U19 Türkiye Şampiyonası 1. Tur Sonuçları (Final)
U19 Türkiye Şampiyonası 1. Tur sonuçları haberimizin devamındadır.
İSTANBUL
A Grubu
4 Mayıs Cuma
14:00 Yeşil Esenyurtspor-Bağlarbaşıspor 2-2
16:00 Çubukluspor-Reşitpaşaspor 4-1
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Reşitpaşaspor-Yeşil Esenyurtspor 0-4
16:00 Bağlarbaşıspor-Çubukluspor 3-0
6 Mayıs Pazar
15:00 Çubukluspor-Yeşil Esenyurtspor 2-1
17:00 Bağlarbaşıspor-Reşitpaşaspor 9-1
Tekirdağ (ÇORLU)
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:30 Lüleburgazspor-İzmit Gençlerbirliği 2-1
Bayrampaşa Tunaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İzmit Gençlerbirliği-Bayrampaşa Tuna 1-1
Lüleburgazspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:30 Lüleburgazspor-Bayrampaşa Tunaspor 2-0
İzmit Gençlerbirliği-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Çeliktepespor-Edirne DSİ 7-0
Kocaeli Hisareynspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:30 Hisareynspor-Edirne DSİ 3-1
İstanbul Çeliktepespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Çeliktepespor-Hisareynspor 1-0
Edirne DSİ-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Lüleburgazspor-Çeliktepespor 1-1 (uz.2-1)
ÇANAKKALE
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Bandırmaspor-Kartalspor 1-1
Bursa İnegölspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İnegölspor-Bandırmaspor 0-0
İstanbul Kartalspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
13:00 Kartalspor -İnegölspor 1-1
Bandırmaspor-Bay
Bandırmaspor-İnegölspor (3-2)pen
Bandırmaspor-Kartalspor (3-2)pen
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Bursa Bağlarbaşıspor-Çorlu Fenerspor 3-0
İstanbul Gazi Mahallesi SK-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Gazi Mahallesi SK-Çorlu Fenerspor 4-3
Bursa Bağlarbaşıspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Gazi Mahallesi SK-Bursa Bağlarbaşı 4-1
Çorlu Fenerspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
12:00 Bandırmaspor-Gazi Mahallesi SK 0-0 (uz.1-2)
KOCAELİ
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Nilüfer Erdemli-M.Ereğli Bld 9-0
Küçükçekmecespor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:15 Küçükçekmecespor-M.Ereğli Bld 6-2
Bursa Nilüfer Erdemlispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Nilüfer Erdemli-Küçükçekmecespor 4-0
Tekirdağ Marmara Ereğli Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:15 Ayazağaspor-Erenlerspor 2-1
Bursa Orhangazi Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Erenlerspor -Orhangazi Belediye 3-3
İstanbul Ayazağaspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:15 Ayazağaspor-Orhangazi Belediye 1-0
Sakarya Erenlerspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15:00 Nilüfer Erdemli-Ayazağaspor 2-0
SAKARYA
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Silivrispor-Devrek Belediyespor 7-3
Kocaeli 1937 Sekaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Kocaeli 1937 Seka-Devrek Belediye 8-1
Silivrispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Silivrispor-Kocaeli 1937 Seka 1-0
Zonguldak Devrek Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Kocaeli Güneşspor-Eİ Kızıkspor 1-0
İstanbul Trabzonspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İstanbul Trabzonspor-Eİ Kızıkspor 7-0
Kocaeli Güneşspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Kocaeli Güneş-İstanbul Trabzon 3-1
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Silivrispor-Kocaeli Güneşspor 1-1 (uz.1-1 pen.1-3)
BOLU
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Büyükçekmece Bld-Kavaklıdere 0-0
Bilecik 1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Osmaneli Bld-Büyükçekmece Bld 2-2
Ankara Kavaklıderespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Kavaklıderespor-1308 Osmaneli Bld 3-0
Büyükçekmece Belediyespor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Demirlibahçe-Kocasinanspor 2-2
Düzcespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Düzcespor-Demirlibahçespor 1-0
İstanbul Kocasinanspor -Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Düzcespor-Kocasinanspor 3-2
Ankara Demirlibahçespor -Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
13:00 Ankara Kavaklıderespor-Düzcespor 3-0
BURSA
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Eskişehir DSİ Bend-Menderes Bld 4-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Sultangazispor-Menderes Bld 2-1
İzmir Menderes Belediyespor
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Sultangazispor-Eskişehir DSİ Bend 1-1 (4-3)pen
İzmir Menderes Belediye Eğitim Kültürspor-Bay
B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Pınargücüspor-Saruhanlı Bld 3-3
İstanbul Dudulluspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Pınargücüspor-Dudulluspor 1-0
Manisa Saruhanlı Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Dudulluspor-Saruhanlı Bld 4-2
İzmir Pınargücüspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Sultangazispor-İzmir Pınargücüspor