DOLAR 7,4267
EURO 8,9897
ALTIN 438,87
BIST 1.467
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Çok Bulutlu
İstanbul
5°C
Çok Bulutlu
Cum 9°C
Cts 11°C
Paz 13°C
Pts 13°C

U19/2. Lig kurası çekildi

U19/2. Lig kurası çekildi
09.03.2016
A+
A-

195 takımın katılacağı ve 25 Grupta çift devre usulü oynanacak olan U19/2. Ligi kuraları bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde çekiliyor.

19 Mart 2016 tarihinde başlayacak olan U19/2. Liginde gruplarında 1. ve 2. olan takımlar U19/1. Ligine terfi edecek.

– İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen kura çekiminde TFF İcra Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür’ün konuşmaları ile kuraya eşlik eden kulüplere sesleniliyor.

1. Grup
Çanakça
Avcılar Yeşilkent
Beylikdüzü 2011
Avcılar Cihangir
Silivri Alibey
Ambarlı Işık
İstanbul Arena
Esenyurt Acar

2. Grup
Gazitepe
Başakşehir İkitelli
Büyük Kılıçlı
Taşoluk
Kavaklı Köyü
İzzettin
Silivri Kadıköy

3. Grup
Kamiloba
Gümüşkaya
Beyciler
Esen Bayburt
Merkez Kayaşehir
Tepecik Anadolu
Beylikdüzü Kartalgücü

4. Grup
Şafakspor
Küçükköy Kültür
Mecidiyeköy Tayfun
Arena Olimpik GSK
Altınordu Gençlik
İkinci Nesil
Söğütlüçeşme Birlik
Özgenspor

5. Grup
Muratpaşa
Esenler Turgutreis
Sarıyer Maden
İstanbul Balkan
Şirintepe
Küçükçekmece
GOP Barbaros
İTÜ

6. Grup
Rumeli Hisarı
Yeni Levent Konaklar
Bayrampaşa Teknik
Çapa
Altınaslar
İstanbul Kastamonu
Kireçburnu
Topçular

7. Grup
Altınyıldız
Avcılar 1903
Şişli Yayla
Zeytinburnu Yeşitepe
Mecidiyeköy
İstanbul Siirtspor
Talatpaşa
Sefaköy Kartal

8. Grup
Halkalı
Tozkoparan
Aksaray
İstanbul Gençlergücü
Harmantepe
Aslantepe
Dikilitaş
Gençosman

9. Grup
Emirefendi
Bakırköy
Gürselspor
Küçükçekmece İdmanyurdu
Güngören Doğuş
Güzelhisar
Yenidoğangüneş
Cerrahpaşa

10. Grup
Örnektepe
Küçük Ayasofya
Gültepe Özgençlik
Cevizlispor
Piyalepaşa
İstanbul Esenler Tokat
Ulutepe
Söğütlüçeşme

11. Grup
Ortaköy
Ulusspor
Muradiyespor
Yeni Ufuk
Balat Yeşilova
Kumkapı Sarıçubuk
Esentepe Adıyaman
Rumeli İdmanyurdu

12. Grup
Öz Yarımburgaz
Topkapı
Bayrampaşa Demir
Fatih Hilal
Emniyettepe
Haznedar İdmanocağı
Gültepe
Göktürkspor

13. Grup
Levent
İstanbul Ünye
İstanbul Artvin
Yeşilköy
Pazariçi Köprülü
Şafak 76
Altınok
SİMURG

14. Grup
Güneşli
Es.Kulüp Atletik
Bahçelievler Çınar
İstanbul Sinop
Atakent 2015
Ateştuğla
Bakırköy Aslan
Çelikspor

15. Grup
Fatih
Bahçelievler İdmanyurdu
Giresun Emeksan
Beştelsiz
Yenigayret
İstanbul Trabzon
Çayırbaşı Özkan
Yeni Ortabayır

16. Grup
Taksim
Yücespor
Filizspor
Sanayi Mahallesi
Sekbanlar
Bakırköy Kartaltepe
Öz Trabzonlular
?

17. Grup
Yavuz Sultan Selim
Fişekspor
Kağıthane
Nurtepe
THY
İncirlispor
Bağcılar Gençlergücü

18. Grup
Kulaksız Okspor
Poligon Fethiye
Bayrampaşa DOğan
Yeşilılgaz
Zaferspor
Eyüp Çırçır İmar
Hürriyet Gücü

19. Grup
Sarıgazi
Gülensu
Aydınlıspor
Maltepe Yıldız
Öz Ataşehir
Öz Karacaahmet
Üsküdar İcadiye
Örnekspor

20. Grup
Pendikgücü
Anadolu Hisarı
Heybeliada
Ömerlispor
Pendik Esenyalı
Sultantepe
Maltepe Belediye
Yenidünya

21. Grup
Kanlıcaspor
Sapanbağları
Taşdelen
Sultanbeyli Uzundere
Kavakpınar
Kayışdağı
Anadolu Kartalları
Cevizli Anadolu

22. Grup
Kartal Çavuşoğlu
Küçükyalı Yelken
Ataşehir Yonca
Sancaktepe Zigana
1923 Esenkent
İstanbul Kartalları
Pendik Kavakpınar
Pendik Doğan

23. Grup
Acıbadem Üsküdar
1453 Maltepe Gençlik
1877 Alemdağ
Rüzgarlıbahçe
Üsküdar Salacak
Tunusbağı
Atalar
Şile Yıldızı

24. Grup
İstanbul Ataşehir
İstanbul Esnaf
İstanbul Sahil
Fetih Kelkit
Ortadağ
Ataşehir Çamoluk
Ataşehirgücü
Gülsuyu

25. Grup
FK 1864
Marmara Karayolları
Valide Tayfun
İstanbul Altınordu
Pendik Kaynarca
Esenkent
Çavuşbaşı
Şile

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!