DOLAR 7,7772
EURO 9,4655
ALTIN 460,32
BIST 1.331
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
14°C
Parçalı Bulutlu
Cum 16°C
Cts 16°C
Paz 15°C
Pts 13°C

1. Amatör Lig 13 Kasım Pazar Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 13 Kasım Pazar Canlı Maç Skorları
13.11.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 8. hafta maçları bugün sona eriyor.  1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 19.  Grup takımlarının oynayacağı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.

Not: Maçların tamamlanmasının ardından puan durumları hemen eklenecektir.

13 Kasım 2016 Pazar maç programı

1. Grup
15:00 Avcılar Cihangir 2-2 Gazitepe (Avcılar Firuzköy)
15:00 Bolluca 4-1 Büyükçekmece Mimarsinan (Bolluca)
15:00 Yeşil Esenyurt 0-0 Kavaklıspoe (Esenyurt Belediye)
15:00 Çanakça 2-1 Esenyurt İncirtepe (İzzettin)
–.–  Başakşehir (BAY)
1gr

 

3. Grup
13:00 Muratbey 4-0 Başakşehir İkitelli (Çantaköy)
13:00 Silivri Alibey 1-0 Büyük Kılıçlı (Avcılar Firuzköy)
15:00 Denizköşkler 3-0 Subaşı (Çatalca)
15:00 Akalan 2-3 Yeşilbayır (Silivri)
–.–  Tepecik Anadolu (BAY)
3gr

 

5. Grup
10:00 Zeytinburnu 1-2 Güngörenspor (Merkezefendi)
15:00 Yedikule 3-2 Fatih Hilal (Zara Ekinli)
15:00 Cevatpaşa 1-0 CFS Bağcılar (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Hürriyetgücü 2-1 Şirinevler (Nurtepe)
–.–  Havataş 3-0 Sarıyer Yenimahalle (Hükmen)
5gr

 

7. Grup
14:00 Ulutepe 2-0 Abide-i Hürriyet (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Topkapı 3-2 Tepebağ Kültür (Fatih Mimarsinan)
15:00 Piyalepaşa 2-4 Mahmutşevketpaşa (Beyoğlu)
16:30 Kumkapı Sarıçubuk 0-5 Bahçelievler Soğanlı (Fatih Mimarsinan)
–.–  Etiler 0-3 Altınova (Hükmen)

1a7

9. Grup
15:00 Şafak 76 1-1 Gültepe Özgençlik (Mahmutbey)
15:00 Günyamaç 4-3 Ceylanspor (Sadabad)
15:00 Eroğlu 1-4 Bayrampaşa Teknik (Z.Burnu Hasan Doğan)
14:30 Çapa 4-1 Şehremini (Namık Sevik)
–.–  Bahçeköy (BAY)
9gr

 

11. Grup
10:00 Çankırı Maruf  0-1 Haliç (Bayrampaşa Belediye)
10:45 Küçükpazar 2-0 Kanarya (Fatih Mimarsinan)
15:00 Poligon Fethiye 4-2 Çeliktepe Ümit (Çayırbaşı)
15:00 Giresun Emeksan 0-0 Yıldıztabya (Alibeyköy) 60. dakikada yarıda kaldı
–.–  İstanbul Bulancak (BAY)
11gr





13. Grup
15:00 Harmantepe 1-3 Araphan (Yahya Kemal)
13:00 Cevizli 0-0 Haydarspor (Beyoğlu Stadı)
13:00 Damlaspor 1-2 Nurtepe (Z. Burnu Hasan Doğan)
14:00 Yeni Levent Konaklar 7-1 Sefaköy (Çilekli)
–.–  1863 Boğaziçi (BAY)
13gr

 

15. Grup
13:00 Kartal Çavuşoğlu 1-1 Sancaktepe (Kartal Yunus)
15:30 Taçspor 2-7 Küçükyalı Yelken (Dudullu)
15:00 Heybeliada 2-1 Kavacık (Kartal Bulvar)
–.–  Ömerlispor 0-3 Üsküdar (Hükmen)
–.–  Pendik Kaynarca (BAY)
15gr

 

17. Grup
15:00 Sapanbağları 1-2 1923 Esenkent (Kartal Yunus)
15:00 Gümüşsuyu 5-0 Çakmakspor (Paşabahçe)
15:00 Aydınlıspor 1-2 Fikirtepe Dumlupınar (Tuzla)
–.–  Üsküdar 1919 0-3 Ataşehir Doğuş (Hükmen)
–.–  Kartalgücü (BAY)
17gr

AmatorLig.Net




ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!