DOLAR 7,9611
EURO 9,4624
ALTIN 462,73
BIST 1.338
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 14°C
Paz 14°C

U19/1. Ligi kuraları çekildi

U19/1. Ligi kuraları çekildi
22.12.2016
A+
A-

U19/1. Ligi kuraları bugün Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleştirildi. 21 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olan ligde işte gruplar:

1.GRUP
1 – ARNAVUTKÖY BLD.
2 – B.Ç.M.SİNAN
3 – İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
4 – BEYCİLER
5 – ESENYURT ACAR
6 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
7 – YEŞİLESENYURT
8 – BÜYÜK KILIÇLI

2.GRUP
1 – BÜYÜKÇEKMECE BLD.
2 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
3 – ESENKENT GENÇLİK
4 – ÖMERLİ KÖYÜ
5 – GÜZELCE
6 – GÜRPINAR
7 – AVCILAR YEŞİLKENT
8 – ESENYURT

3.GRUP
1 – DAMLASPOR
2 – IRMAKSPOR
3 – GİRESUN EMEKSAN
4 – İSTANBUL BULANCAK
5 – ÇANKIRI MARUF SPOR
6 – BAHÇELİEVLER SOĞANLI
7 – ALBAYRAK
8 – EROĞLU

4.GRUP
1 – OKMEYDANI FETİH
2 – GÜNEŞTEPE
3 – MAHMUTBEY
4 – BOĞAZİÇİ
5 – İSTANBUL TRABZON
6 – TELSİZ
7 – GÜNEŞLİ
8 – ÖZALİBEYKÖY

5.GRUP
1 – YILDIRIMBOSNA
2 – ZEYTİNBURNU
3 – ALTINASLAR
4 – SEYRANTEPE OF
5 – ZEYTİNBURNU 1957
6 – TEPEBAĞ KÜLTÜR
7 – BEŞYÜZEVLER
8 – GÜNGÖRENSPOR

6.GRUP
1 – ŞEHZADEBAŞI
2 – LEVENT
3 – SEYRANTEPE YEŞİLCE
4 – İST.BAYBURT
5 – KÜÇÜKKÖY
6 – KARTALTEPE
7 – KÜÇÜKÇEKMECE
8 – ŞAFAKSPOR

7.GRUP
1 – AYAZAĞA
2 – PİYALEPAŞA
3 – ALEMDAR
4 – CFS BAĞCILAR
5 – TUNASPOR
6 – A.PARSELLER
7 – MERKEZEFENDİ
8 – ŞEHREMİNİ

8.GRUP
1 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
2 – MURADİYE
3 – BATI TRAKYA
4 – GÖKTÜRKSPOR
5 – ESENLER
6 – VARDAR
7 – FERİKÖY
8 – İST.GENÇLERBİRLİĞİ

9.GRUP
1 – ŞİRİNEVLER
2 – BAŞAKŞEHİR
3 – YÜCESPOR
4 – GAZİ MAHALLESİ
5 – GÜNYAMAÇ
6 – ÇELİKTEPE ÜMİT
7 – CEVATPAŞA
8 – KANARYA

10.GRUP
1 – EROKSPOR
2 – ALİBEYKÖYSPOR
3 – KARADENİZ
4 – KAĞITHANE
5 – ZARA EKİNLİ
6 – İSTANBUL GÜNGÖREN
7 – HAMİDİYESPOR
8 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR

11.GRUP
1 – ALTINOVA
2 – ESENTEPE ADIYAMAN
3 – HÜR.GÜCÜ
4 – BAKIRKÖY ASLAN
5 – RAMİ
6 – İKİTELLİ
7 – YEŞİLPINAR
8 – SÜTLÜCE

12.GRUP
1 – BAĞCILAR SPOR
2 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
3 – ÖRNEKTEPE
4 – ÇIKSALIN
5 – GEDİKPAŞA
6 – YENİKÖY
7 – AVCILAR BELEDİYE
8 – BEYOĞLU YENİÇARŞI

13.GRUP
1 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
2 – Y.GÜNEŞ
3 – YENİBOSNA
4 – GAZİOSMANPAŞA
5 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
6 – OSMANİYE İSTİKLAL
7 – BAYRAMPAŞA TEKNİK
8 – HAZNEDAR

14.GRUP
1 – HALKALI TAŞTEPE
2 – S.KARTAL
3 – SELVİSPOR
4 – DİKİLİTAŞ
5 – HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
6 – BAKIRKÖY
7 – İSTANBULSPOR KULÜBÜ
8 – İSTANBUL GÜMÜŞHANE
 
15.GRUP
1 – TERAZİDERE
2 – KUŞTEPE
3 – KOSOVA GÜÇSPOR
4 – İSTANBUL DEMİR
5 – SULTANGAZİ
6 – ABİDEİ HÜRRİYET
7 – MAHMUTŞEVKETPAŞA

16.GRUP
1 – SULTANMURAT
2 – Z.YILDIZ
3 – THY
4 – YEŞİLILGAZ
5 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
6 – İFA
7 – VEFASPOR

17.GRUP
1 – DAVUTPAŞA
2 – ÇELİKTEPE
3 – MECİDİYEKÖY
4 – ATIŞALANI
5 – KOCASİNAN
6 – ŞİRİNTEPE
7 – İSTANBUL ARTVİN

18.GRUP
1 – BEYKOZ 1908
2 – 1453 MALTEPE GENÇLİK
3 – ÇUBUKLU
4 – BOSTANCI
5 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
6 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
7 – ORTAÇEŞME
8 – İDEALTEPESPOR

19.GRUP
1 – TUZLA ŞİFA
2 – ATAŞEHİR ÇAMOLUK
3 – TAŞDELEN
4 – KOZYATAĞI
5 – SANCAKTEPE
6 – SULTANBEYLİ
7 – MODAFEN
8 – İSTANBUL KARTAL BLD

20.GRUP
1 – MALTEPE BELEDİYE
2 – ÇAMLICASPOR
3 – ÇENGELKÖY
4 – ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
5 – CEVİZLİ ANADOLU
6 – FERAHSPOR
7 – BAĞLARBAŞI
8 – PENDİK DOĞAN

21.GRUP
1 – PENDİK ESENYALI
2 – YAMANSPOR
3 – KARABEKİRSPOR
4 – MARMARA KARAYOLLARI
5 – AYDINLISPOR
6 – ÇAKMAKSPOR
7 – ATAŞEHİR DOĞUŞ

22.GRUP
1 – GÜLSUYU
2 – K.BULVARSPOR
3 – ORHANLISPOR
4 – KOŞUYOLU
5 – DOLAYOBA
6 – SELİMİYE
7 – DUDULLU
8 – PENDİK GÜLLÜBAĞLAR

23.GRUP
1 – PAŞABAHÇE
2 – ÜSKÜDAR ANADOLU
3 – ÖZ KARACAAHMET
4 – FİKİRTEPE DUMLUPINAR
5 – TAÇSPOR
6 – KAYNARCA
7 – KARTAL ÇAVUŞOĞLU

24.GRUP
1 – SULTANBEYLİ BLD.
2 – SİLİVRİSPOR
3 – BAYRAMPAŞA
4 – A.ÜSKÜDAR 1908
5 – TUZLASPOR
6 – ÇATALCA
7 – HALİDE EDİP ADIVAR

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!