSPOR
2 – KARTAL YUVASI
3 – SANCAKTEPE
4 – ÇUBUKLU
5 – ORHANLISPOR
6 – SİTESPOR
7 – İÇERENKÖY İ.Y.
8 – ÇEKMEKÖYSPOR

20.GRUP
1 – KARTALGÜCÜ
2 – KOŞUYOLU
3 – MODAFEN
4 – K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
5 – PAŞABAHÇE
6 – ÜSKÜDAR ANADOLU
7 – ORTAÇEŞME
8 – İDEALTEPESPOR

21.GRUP
1 – BAĞLARBAŞI
2 – HAYDARPAŞA DEMİR
3 – DUDULLU
4 – FİKİRTEPE DUMLUPINAR
5 – TUZLA ŞİFA
6 – DOLAYOBA
7 – KURTKÖYSPOR
8 – SULTANBEYLİ

22.GRUP
1 – TAÇSPOR
2 – SELİMİYE
3 – BEYKOZ 1908
4 – ÇAMLICASPOR
5 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
6 – ALEMDAĞ
7 – GÜMÜŞSUYU
8 – KAVACIK

23.GRUP
1 – FERAHSPOR
2 – YAMANSPOR
3 – BOSTANCI
4 – ÇAKMAKSPOR
5 – SOĞUKSUSPOR
6 – BALKAN YEŞİLBAĞLAR
7 – K.BULVARSPOR

24.GRUP
1 – İSTANBUL KARTAL BLD
2 – KAYNARCA
3 – LİBADE
4 – KOZYATAĞI
5 – ARTUKBEY İ.Ö
6 – YAKACIK
7 – ÇENGELKÖY

25.GRUP
1 – B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
2 – A.ÜSKÜDAR 1908
3 – MALTEPE
4 – SULTANBEYLİ BLD.
5 – SİLİVRİSPOR
6 – ÜMRANİYE
7 – BAYRAMPAŞA
8 – GAZİOSMANPAŞA

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!