Dolar 15,9683
Euro 16,7516
Altın 932,30
BİST 2.393,61
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Az Bulutlu
İstanbul
17°C
Az Bulutlu
Per 21°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 21°C

1. Amatör Lig 12 Kasım Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
12.11.2017

İstanbul 1. Amatör Ligde 7. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

1. Grup
11:30 Bolluca 2-0 Tepecik Anadolu (Bolluca)
14:30 Yeşilbayır 2-1 Büyükçekmece Mimarsinan (Hadımköy)
14:30 İzzettin 2-3 Akalan (İzzettin)
14:30 Kavaklı Köyü 1-2 Çantaköy (Silivri Stadı)

 

3. Grup
14:30 Gürpınar 0-2 Taşoluk (Gürpınar)
14:30 Avcılar Cihangir 1-1 Dağyenice (Avcılar Belediyesi Atatürk Stadı)
15:00 Esenyurt 3-1 Gazitepe (Esenyurt Belediye Stadı)

 

5. Grup
09:00 Fatih Hilal 0-1 İstanbul Bulancak (Fatih Mimarsinan)
10:45 İstanbul Bayburt 1-2 Bayrampaşa Teknik (Kağıthane Yahya Kemal)
14:30 Cevat Köprübaşı 1-2 Giresun Emeksan (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri)
14:30 Çayırbaşı Özkan 2-3 Sultanmurat (Çayırbaşı)
15:00 Şirinevler 2-4 Batı Trakya (Kocasinan)

 

7.Grup
10:45 1453 Fatih Gençlik 2-0 Gelişimspor (Fatih Mimarsinan)
14:30 Kazım Karabekir Mevlana  Türk 1-0 Telekomspor (Albayrak Suni Çim)
14:30 Yıldız Kanaryalar 2-0 Vardar (Bahçeköy Orman Fakültesi)
16:00 Rumeli İdmanyurdu 1-3 Küçükçekmece (Bağcılar Mahmutbey)



9. Grup
10:45 İstinye 1-0 Mahmutşevkepaşa (Çayırbaşı)
12:30 Seyrantepe Yeşilce 4-0 Cevatpaşa (Kağıthane Yahya Kemal)
12:30 Altınova 1-4 Mimarsinan (Gazi Mahallesi)
12:30 Galata 3-2 Söğütlüçeşme (Beyoğlu)
15:00 GOP Barbaros 2-2 Yeşilpınar (Bayrampaşa Büyükşehir Belediye)

 

11. Grup
11:00 Şişli Yayla 0-0 Bayrampaşa Demir (Feriköy)
12:00 Yeni Levent Konaklar 0-4 Yeniköy (Beşiktaş Çilekli)
14:30 Cevizli 0-1 Hamidiye (Beyoğlu)
15:00 Sefaköy 2-1 Çayırgücü (Sefaköy Kartal)
16:30 Küçük Ayasofya 3-0 Bağcılar İ.Y.Cem (Namık Sevik)

 

13. Grup
09:00 Pınarspor 1-1 Muradiye (Çayırbaşı)
09:00 Aksaray 0-3 Bahçelievler Gümüşhane (Namık Sevik)
10:45 Haznedar Çetinkaya 0-2 İkitelli (Gazi Mahallesi)
12:30 Z.Yıldız 3-1 S. Sultançiftliği (Merkezefendi)
15:00 Günyamaç 0-2 Sütlüce (Kağıthane Sadabad)

 

15. Grup
11:00 Taşdelen 1-2 Heybeliada (Alemdağ)
12:30 Pendik Kaynarca 1-1 Sarıgazi (Kaynarca)
14:00 Onayspor 3-0 Çakmak (Pendik Çamlık)
15:00 1923 Esenkent 1-2 Gümüşsuyu (Gülsuyu Asım Kara)

 

17. Grup
12:00 Pendik Esenyalı 2-2 Valide Tayfun (Pendik Çamlık)
14:30 Anadolu Hisarı 0-1 İstanbul Sahil (Kavacık)
15:00 İdealtepe 1-3 Kartal Yunus (Maltepe İdealtepe)
16:00 Sancaktepe 3-4 Aydınlı (Sarıgazi)

AmatorLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!