DOLAR 8,2877
EURO 9,7603
ALTIN 500,18
BIST 1.127
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Gök Gürültülü
İstanbul
21°C
Gök Gürültülü
Cum 19°C
Cts 17°C
Paz 16°C
Pts 17°C

U19/2. Ligi kuraları çekildi

U19/2. Ligi kuraları çekildi
23.03.2017
A+
A-

İstanbul U19/2. Liginde kuralar bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleşti. Tek devreli lig usulü oynanacak olan karşılaşmalar 1 Nisan 2017 tarihinde başlayacak ve ilk iki sırayı alan takımlar U19/1. Ligine yükselecek.

1.GRUP
1 – BOLLUCA
2 – TAŞOLUK
3 – SELİMPAŞA
4 – ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
5 – ORMANLI KÖYÜ SPOR
6 – TEPECİK ANADOLU
7 – SİLİVRİ ALİBEY
8 – İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
9 – SAYALAR SPOR
10 – KUMBURGAZ
11 – GAZİTEPE

2.GRUP
1 – ESENLER KENTYILDIZ
2 – Y.S.SELİM
3 – YILDIZTABYA
4 – ESENYURT KARTAL
5 – SEKBANLAR SPOR
6 – TOPKAPI
7 – G.O.PAŞA BARBAROS
8 – HASKÖY
9 – ESEN BAYBURT
10 – AVCILAR 1903 SPOR

3.GRUP
1 – KOCAMUSTAFAPAŞA
2 – ARNAVUTKÖY
3 – GOP.ŞEMSİPAŞA
4 – K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
5 – BAĞCILAR G.GÜCÜ
6 – KEMERBURGAZ
7 – SEFAKÖY
8 – PINARSPOR
9 – SARIYER MADEN
10 – FİRUZKÖY

4.GRUP
1 – KARADOLAPSPOR
2 – AKSARAY
3 – AKATLAR
4 – ALTINAY
5 – BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE
6 – FİLİZSPOR
7 – BAKIRKÖY GENÇLİK
8 – GALATA
9 – FATİH HİLAL
10 – ANADOLU ESENYURT SPOR

5.GRUP
1 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
2 – TÜRK TELEKOMSPOR
3 – BEŞTELSİZ
4 – ZEYTİNBURNU ZAFER
5 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
6 – AMBARLI IŞIK
7 – ÖZŞİŞLİ SPOR
8 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
9 – ES.KULÜP ATLETİK
10 – İSTANBUL BARIŞSPOR

6.GRUP
1 – T.TAYFUN
2 – ARENA OLİMPİK GSK
3 – DENİZKÖŞKLER
4 – ÇELİKSPOR
5 – NURTEPE
6 – R.KAVAĞI
7 – BAYRAMPAŞA DEMİR
8 – RUMELİ İDMANYURDU
9 – ÇAYIRBAŞI
10 – BAYRAMPAŞA DOĞAN

7.GRUP
1 – BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
2 – KÜÇÜK AYASOFYA
3 – AVCILAR CİHANGİR
4 – ÖZGENSPOR
5 – ÖZ Y.SELİM
6 – MİMARSİNAN
7 – FATİH
8 – PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
9 – ESENYURT GÜMÜŞHANE
10 – İSTANBUL SİNOP

S.E.Ç. Spor Akademisi




8.GRUP
1 – AYAZAĞA ESEN
2 – MERKEZ KAYAŞEHİR
3 – GÜZELTEPE
4 – GÜZELHİSAR
5 – ORTAKÖY
6 – TAKSİM
7 – GELİŞİMSPOR
8 – HAVATAŞ SPOR
9 – SARIGÖL BİRLİK
10 – ÇAPA

9.GRUP
1 – ÖZ Y.SELİM
2 – ALTINYILDIZ
3 – BEZİRGANBAHÇE
4 – CEVİZLİSPOR
5 – KUMKAPI SARIÇUBUK
6 – GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
7 – OLİMPİYAT
8 – İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
9 – ŞİŞLİ YAYLA
10 – ŞAFAK 76

10.GRUP
1 – İSTANBUL BAFRA
2 – ULUTEPE
3 – HALKALI
4 – ULUSSPOR
5 – YENİ ORTABAYIR
6 – OKSPOR
7 – ALTINOK
8 – YEŞİLDİREK
9 – POLİGON FETHİYE
10 – GENÇOSMAN

11.GRUP
1 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
2 – KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
3 – KÜÇÜKPAZAR
4 – SARIYER BLD.
5 – YAHYA KEMAL
6 – SARIYER F.S.M.
7 – FİŞEKSPOR
8 – İSTANBUL BALKAN SPOR
9 – BALAT YEŞİLOVA
10 – MECİDİYEKÖY TAYFUN

12.GRUP
1 – HALİÇ
2 – REŞİTPAŞA
3 – İST. ESENLER TOKAT
4 – SAMATYA
5 – ATEŞTUĞLA SPOR
6 – BAHÇEKÖY
7 – R.HİSARI
8 – ABİDEİ HÜRRİYET
9 – KADIRGA
10 – ESENYURT İNCİRTEPE

13.GRUP
1 – KAĞITHANE SADABAD
2 – İSTİNYE
3 – SÖĞÜTLÜÇEŞME
4 – İSTANBUL KASTAMONU
5 – MURATPAŞA
6 – YENİ ÖZKARTAL
7 – HALİLRIFATPAŞA
8 – GÜLTEPE
9 – KISIRKAYA
10 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE


S.E.Ç. Spor Akademisi

14.GRUP
1 – BAĞCILAR GÜNEŞLİ
2 – AKŞEMSETTİN
3 – YEŞİLKÖY
4 – K.K.BEKİR MEVLANA
5 – YENİUFUK
6 – CEYLANSPOR
7 – SİMURG SPOR
8 – M.KEMALPAŞA
9 – ETİLER KARTALSPOR

15.GRUP
1 – YENİSAHRA
2 – SAPANBAĞLARI
3 – ANADOLU HİSARI
4 – VALİDE TAYFUN
5 – ONAYSPOR
6 – KANLICA
7 – ADALAR
8 – ATAŞEHİR ARENA SPOR
9 – ESENKENT
10 – ANADOLU KARTALLARI
11 – LİBADE

16.GRUP
1 – ÖZATAŞEHİR
2 – 1923 ESENKENT
3 – SANCAKTEPE ZİGANA
4 – ÜSKÜDAR İCADİYE
5 – 1877 ALEMDAĞ
6 – KAVAKPINAR
7 – ÖRNEKSPOR
8 – FETİH KELKİT
9 – KARTAL YUVASI
10 – KURTKÖYSPOR

17.GRUP
1 – HEYBELİADA
2 – KÜÇÜKYALI YELKEN
3 – SARIGAZİ
4 – KARTALGÜCÜ
5 – ATALAR
6 – KAYIŞDAĞI
7 – GİRNE GENÇLİK
8 – RÜZGARLIBAHÇE
9 – GÜMÜŞSUYU
10 – PENDİK KAYNARCA

18.GRUP
1 – TUNUSBAĞI
2 – GÜLENSU SPOR
3 – YAKACIK
4 – ÇEKMEKÖY ÇARŞI
5 – KARTAL YUNUSSPOR
6 – İSTANBUL ALTINORDU
7 – İSTANBUL SAHİL SPOR
8 – ORTADAĞSPOR
9 – SULTANBEYLİ UZUNDERE
10 – KEMAHSPOR

19.GRUP
1 – İSTANBUL KARTALLARI
2 – KAVACIK
3 – ŞİLE YILDIZ
4 – KAVACIK
5 – ATAŞEHİR YONCASPOR
6 – ATAŞEHİRGÜCÜ
7 – PENDİKGÜCÜ
8 – FK 1864
9 – ÜSKÜDAR SALACAK
10 – SİTESPOR

S.E.Ç. Spor Akademisi

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!